Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No Arek dawaj cenę to może nie pojadę. :rolleyes:

zartowalem ale jakby tak pomyslec to moze bysmy sie dogadali :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert chyba za twoją. :polew:

za moją dwa razy tyle :gwizdanie:

Opublikowano

Wiem że to żarty.

Idę spać bo z ranca jadę oglądać następną.

Narka

Opublikowano

Powodzenia :good:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobrej nocy panowie, ja tez powoli zmykam :hi:

Opublikowano

To jest to małe Tesko koło ronda albo to na Żory? Postaram się dojechać na następny. Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów

Opublikowano

Małe TESCO obok Neste, rondo obok BP i MC :wink4:

Opublikowano

Dzięki postaram się dojechać.

Opublikowano

Idę spać bo z ranca jadę oglądać następną.

trzymam kciuki :decayed:

Opublikowano

mam chyba za stary model na wasze zloty javascript:void(0);

Opublikowano

mam chyba za stary model na wasze zloty javascript:void(0);

Jaki stary masz taki sam jak ja więc mamy najlepszy model :naughty::tongue4::good:

Opublikowano

za 2 tyg mnie nie bedzie, bede atakowal warszawe caly tydzien wiec jak ktos cos chce od goroli to gadac ;p

Opublikowano

:hi: powitał po weekendzie imprez :kox:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 09:25_________________________________________________no ale ściesie sam ostatnio rozpisali :gwizdanie:

Wiesiek mam nadz ze poszukiwania :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi: w ten piekny poniedzialek :sick3:

Dzięki postaram się dojechać.

zapraszamy, zapraszamy :good:

za 2 tyg mnie nie bedzie, bede atakowal warszawe caly tydzien wiec jak ktos cos chce od goroli to gadac ;p

Decks mozesz mi krzyz przywieź :decayed:

Seves ty to masz zdrowie :cool1:

Opublikowano

Arek no piekny piekny ma byc przeciez slonce i 20st :gwizdanie:

Krzyz :polew: :polew: :polew: dobre dobre;) a chcesz zeby potem Ci mohery pod plotem staly :kox:

zdrowie Ci powiem okazalo sie ze jednak mam :tongue4: od studiow drastycznie spadla ilosc alkoholu jaka przyjmuje :polew: ale tak to jest.. slub w czwartek, piatek male poprawinki a sobota impreza z udzialem NEMIROFA ktorego cale skrzynki zostaly po weselu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

I znowu d*pa, przeklęte graty a właściwie ich właściciele. :wallbash:

Potrzebuje kupić spluwę żeby za każdym razem odstrzelić jeb****h oszustów i naciągaczy. :evil:

Opublikowano

Strastwujcie :hi:

jak ktos cos chce od goroli to gadac ;p

Ja tam od nich nic nie chce :no:

.. slub w czwartek, piatek male poprawinki a sobota impreza ...

Tyś się żenił :?:

... udzialem NEMIROFA ktorego cale skrzynki zostaly po weselu :gwizdanie:

Myślę , że zostawiłeś coś na następnego spota dla kolegów :gwizdanie:

:wink4:

[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 11:30_________________________________________________

:hi:

I znowu pupa, przeklęte graty a właściwie ich właściciele. :wallbash:

Potrzebuje kupić spluwę żeby za każdym razem odstrzelić jeb****h oszustów i naciągaczy. :evil:

Wiesiek a nie zastanawiałeś się poważniej nad tamtą niebieską :mysli:

Opublikowano

Za drogo, za daleko, i nie ma przewracanych oparć. :(

Idę do pracy na 2 zmianę.

Narka

Opublikowano

no ta niebieska pieeeekna :)

oj tam wyrezasz sobie skladane siedzenia :good: przy okazji moze akurat dorwiesz z s4 w pelnej elektryce :naughty: tylko pytanie czy tam jak nie ma sklad siedzen to jest w ogole otwor za siedzeniami czy blacha bo wtedy troche z tym roboty bedzie to jednak nie niemozliwe :wink4: nie takie rzeczy w klubie widzialem chlopaki rezaja :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 12:11_________________________________________________

Strastwujcie :hi:

.. slub w czwartek, piatek male poprawinki a sobota impreza ...

Tyś się żenił :?:

... udzialem NEMIROFA ktorego cale skrzynki zostaly po weselu :gwizdanie:

Myślę , że zostawiłeś coś na następnego spota dla kolegów :gwizdanie:

:wink4:

nie nie moje :heat:, ja zostaje poki co w tym najmniej odpowiedzialnym ze wszystkich stanow :tongue4: , Kuzyn sie zenil :yeee: hehe

Opublikowano
:hi: po robocie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.