Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szwagier w niemcach uruchomiony, ciekawe co będzie. :gwizdanie:

no jak co bedzie? :)

Wymarzona fura bedzie :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: po robocie :wink4:
Opublikowano
:hi: po robocie ,a zaraz lecę do budy :wallbash::thumbdown:
Opublikowano

no jak co bedzie? :)

Wymarzona fura bedzie :good:

To się okaże. :gwizdanie:

:hi: po robocie ,a zaraz lecę do budy :wallbash::thumbdown:

Ucz się synku ucz nauka to potęgi klucz ,jak tych kluczy będziesz miał wiele to zostaniesz woźnym. :wink4:

Opublikowano

Arek czy u Ciebie można też ori dywaniki gumiate zamówić i czy tą listwę to już zamówiłeś?

Opublikowano
  • Autor

Szwagier w niemcach uruchomiony, ciekawe co będzie. :gwizdanie:

malo juz tam zostalo okazji ale jak juz sie cos znajdzie to napewno bedzie to perelka :good:

Arek czy u Ciebie można też ori dywaniki gumiate zamówić i czy tą listwę to już zamówiłeś?

wszystkie ori rzeczy mozna zamowic tylko musze miec ich nr :wink4:

a listw jeszcze nie zamawialem, brak czasu :confused4:

Opublikowano

a jak zdobyć ten numer?

Opublikowano

Na okazję nie liczę, handlarze wywożą złom który jest tani żeby drogo sprzedać w Polsce.

Gumowe dywany kupiłem na Allegro niemieckiej produkcji, http://moto.allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b5-95-01-petex-stopery-i1195822621.html leżą jak ulał.

Kto ma interfejs żeby można było wejść do CAN w Audi ?

Opublikowano

Na okazję nie liczę, handlarze wywożą złom który jest tani żeby drogo sprzedać w Polsce.

Gumowe dywany kupiłem na Allegro niemieckiej produkcji, http://moto.allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b5-95-01-petex-stopery-i1195822621.html leżą jak ulał.

Kto ma interfejs żeby można było wejść do CAN w Audi ?

ale ja nie chcę petex ja chcę ori :kwasny:
Opublikowano

A to przepraszam :notworthy:

Opublikowano

nie za ma co :wink4:

Opublikowano

Witam,

Wydałem dzisiaj na moją Niunie 1600zł na rozrząd i troszku drobnicy... strasznie boli, ale było trzeba.

BTW: Jeżdżąc do pracy widzę 3 furki na sprzedaż:

1. jadąc na Gaszowice za kościołem w Zebrzydowicach po lewej stronie - czarny awancik

2. jadąc z Jejkowic w samych Gaszowicach za drugim winklem po prawej stronie - czarny awancik

3. jadąc z Gaszowic do Rydów w Łukowie po lewej stronie - granatowy sedan

Nie przyglądałem się im z bliska, bo nie umiem zbyt szybko czytać :kox:

Pzdr

Opublikowano

ten z jejkowic w gaszowicach kupa i tyle :sick3: trochę dużo za rozrząd mi znajomy zaśpiewał 1100pln a w lipcu w aso była promocja z gratami wymiana 1300pln :naughty:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 21:02_________________________________________________sorry nie zauważyłem że masz benzynkę

Opublikowano

Dużo, nie dużo... wymieniłem też pompę wody i termostat, parę gratów w zawiasach z przodu, itp. Szkoda tylko, że na zimówki mi nie stykło. Aha, i tydzień temu w górach urwałem troszku tłumik, też by trzeba zrobić, bo klang nieziemski... :evil:

Opublikowano

Witam,

Wydałem dzisiaj na moją Niunie 1600zł na rozrząd i troszku drobnicy... strasznie boli, ale było trzeba.

BTW: Jeżdżąc do pracy widzę 3 furki na sprzedaż:

1. jadąc na Gaszowice za kościołem w Zebrzydowicach po lewej stronie - czarny awancik

2. jadąc z Jejkowic w samych Gaszowicach za drugim winklem po prawej stronie - czarny awancik

3. jadąc z Gaszowic do Rydów w Łukowie po lewej stronie - granatowy sedan

Nie przyglądałem się im z bliska, bo nie umiem zbyt szybko czytać :kox:

Pzdr

Te co powyżej wymienione odpuście sobie :thumbdown: oglądałem :thumbdown:

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 23:30_________________________________________________

Kto ma interfejs żeby można było wejść do CAN w Audi ?

Czyżby B6/B7 :?: Chcesz sczytać wsad z ECU z EDC 15/16 [b6/B7] :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi: z rana, ide spać po nocce. Miłego dnia!
Opublikowano

:hi: Z rana

Robert czy w b6 da się po CAN sprawdzić przebieg ??? :gwizdanie:

Opublikowano

Guten tag :hi:

Oczywiście w sterownikach EDC 15 i 16 :naughty:

Opublikowano

Witam,

Wydałem dzisiaj na moją Niunie 1600zł na rozrząd i troszku drobnicy... strasznie boli, ale było trzeba.

BTW: Jeżdżąc do pracy widzę 3 furki na sprzedaż:

1. jadąc na Gaszowice za kościołem w Zebrzydowicach po lewej stronie - czarny awancik

2. jadąc z Jejkowic w samych Gaszowicach za drugim winklem po prawej stronie - czarny awancik

3. jadąc z Gaszowic do Rydów w Łukowie po lewej stronie - granatowy sedan

Nie przyglądałem się im z bliska, bo nie umiem zbyt szybko czytać :kox:

Pzdr

Te co powyżej wymienione odpuście sobie :thumbdown: oglądałem :thumbdown:

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 23:30_________________________________________________

Kto ma interfejs żeby można było wejść do CAN w Audi ?

Czyżby B6/B7 :?: Chcesz sczytać wsad z ECU z EDC 15/16 [b6/B7] :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jednego z tych avantów widziałem, stoi tam już jakieś dobre pół roku :przebiegly:

udało mi się sczytać w mojej tak na próbę przebieg z ECU, lecz w b7 2007r. starego już nie :confused4:

Opublikowano

jednego z tych avantów widziałem, stoi tam już jakieś dobre pół roku :przebiegly:

Dokładnie, jeden jeszcze był taki sam jak mój , ale zaraz się sprzedał ... musiał być OK

udało mi się sczytać w mojej tak na próbę przebieg z ECU, lecz w b7 2007r. starego już nie :confused4:

Tylko EDC 15 i 16 i jeszcze czasami nie wszystkie "dają się" :wallbash:

Wiesiek już wiesz kto ma kabelek na CAN (odp. wyżej) :naughty:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.