Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

K***a stara mnie wkur**a ide spać. :rtfm:

Dobra to bierz sedana :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Narka do rańca, h*j wie której.

Płytki odbierać w normalnej porze :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek etka dziala :drinks:

szuka po nr. VIN ?

Opublikowano

jak wpisze vin pisze ze nic nie znaleziono po czym wlacza mi sie wykaz silnikow i modeli ale to chyba nie o to chodzi kombinuje tera jak zainstalowac aktualizacje ;p

Opublikowano

no to c**jnia ... ale Wiesiek biorę na CD :naughty:

Aktualizacje są automatyczne, ale możesz je robić ręcznie, bodajże po 6 :wink4:

Opublikowano

jutro pokombinuje tera spadam na 6 do roboty wiec musze sie wyspac chociaz troche ;p dobrej nocki

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ladnie strony leca :naughty:

Co powiecie na to http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-2000-191tkm-serwis-alu-igla-i1226709452.html

Kurna tylko scyzoryków nie ma i przewracanych siedzeń.

autko za***iste ale dlaczego nie ma scyzorykow skoro to polift :mysli:

no właśnie, osłony silnika chyba dopiero kupione w ASO :wink4:

ja tez staram sie miec czysciutko pod maska :cool1: a jak widac to na wzmocnieniu sa naklejki wiec na 99% nie byla bita z przodu

Kurna można założyć dzielone opacie do autka bez bulonych ziców, chodzi o seadana :kwasny:

napewno mozna taka tylna kanape wymienic bo sa sedany z dzielonym i skladanym oparciem (Guru taka ma) :wink4:

Wybiera się ktoś z Was do BT w przyszłym roku tj 03.2011

ja i Natalia :naughty:

No i co tylko Tomek wziął płytkę? :no:

Wiesiek ja dzis wpadne :wink4:

Opublikowano

:hi: z ranka po imprezce.

Niektóre polifty mają normalne kluczyki. :chytry:

Ja mam w swojej składane oparcie i chciał bym mieć w następnej ,tylko nie wiem czy da się coś takiego przełożyć. :mysli:

No bo jak będę narty woził co. :cool1:

Ta Etka nie szuka po VIN.

Opublikowano

Na dzień dzisiejszy niema ETKI w której działa wyszukiwanie po VIN (oczywiście poza tą w ASO) tak samo wygląda sprawa automatycznej aktualizacji :gwizdanie:

Opublikowano

Troche mnie tutaj nie było i widzę, że Wiesiek auto zmienia :) Jakbyś potrzebował pomocy z konkretnym autem to wal, byłem do niedawna inspektorem przy sprawdzaniu aut :) Jak coś mogę udostępnić elektroniczny mierniczek lakieru :)

Opublikowano

Na dzień dzisiejszy niema ETKI w której działa wyszukiwanie po VIN (oczywiście poza tą w ASO) tak samo wygląda sprawa automatycznej aktualizacji :gwizdanie:

Wersja 7.2 pobiera aktualizacje, miałem ale miała jakiś błąd w archiwach to wywaliłem.

Dzięki Romek to podaj jeszcze nr fona na PW.

Romek bo widziałem że pisałeś o kluczyku zrobiłeś już synchro?

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

:hi: Panowie na kacu :kwasny:

Wiesiek na którą robisz teraz ? bo może w robocie cie znajde i mi zapodasz płytke :P bo ja robie na rano

Opublikowano
Wybiera się ktoś z Was do BT w przyszłym roku tj 03.2011

ja i Natalia :naughty:

ja i Marzena też :naughty:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:27_________________________________________________

Kurna tylko scyzoryków nie ma i przewracanych siedzeń.

autko za***iste ale dlaczego nie ma scyzorykow skoro to polift :mysli:

"scyzoryki" były w wersjach gdzie centralny był sterowany falami radiowymi (opcja) reszta to centralny otwierany normalnie z kluczyka (ale za to miały podgrzewane bębenki zamków :naughty: ) , dorezać scyzoryk to nie problem :naughty:

Opublikowano

:hi: Panowie na kacu :kwasny:

Wiesiek na którą robisz teraz ? bo może w robocie cie znajde i mi zapodasz płytke :P bo ja robie na rano

Drugą zmianę.

Opublikowano

Na dzień dzisiejszy niema ETKI w której działa wyszukiwanie po VIN (oczywiście poza tą w ASO) tak samo wygląda sprawa automatycznej aktualizacji :gwizdanie:

Wersja 7.2 pobiera aktualizacje, miałem ale miała jakiś błąd w archiwach to wywaliłem.

Pobiera jak działają serwery z Tacar Forum

Opublikowano

Pobiera jak działają serwery z Tacar Forum

Dokładnie u mnie (ETKA 7.0) automatycznie sprawdza aktualizacje , ale nie pobiera nowych :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no i po weekendzie.... wszyscy juz doszli do siebie :?: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.