Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Koledzy może podpowie mi ktoś czy scyzor z tej aukcji podejdzie do mojego auta po synchronizacji?

http://allegro.pl/jak-nowy-4d0-837-231a-scyzoryk-oryginalny-audi-i1218108275.html

Nie siedze za bardzo w temacie narazie więc pytam. Oprócz tego pewnie będe musiał dokupić jeszcze sterownik centralnego aby pilocik działał. Pozdro

:hi::cool1: z rana

Ty nie masz centralnego na pilota? i chcesz cały dokładać? :mysli:

Jeżeli masz taki kluczyk to ten z aukcji podejdzie, ja kupiłem taki na ebayu w UK za połowę ceny.

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek jest idealne autko dla ciebie :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157733.0

pare rzeczy z tego autka odkupie od ciebie :>

Opublikowano

Ładna widziałem ją.

Jadę oglądać tą A6 i prosto do roboty, może się później odezwę.

Opublikowano

oplaca sie robic zewnetrzny s-line jesli wogole nie wchodzi w gre wewnetrzny?

Opublikowano

Wiesiek, ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz, szukasz polifta w dieslu za 20 tyś zł, oglądasz same szroty do których musisz wpakować kupę kasy, zamiast kupić auto od kolegi AJU, fakt, 4 tyś droższe, ale dostajesz auto w za***istym stanie, pewne w 100%, zadbane, a na dodatek dokłada graty żeby zrobić 200 koni :decayed:

sprzedajesz te graty na 200 kuca i masz na tym 4 tyś jak nic i wozisz się w recaro :)

pomyśl nad tym, jak bym kupował teraz auto to się nie zastanawiam :wink4:

Opublikowano

a tak w ogole Wiesiek.. jak koniecznie chcecie z zona sedana :wink4: to moze bys sie na moja skusil :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

oplaca sie robic zewnetrzny s-line jesli wogole nie wchodzi w gre wewnetrzny?

no oczywiscie ze sie oplaca. jesli autem masz zamiar jezdzic pare lat i masz nadmiar $ to zawsze warto zainwestowac w poprawe body :wink4:

zamiast kupić auto od kolegi AJU

Cristo :wink4:

Seves ty masz Pb, a Wiesiek szuka ON :)

Opublikowano

właśnie, myślałem o Cristo a napisałem Aju :wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 14:15_________________________________________________

Wiesiek, ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz, szukasz polifta w dieslu za 20 tyś zł, oglądasz same szroty do których musisz wpakować kupę kasy, zamiast kupić auto od kolegi AJU, fakt, 4 tyś droższe, ale dostajesz auto w za***istym stanie, pewne w 100%, zadbane, a na dodatek dokłada graty żeby zrobić 200 koni :decayed:

sprzedajesz te graty na 200 kuca i masz na tym 4 tyś jak nic i wozisz się w recaro :)

pomyśl nad tym, jak bym kupował teraz auto to się nie zastanawiam :wink4:

popieram, konkretne wozidło :naughty:

Opublikowano

:hi: po robocie

Opublikowano
:hi: po robocie :wink4:
Opublikowano
  • Autor
:hi: w trakcie roboty :tongue4:
Opublikowano

:hi: w trakcie roboty :tongue4:

:beach:

:gwizdanie:

Opublikowano

postaram się też przybyć ,w sumie mam bliziutko bo mieszkam za stadionem w kierunku Gliwic

Opublikowano
  • Autor

:hi: w trakcie roboty :tongue4:

:beach:

:gwizdanie:

testuje bezprzewodowy internet :>

postaram się też przybyć ,w sumie mam bliziutko bo mieszkam za rudą

zapraszamy kolego, zapraszamy :good:

Opublikowano

W robocie :dziura::read::pali:

Walił całego sedana, jak będzie fajne to avanta kupię i już a co :sexinbed:

Opublikowano

testuje bezprzewodowy internet :>

W robocie :dziura::read::pali:

Ale macie fajną robotę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.