Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak, najblizszy w tą sobotę? :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jak, najblizszy w tą sobotę? :naughty:

To zależy od szefa :gwizdanie:

Jest nim A... :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

To jak, najblizszy w tą sobotę? :naughty:

To zależy od szefa :gwizdanie:

Jest nim A... :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

ja również jestem za 2 tygodniowymi spotami ;) to tak w sam raz, bo co miesiąc to za rzadko a jak widać comiesięczne spoty to już dla tego towarzystwa za mało ;)

Opublikowano

Także jestem za spotami dwa razy w miesiącu :)

Opublikowano

... a jak widać comiesięczne spoty to już dla tego towarzystwa za mało ;)

kto , kiedy ... :przebiegly:

:wink4:

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:43_________________________________________________

Także jestem za spotami dwa razy w miesiącu :)

Także AREK mamy większość :paker:

:cygaro:

Opublikowano

jak myślicie podejdzie do A4 ???

http://motoallegro.pl/vw-audi-seat-manetka-wycieraczek-sterowanie-fis-i1222050577.html[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:47_________________________________________________

... a jak widać comiesięczne spoty to już dla tego towarzystwa za mało ;)

kto , kiedy ... :przebiegly:

:wink4:

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:43_________________________________________________

Także jestem za spotami dwa razy w miesiącu :)

Także AREK mamy większość :paker:

:cygaro:

przeglądając ten wątek spotkania 1 raz w miesiącu to już za mało ;)

Opublikowano

Zgadzam się z przedmówcami... dwa razy jest OK. Mi generalnie jest obojętnie czy sobota czy niedziela...

Opublikowano

Wiesiek a ten? http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-110km-avant-C14267509.html wiem, że nie sedan, ale też już kombi posyłałeś :)

Co do tej A6 z Pruchnej... Zauważ, że auto z silnikiem TDI z Holandii z tak niskim (średnim) rocznym przebiegiem, musiałby być to prawdziwy rarytas. Poza tym, gość często sprowadza auta z Holandii z giełdy Veemarkt w Utrechcie. Byłem tam już z 5 razy, wiem jak tam wygląda proces zakupu auta. Może to kiedyś opisze w stosownym temacie.

Opublikowano

Też mi się wydawała podejrzana ale stan środka na zdjęciach wygląda fajnie.

Jak jutro będzie czas to podskoczę do Gliwic na nią zerknąć, chyba że ktoś miejscowy by ją obaczył :gwizdanie:

Opublikowano

Według nr. który gościu z aukcji napisał tj . 4B0 953 503 C zamieniono dniu 31.07.1998 roku na 4B0 953 503 H

A3 1997 - 2003r.

A6 1998 - 2006r.

A6AR 2000 - 2005r.

A6Q 1998 - 2005r.

RS6 2003 - 2005r.

Opublikowano

Według nr. który gościu z aukcji napisał tj . 4B0 953 503 C zamieniono dniu 31.07.1998 roku na 4B0 953 503 H

A3 1997 - 2003r.

A6 1998 - 2006r.

A6AR 2000 - 2005r.

A6Q 1998 - 2005r.

RS6 2003 - 2005r.

dzięki Robercie ;)

zmyliło mnie to gdyż oglądałem kiedyś jakąś aukcję w której manetka ponoć pasować miała do A3 A4 i A6.

Pany w końcu dzisiaj rusza Champions League :)

Opublikowano
  • Autor

Kto mi sprawdzi taki vin wuazzz8dz1a035993

Wiesiek kumpel i tak sprawdzil ten VIN i sie okazalo ze ostatni wpis w ASO byl 18.06.2005 i mial wtedy 182 tys na liczniku wiec aktualne 205 tys jest raczej nierealne :>

To jak, najblizszy w tą sobotę? :naughty:

najblizszy jest 25 wrzesnia, a potem beda co 2 tygodnie :wink4:

Opublikowano

Dlatego pisałem że nie trzeba, ale wielkie dzięki Arek.

Opublikowano

:hi:

Mi pasuje spot w niedziele bo niewiem czy w sobote bym się wyrobił :confused4: ,a po drugie też byłbym za tym żeby robić spoty co dwa tyg. :kox: :>

Opublikowano

:hi:

Mi pasuje spot w niedziele bo niewiem czy w sobote bym się wyrobił :confused4: ,a po drugie też byłbym za tym żeby robić spoty co dwa tyg. :kox: :>

wirusujesz czy nie wirusujesz :przebiegly:

Opublikowano

wirusujesz czy nie wirusujesz :przebiegly:

wiesz to nie ja chciałem tylko kumpel on ma Skoda Superb 130KM TDI ale jeszcze mi nie odpisał

napisałem mu 900-1000zł :)

Opublikowano

wirusujesz czy nie wirusujesz :przebiegly:

wiesz to nie ja chciałem tylko kumpel on ma Skoda Superb 130KM TDI ale jeszcze mi nie odpisał

napisałem mu 900-1000zł :)

pamiętaj że ma czas do jutra ;)

co do ceny myślę że najpóźniej jutro bądź pojutrze wszystko będzie jasne.

jesteś pewny że nie skusisz sie na wiruska :P :gwizdanie:

jak dobrze pójdzie i moja motorownia okaże się cała i zdrowa na najbliższym spocie mój Paździoch będzie zawiruszony :P

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________kuźwa jakiś pieprzony wirus grypowy panuje :kwasny: cały dzień spędzony w łóżku z lapem i a4 klub :decayed:

zobaczymy jaki wirus już niebawem wyjdzie w mojej A4 :gwizdanie: mam nadzieje ze nie bedzie kichała :decayed:

Opublikowano

ja bym chetnie wirusa zrobil w swojej suce ale brak funduszy ;(

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.