Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy tam jechać bo byłe już u tego gostka w zeszłym roku jak szukałem autka i miał straszne badziewie.

Na śląsku same szajsy jak coś bardziej konkretnego to daleko a i tak cyganione.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Jak już mówiłem na drugi rok będę robił rozrząd to wiem do kogo się zgłosić

:good:

Wiesiek ta czarna nawet ladna i moze warto jechac ja obejrzec :gwizdanie:

Opublikowano

Zna ktoś ten wozik

http://moto.allegro.pl/audi-a4-avant-z-konca-2000-r-ii-lift-skora-i1220598138.html

A i kto jeździ z po rybolu z rejestracją S4 DIGI

Który silnik wybrać 110 czy 115 no bo jeden jest na pompce a drugi PD? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

auta nie znam. szkoda ze foteczki takie male i szkoda, ze do tej skory nie ma podgrzewanych siedzen :confused4:

A i kto jeździ z po rybolu z rejestracją S4 DIGI

moj znajomy Digi :>

Który silnik wybrać 110 czy 115 no bo jeden jest na pompce a drugi PD?

ja osobiscie szukalem 110-tki ale kto jak woli.

przy PD musisz lac dobre paliwko i koszty eksploatacji sa minimalnie wieksze

Opublikowano

Wiesiek spokojnie, znajdzie się ta "jedna ... jedyna" :wink4:

Nie warto się śpieszyć , wierz mi , ja przy poprzednim aucie też się "napaliłem" szczególnie na wygląd i ...... wtopiłem :disgust:

A Radka już sprawdzałeś ? "Działa" jeszcze ? :naughty:

Szukaj osób prywatnych ... nie handlarzy

Opublikowano

:hi: z rańca po nocce

Nie sprawdzałem jeszcze działania Radka. :przebiegly:

Oni prawie wszyscy są handlarzami. ;(

A co powiecie na tą http://otomoto.pl/audi-a4-110km-parktr-klima-komp-serwis-C15102302.html

Płytki z Etka do odbioru u mnie w domu Dolna 33a zamysłów lub wieczorem na Kościuszki. :)

Dzwonić tel 600412285 :ok2:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ladna :good: fajnie wyposazona, nie widac zeby bylo robione cos z blacharka, dziwi mnie tylko ze ma spryski lamp, a nie ma ori xenonu :mysli: ale zawsze mozna zalozyc HID'a i bedzie jak oryginal :wink4: ale ten znaczek na klapie jest fajny :decayed: nawet wiem na ktorym komisie stoi :gwizdanie:

Płytki z Etka do odbioru u mnie w domu Dolna 33a zamysłów lub wieczorem na Kościuszki. smiley

Dzwonić tel 600412285

dam ci sie wyspac po nocce i bede dzwonil :wink4:

Opublikowano

ta z jastrzębia wygłąda na waloną w dupe kolor klapki wlewu paliwa jest wyraźnie inny nad rejestracją na listwie widać chyba purchel no i brak podłokietnika ale ogólnie fajna tylko te drewno :sick3:

Opublikowano

witam :) jesli przybede na spota 80tka to chyba nikt nie nie zje ;-) pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no klapka wydaje sie ciemniejsza, ale nie jest to daleko wiec mozna podjechac zobaczyc co kryje sie pod wykladzina w bagazniku[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________

witam :) jesli przybede na spota 80tka to chyba nikt nie nie zje ;-) pozdrawiam

witaj!

no jasne ze nie, zapraszamy :good:

wogole zastanawialem sie czy nie zapraszac na nasze spoty innych uzytkownikow Audi: 80, 100, A3, itd.

Opublikowano

zderzak + spryski był montowany ori bez xenona

taki zestaw szedł na np. Szwecję :wink4:

Opublikowano

a widzieliście jak przykręcona jest ramka z przodu wygląda to na połamane ori mocowanie

Opublikowano
wogole zastanawialem sie czy nie zapraszac na nasze spoty innych uzytkownikow Audi: 80, 100, A3, itd.

próbujac kiedys rozkrecic spoty z audislask cieżko było. choć moze wam uda sie bardziej :)

Opublikowano

:hi:

witam :) jesli przybede na spota 80tka to chyba nikt nie nie zje ;-) pozdrawiam

chyba nie, chociaż kto wie co tam komu w głowie siedzi ... :gwizdanie: :kox:

przyjeżdżaj :wink4:

_________________________________________________

A5 :naughty::kox:

Opublikowano

Byłe oglądałem i zrezygnowałem, mieli jeszcze taką ale bez podgrzewanych siedzeń i bez relingów.

http://hejnol.otomoto.pl/audi-a4-czarna-alu-klimatron-elekt-C15084880.html

Stara chce tylko sedana zmierzła zołza. :angry:

Opublikowano

Stara chce tylko sedana zmierzła zołza. :angry:

Moja też tak twierdziła , ale wybiłem jej to z głowy :decayed:

Opublikowano

:hi: w dzień waszego spota :)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 15:01_________________________________________________

Ja się już nie denerwuję.

Co powiecie na to http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-116km-2000-191tkm-serwis-alu-igla-i1226709452.html

Kurna tylko scyzoryków nie ma i przewracanych siedzeń.

dość wysoka cena :gwizdanie: ale jeśli samochód jest w takim stanie jak opisuje to można przemyśleć sprawę.

Trudno tutaj mówić o jakimś wypasie, bo to golas, kolor :kox:

Opublikowano

:hi: w dzień waszego spota :)

Dziś nie mamy spota ... następny dopiero 25/26 września :wink4:

Opublikowano

:hi: w dzień waszego spota :)

Dziś nie mamy spota ... następny dopiero 25/26 września :wink4:

:wstydliwy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.