Treść opublikowana przez bromash
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co to za dachowanko było na rudzkiej dziś w nocy? ?
-
[ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.
To wiem :>, ale chodzi mi o Wasze spostrzeżenia/przeżycia na trasie.
-
[ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.
Witam, czy ma ktoś z Klubowiczów jakieś wrażenia/opinie na temat wożenia koła w sprayu zamiast zapasu czy dojazdówki. Czym proponujecie obciążać Wasze bagażniki?
-
SSerwis Sopa-Rybnik
Byłem u Sopy wczoraj: drobny problem z imo. Jak na razie wszystko hula w porządku. Ale nie o to mi chodzi. Ceny u Sopy można dość mocno negocjować, co więcej, wydali mi auto bez uregulowanej zapłaty "na piękne oczy" . To miło z ich strony, że ufają klientowi, bo w połączeniu z dobrze wykonaną usługą mogą liczyć na powrót klienta przy następnej awaryjnej okazji.
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Też się piszę na jedną.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dużo, nie dużo... wymieniłem też pompę wody i termostat, parę gratów w zawiasach z przodu, itp. Szkoda tylko, że na zimówki mi nie stykło. Aha, i tydzień temu w górach urwałem troszku tłumik, też by trzeba zrobić, bo klang nieziemski...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam, Wydałem dzisiaj na moją Niunie 1600zł na rozrząd i troszku drobnicy... strasznie boli, ale było trzeba. BTW: Jeżdżąc do pracy widzę 3 furki na sprzedaż: 1. jadąc na Gaszowice za kościołem w Zebrzydowicach po lewej stronie - czarny awancik 2. jadąc z Jejkowic w samych Gaszowicach za drugim winklem po prawej stronie - czarny awancik 3. jadąc z Gaszowic do Rydów w Łukowie po lewej stronie - granatowy sedan Nie przyglądałem się im z bliska, bo nie umiem zbyt szybko czytać Pzdr
-
Strefa Śmiechu
Ciekawy mod: http://www.humorek.com.pl/c214/s/29.htm Krzyk 4: http://www.humorek.com.pl/c210/s/39.htm
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zgadzam się z przedmówcami... dwa razy jest OK. Mi generalnie jest obojętnie czy sobota czy niedziela...
-
[B5 ADR] Schemat elektryczny=do pobrania
Nadal link nie bangla
-
[B5 ADR] Czasami brak niektórych funkcji
Dzięki Panowie. Na środę umówiony mechanik, poproszę go o wymianę i mam nadzieję, że u mnie również problemy się skończą. BTW: Dzisiaj miałem to samo...
-
[B5 ADR] Czasami brak niektórych funkcji
Dzięki za sugestie. Co dokładnie masz na myśli mówiąc "kostka", bo się nie znam. Ostatnio na VAGu nie pokazało żadnych błędów.
-
[B5 ADR] Czasami brak niektórych funkcji
Ciekawy problem pojawił się w moim bolidzie kilka razy: 1. Lato, słonecznie, bardzo ciepło, 600km od domu. Odpalam auto, nie potrafię włączyć klimy, wyświetlacz temp. zew. ciemny, nie działają światła. Zatrzymuję się na poboczu, wyłączam silnik, włączam ponownie i wszystko OK. 2. Dzisiaj, wracam z roboty i orientuję się, że nie działają: światła, kierunkowskazy, klakson, ogrzewanie tylnej szyby, światła przeciwmgielne i wyświetlacz temp. zewnętrznej. Działają natomiast awaryjne i klimatyzacja. Zatrzymują mnie niebiescy za jazdę bez świateł, ale pokazuję im co i jak, ponownie włączam silnik, wszystko wraca do normy a policja daje mi spokój. Czy ktoś z szanownych Kolegów ma jakiś pomysł co to może być?
-
Problem z wykonaną usługą Prawo a Sąd? potrzebuje waszej pomocy!!!!
Dokładnie. I tutaj widzę szansę na wygranie sprawy. Natomiast, tak jak pisałem wcześniej, jeśli zlecenie było "na gębę" to tylko dobra wola usługodawcy nas ratuje od ponoszenia kosztów.
-
Problem z wykonaną usługą Prawo a Sąd? potrzebuje waszej pomocy!!!!
Tak, zawsze w przypadku (co zresztą wyraźnie napisałem) "nowych" czy "niesprawdzonych" technologii. Kolega Brylant wyraźnie napisał, że zaproponowali mu wykonanie usługi "nową" metodą. Świetnym przykładem tutaj jest pralnia chemiczna, w której często jest napisane, że nie ponoszą odpowiedzialności za szkody w elementach plastikowych ubrań - bo nigdy nie wiadomo jak guzik zareaguje na mocną chemię. Dlatego nie dziw się, jak odbierzesz marynarkę z poobrzynanymi guzikami EOT Brylant, napisz proszę jak się skończyło.
-
Problem z wykonaną usługą Prawo a Sąd? potrzebuje waszej pomocy!!!!
Jeśli nie masz zlecenia na piśmie z opisem metody wykonania usługi może być bardzo ciężko. Jeśli ja na serwisie robie coś niezprawdzoną metodą, to zawsze ZAWSZE wymagam dokładnego opisu technologii oraz często dodatkowego elementu z przeznaczeniem "do ewentualnego zniszczenia". Twój problem polega na tym, iż zgłosiłeś ustnie chromowanie, a oni Ci chrom położyli - więc teoretycznie wszystko jest OK. Naprawdę ciężka sprawa. Bez dobrej woli ze strony tej firmy masz problem...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ej, bez przesadyzmu. Aż tak źle nie ma. Ja uważam to za normalne. Powiedzmy że sprzedałeś lokówkę klientowi. Ale klient Ci się nie przyznał, że ma zakład robienia peruk i napier...ala lokówką 24 na dobę. Po tygodniu urządzenie pada, przychodzi i płacze o gwarancję. I co, wymieniasz z uśmiechem? Przecież gdybyś wiedział, sprzedałbyś mu inną, do profesjonalnych zakładów. I inaczej: sprzedajesz do warsztatu samochodowego zwijadło do przewodu powietrza. Po tygodniu dzwonią, że pękła kulka blokująca. Jedziesz i wymieniasz na swój koszt. A tu się okazuje, że z powodu błędu w montażu na ścianie warsztatu są zbyt duże obciążenia na przewodzie. I co, żnów wymieniasz na swój koszt? A gdyby kolo kupił to zwijadło z montażem, to jasna sprawa, że to Ty odpowiadasz za błąd w montażu. Pozdrawiam i do przemyślenia...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Koledzy, macie rację, ale... Robię w serwisie (nie samochodowym) i czasami są sytuacje, w których odmawiam wykonania gwarancji. Są sytuacje, w których sposób czy miejsce zamontowania części bądź maszyny może wpłynąć na żywotność bądź działanie maszyny/urządzenia. A czasem okazuje się, że orginalnie zakupione części zamontowano do innej maszyny, bo "akurat pasowały" - tylko że producent twierdzi inaczej. Dlatego tego typu sprawy nie są wcale takie oczywiste i łatwe do załatwienia - nawet w sądzie...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Myślę że nie, bo gwarancja jest na część a nie na montaż. Jak byś u nich założył to masz gwarancję na obie rzeczy. Nie do końca. Mogą odmówić gwarancji twierdząc, że części były zamontowane nieprofesjonalnie. Może byś w sądzie z nimi wygrał, ale wiedzą, że nie spróbujesz...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No co chcesz... przecież nie pada I podobno grzyby są w lasach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek, jak się da to ja też poproszę.
-
[ALL B6] Dziwne zjawisko podczas wjechania w kałużę
We wszystkich oooo w jakich siedziałem się tak dzieje
-
[B5 ADR] Problem z klimatronikiem HIGH-LOW. Wielka prośba o pomoc.
Według mnie masz teraz dobrze . Ale jak ktoś ma inną wiedzę, to chętnie się czegoś nauczę. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Problem z klimatronikiem HIGH-LOW. Wielka prośba o pomoc.
Zgadzam się z "mily". Po włączeniu trybu auto powinna się pojawić ikonka klimy, ale temperatura jest ustawiana przez użytkownika. Climatronic ustawia sobie jedynie siłę nawiewu. Nie wiem dlaczego u Ciebie przed wymianą wentylatora było inaczej.
-
[B5 ADR] Problem z klimatronikiem HIGH-LOW. Wielka prośba o pomoc.
Się nieznam, ale chyba dobrze działa. No bo niby skąd samochód ma wiedzieć jaką temperaturę sobie życzysz. U mnie jest tak samo - automatycznie reguluje się nawiew do uzyskania zadanej temperatury.