Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja się już nie denerwuję.

Co powiecie na to http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-2000-191tkm-serwis-alu-igla-i1226709452.html

Kurna tylko scyzoryków nie ma i przewracanych siedzeń.

Wiesiek :good: za***ista , ale troszkę za czysta , lakier bez najmniejszej ryski :mysli: wyczyszczona na pikobello

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 15:24_________________________________________________

:wstydliwy:

:rolleyes:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie, osłony silnika chyba dopiero kupione w ASO :wink4:

Opublikowano

:hi: z rańca po nocce

Nie sprawdzałem jeszcze działania Radka. :przebiegly:

Oni prawie wszyscy są handlarzami. ;(

A co powiecie na tą http://otomoto.pl/audi-a4-110km-parktr-klima-komp-serwis-C15102302.html

Płytki z Etka do odbioru u mnie w domu Dolna 33a zamysłów lub wieczorem na Kościuszki. :)

Dzwonić tel 600412285 :ok2:

to moze dzis sie umowimy gdzies na miescie to bedzie mini zlot? :D bede dzwonil :drinks:

Opublikowano

dość wysoka cena :gwizdanie: ale jeśli samochód jest w takim stanie jak opisuje to można przemyśleć sprawę.

Trudno tutaj mówić o jakimś wypasie, bo to golas, kolor :kox:

No właśnie nawet kluczy serwisowych w zapasie brak ,taki ideał.

Żadnych mi tam mini zlotów tylko płytki odebrać. :beer1:

Opublikowano

:hi:

Byłe oglądałem i zrezygnowałem, mieli jeszcze taką ale bez podgrzewanych siedzeń i bez relingów.

http://hejnol.otomoto.pl/audi-a4-czarna-alu-klimatron-elekt-C15084880.html

Stara chce tylko sedana zmierzła zołza. :angry:

Ta jest ogień że tak powiem i jak byś nie chciał alu to bym chętnie wziął :kox::tongue4:

Opublikowano

to moze dzis sie umowimy gdzies na miescie to bedzie mini zlot? :D bede dzwonil :drinks:

dziś mam impre w domu , wiec odpadam , ale chętnie bym wpadł :wink4:

Żadnych mi tam mini zlotów tylko płytki odebrać. :beer1:

A Wiesiek dla mnie masz :?: :rolleyes:

Ta Wieśku http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-2000-191tkm-serwis-alu-igla-i1226709452.html za***ista by była ( ch***j tam z kluczami , a może wyjął , żeby pokazać koło zapasowe :wink4: ) warto by się dokładnie przyjrzeć , szczególnie lakierowi :przebiegly:

Opublikowano

Wiesiek, od ktorej bedziesz na kosciuszki?

Opublikowano

Mam dla wszystkich co chcieli naliczyłem 4 szt. ,ale jak ktoś będzie chciał to dogram.

Kurna droga jak szlag i daleko, paliwa przejeździłem tyle że bym zarejestrował autko.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 17:12_________________________________________________

Wiesiek, od ktorej bedziesz na kosciuszki?

Dzwon do mnie.

Właśnie jadę na Kościuszki.

Opublikowano

listwy dolne trochę napuchnięte możesz na tym cenę zbić,poza tym igła odpicowana na sprzedarz :wink4:

Opublikowano

No i co tylko Tomek wziął płytkę? :no:

Opublikowano

No i co tylko Tomek wziął płytkę? :no:

Nie wiem czy dla mnie też zrobiłeś ;(

:tongue4:

Opublikowano

No wiesz co :cool1: nie akurat Tobie nie nagrałem :gwizdanie:

Opublikowano

No wiesz co :cool1: nie akurat Tobie nie nagrałem :gwizdanie:

:punish:

:wink4::tongue4:

Opublikowano

No Ty gadzino :baseball:

Opublikowano

No Ty gadzino :baseball:

:jaaaaa:

:wink4:

Wybiera się ktoś z Was do BT w przyszłym roku tj 03.2011 :przebiegly:

Opublikowano

Kurna można założyć dzielone opacie do autka bez bulonych ziców, chodzi o seadana :kwasny:

Opublikowano

Kurna można założyć dzielone opacie do autka bez bulonych ziców, chodzi o seadana :kwasny:

nie wiem :?:

teraz nie zakumałem :mysli:

jak dzielone to i bulone (chyba) :mysli:

Opublikowano

No niektóre nie mają przewracanych oparć tylnych siedzeń, chodzi o sedany :rolleyes:

Opublikowano

No niektóre nie mają przewracanych oparć tylnych siedzeń, chodzi o sedany :rolleyes:

dokładnie , miałem taką :wink4: (dzielone siedzenia to dodatkowe wyposażenie)

siedzenia nie były dzielone/przewracane (a przydałoby się nie raz) ... kup AVANTA :good:

Też nie byłem przekonany ale ... teraz już nie kupię żadnej innej tylko Avant i w Dieslu :good:

Opublikowano

K***a stara mnie wkur**a ide spać. :rtfm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.