Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Arek no ladna fotka :tongue4: pieknie pieknie sie prezentuje, powiedz mi miales ja wczesniej? jestem spostrzegawczy czy slepy :gwizdanie:?[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:05_________________________________________________Wiesiek, oby 16wrzesień był "tym" dniem :tongue4:

w ogole probowales mobile de? ew jakas gratke? na rybniku fury? moze warto sie wybrac w ciemno na jastrzebie.. nie wiem tak tylko proponuje, moge sie mylic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decks Ty tam lepiej kase wyczaj i probuj sie wbij na tego chipa do aligatora :tongue4: pisales cos ze chcesz ale kasy nie masz chyba ze zle przeczytalem cos :tongue4: ale przy tej ilosci cena na pewno bedzie najlepsza a jak masz tam te 116kucykow to czym predzej chipa rob, takie moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decks Ty tam lepiej kase wyczaj i probuj sie wbij na tego chipa do aligatora :tongue4: pisales cos ze chcesz ale kasy nie masz chyba ze zle przeczytalem cos :tongue4: ale przy tej ilosci cena na pewno bedzie najlepsza a jak masz tam te 116kucykow to czym predzej chipa rob, takie moje zdanie :wink4:

bardzo bym chcial ale tak jak juz pisalem i dobrze wyczytales cierpie na bardzo ciezka chorobe zwana brakiem funduszy na cokolwiek a plany modowania tylko sie wydluzaja ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, oby 16wrzesień był "tym" dniem :tongue4:

w ogole probowales mobile de? ew jakas gratke? na rybniku fury? moze warto sie wybrac w ciemno na jastrzebie.. nie wiem tak tylko proponuje, moge sie mylic :wink4

A tam znowu oglądałem szajs :angry:, w Jastrzębiu byłem, mobile.de sprawdzałem ale wyjazd najszybciej w przyszłym tygodniu.

Arek super avatar. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie

Panowie mnie na spocie nie będzie bo sobota mi nie pasuje ;(:( ogólnie w soboty nigdy mnie nie będzie ;( bo mam budę :wallbash: mi tylko niedziele pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będą spoty co dwa tygodnie, to można byłoby zrobić jednego w sobotę a drugiego w niedzielę :naughty:

Spoty co dwa tygodnie ... myślę że za niedługo można by rozważyć sprawę o cotygodniowych spotach :naughty:

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:42_________________________________________________Pany i panie - 50 strona :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na emeryturze to mogą być codziennie. :polew:

Trzeba ustalić tak żeby większości pasowało, ja też w soboty i niedziele chodzę do roboty i wtedy będę nieobecny, trudno takie jest życie. :wink4:

Pany i panie - 50 strona :naughty

Sie jedzie po spamie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na emeryturze to mogą być codziennie. :polew:

Trzeba ustalić tak żeby większości pasowało, ja też w soboty i niedziele chodzę do roboty i wtedy będę nieobecny, trudno takie jest życie. :wink4:

a więc można by było zrobić jednego sobota tak jak było od początku ustalone a drugi w miesiącu np. wtorek ? środa są w k-ce o ile mi wiadomo, piątek - gliwice, czwartek-jastrzębie ? a więc pozostaje wtorek gdyż poniedziałku chyba nikt nie lubi :P

pozdros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja też w soboty i niedziele chodzę do roboty i wtedy będę nieobecny, trudno

weźmiesz urlop :kox:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooo :tongue4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 17:52_________________________________________________A taki może być

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=135490046&origin=PARK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...