Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bo my robimy na powierzchni :decayed:

Wiesiek i jak tam A6 :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo my robimy na powierzchni :decayed:

A ja w :dziura:

:tongue4:

Opublikowano

A ja też :dziura: tylko mam taka pracę.

A6 do d*py.

Opublikowano

do Wieśka przekonaj żonę co do AVANTA to mają go tylko avantgardowcy :polew:

Opublikowano

Dla mnie lepiej w soboty w niedziele mam wylot do roboty

Opublikowano
:bry::hi: z rańca i znów wertowanie alledrogo :kox:
Opublikowano

witam:) Dzisiaj jade oglądać się za drugim autem, jak napotkam jakąś ciekawą A4 obadam ją i zdam Ci relacje:)

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano

:hi:

Arek no ladna fotka :tongue4: pieknie pieknie sie prezentuje, powiedz mi miales ja wczesniej? jestem spostrzegawczy czy slepy :gwizdanie:?[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:05_________________________________________________Wiesiek, oby 16wrzesień był "tym" dniem :tongue4:

w ogole probowales mobile de? ew jakas gratke? na rybniku fury? moze warto sie wybrac w ciemno na jastrzebie.. nie wiem tak tylko proponuje, moge sie mylic :wink4:

Opublikowano

decks Ty tam lepiej kase wyczaj i probuj sie wbij na tego chipa do aligatora :tongue4: pisales cos ze chcesz ale kasy nie masz chyba ze zle przeczytalem cos :tongue4: ale przy tej ilosci cena na pewno bedzie najlepsza a jak masz tam te 116kucykow to czym predzej chipa rob, takie moje zdanie :wink4:

Opublikowano

decks Ty tam lepiej kase wyczaj i probuj sie wbij na tego chipa do aligatora :tongue4: pisales cos ze chcesz ale kasy nie masz chyba ze zle przeczytalem cos :tongue4: ale przy tej ilosci cena na pewno bedzie najlepsza a jak masz tam te 116kucykow to czym predzej chipa rob, takie moje zdanie :wink4:

bardzo bym chcial ale tak jak juz pisalem i dobrze wyczytales cierpie na bardzo ciezka chorobe zwana brakiem funduszy na cokolwiek a plany modowania tylko sie wydluzaja ;(

Opublikowano

Wiesiek, oby 16wrzesień był "tym" dniem :tongue4:

w ogole probowales mobile de? ew jakas gratke? na rybniku fury? moze warto sie wybrac w ciemno na jastrzebie.. nie wiem tak tylko proponuje, moge sie mylic :wink4

A tam znowu oglądałem szajs :angry:, w Jastrzębiu byłem, mobile.de sprawdzałem ale wyjazd najszybciej w przyszłym tygodniu.

Arek super avatar. :good:

Opublikowano

Dobry :hi:

Arek super avatar. :good:

Dokładnie :good:

Opublikowano

:hi: po robocie

Panowie mnie na spocie nie będzie bo sobota mi nie pasuje ;(:( ogólnie w soboty nigdy mnie nie będzie ;( bo mam budę :wallbash: mi tylko niedziele pasują

Opublikowano

To jak będą spoty co dwa tygodnie, to można byłoby zrobić jednego w sobotę a drugiego w niedzielę :naughty:

Spoty co dwa tygodnie ... myślę że za niedługo można by rozważyć sprawę o cotygodniowych spotach :naughty:

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:42_________________________________________________Pany i panie - 50 strona :naughty:

Opublikowano

Jak będę na emeryturze to mogą być codziennie. :polew:

Trzeba ustalić tak żeby większości pasowało, ja też w soboty i niedziele chodzę do roboty i wtedy będę nieobecny, trudno takie jest życie. :wink4:

Pany i panie - 50 strona :naughty

Sie jedzie po spamie co.

Opublikowano

Jak będę na emeryturze to mogą być codziennie. :polew:

Trzeba ustalić tak żeby większości pasowało, ja też w soboty i niedziele chodzę do roboty i wtedy będę nieobecny, trudno takie jest życie. :wink4:

a więc można by było zrobić jednego sobota tak jak było od początku ustalone a drugi w miesiącu np. wtorek ? środa są w k-ce o ile mi wiadomo, piątek - gliwice, czwartek-jastrzębie ? a więc pozostaje wtorek gdyż poniedziałku chyba nikt nie lubi :P

pozdros

Opublikowano

... ja też w soboty i niedziele chodzę do roboty i wtedy będę nieobecny, trudno

weźmiesz urlop :kox:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.