Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z deszczowego Hamburga

uuuuuuuuuuu i po cos tam jechol? taki szmat :>

u nas slonce i 25stopni :beach: :beach: :beach:

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wiesiek3d a twoja ile dyma po autobahn :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:33_________________________________________________

:hi: z deszczowego Hamburga

uuuuuuuuuuu i po cos tam jechol? taki szmat :>

u nas slonce i 25stopni :beach: :beach: :beach:

:gwizdanie:

zapaliłeś sobie lampę solux bo ja słońca nie widzę :polew:
Opublikowano

Angry powiem Ci inaczej.. jestes szczesciarzem :D bo slyszalem ze ajm ma niesamowity potencjal ;) ostatnie silniki ktore szly w b5 dawali 115km a samym programem ciagna je tak jak 1.9 130 na ok. 170km :D

wiem ze wazny jest moment :P konie pisze szacunkowo :gwizdanie:

ja bym sie nad programem nie zastanawial... przy takiej roznicy za 1000zl :naughty

też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 :sick3: navi tylko mi humor psuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nic dziwnego wg mnie.. ja passatem 1.9 130km (17 cali 225) licznikowe 200-210.. wiecej sie nie kulal.. a wg nawi byloby na pewno duzo mniej ;)

diesle tak maja :naughty:

jak chcesz jezdzic szybciej to benzyna albo inna skrzynia ;) 1.8T 150km 240 :D 230wg nawi na 16calach.. na 17calach i 225 - licznikowe 230 :P

Opublikowano

Angry powiem Ci inaczej.. jestes szczesciarzem :D bo slyszalem ze ajm ma niesamowity potencjal ;) ostatnie silniki ktore szly w b5 dawali 115km a samym programem ciagna je tak jak 1.9 130 na ok. 170km :D

wiem ze wazny jest moment :P konie pisze szacunkowo :gwizdanie:

ja bym sie nad programem nie zastanawial... przy takiej roznicy za 1000zl :naughty

też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 :sick3: navi tylko mi humor psuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nic dziwnego wg mnie.. ja passatem 1.9 130km licznikowe 200-210.. wiecej sie nie kulal.. a wg nawi byloby na pewno duzo mniej ;)

diesle tak maja :naughty:

jak chcesz jezdzic szybciej to benzyna albo inna skrzynia ;) 1.8T 150km 240 :D 230wg nawi na 16calach.. na 17calach i 225 - licznikowe 230 :P

wcale mi się to nie podoba będzie program :sesese:
Opublikowano

:hi: wiesiek3d a twoja ile dyma po autobahn :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:33_________________________________________________

:hi: z deszczowego Hamburga

uuuuuuuuuuu i po cos tam jechol? taki szmat :>

u nas slonce i 25stopni :beach: :beach: :beach:

:gwizdanie:

zapaliłeś sobie lampę solux bo ja słońca nie widzę :polew:

:cicho:

:>

Opublikowano

:hi: wiesiek3d a twoja ile dyma po autobahn :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:33_________________________________________________

:hi: z deszczowego Hamburga

opalasz się :kox:

uuuuuuuuuuu i po cos tam jechol? taki szmat :>

u nas slonce i 25stopni :beach: :beach: :beach:

:gwizdanie:

zapaliłeś sobie lampę solux bo ja słońca nie widzę :polew:

:cicho:

:>

opalasz się :kox:
Opublikowano

Angry powiem Ci inaczej.. jestes szczesciarzem :D bo slyszalem ze ajm ma niesamowity potencjal ;) ostatnie silniki ktore szly w b5 dawali 115km a samym programem ciagna je tak jak 1.9 130 na ok. 170km :D

wiem ze wazny jest moment :P konie pisze szacunkowo :gwizdanie:

ja bym sie nad programem nie zastanawial... przy takiej roznicy za 1000zl :naughty

też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 :sick3: navi tylko mi humor psuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nic dziwnego wg mnie.. ja passatem 1.9 130km licznikowe 200-210.. wiecej sie nie kulal.. a wg nawi byloby na pewno duzo mniej ;)

diesle tak maja :naughty:

jak chcesz jezdzic szybciej to benzyna albo inna skrzynia ;) 1.8T 150km 240 :D 230wg nawi na 16calach.. na 17calach i 225 - licznikowe 230 :P

wcale mi się to nie podoba będzie program :sesese:

ale Angry sam program zmieni Ci przyspieszenie... max speeda tylko delikatnie bo skonczy Ci sie skrzynia przypuszczam..

Opublikowano

kładę na to lachę kopa musi mieć większego i to jak najwarcij :evil:

Opublikowano

kładę na to lachę kopa musi mieć większego i to jak najwarcij :evil:

:good:

Opublikowano

co z tym opalaniem :palacz:

Opublikowano

Angry powiem Ci inaczej.. jestes szczesciarzem :D bo slyszalem ze ajm ma niesamowity potencjal ;) ostatnie silniki ktore szly w b5 dawali 115km a samym programem ciagna je tak jak 1.9 130 na ok. 170km :D

wiem ze wazny jest moment :P konie pisze szacunkowo :gwizdanie:

ja bym sie nad programem nie zastanawial... przy takiej roznicy za 1000zl :naughty

też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 :sick3: navi tylko mi humor psuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nic dziwnego wg mnie.. ja passatem 1.9 130km licznikowe 200-210.. wiecej sie nie kulal.. a wg nawi byloby na pewno duzo mniej ;)

diesle tak maja :naughty:

jak chcesz jezdzic szybciej to benzyna albo inna skrzynia ;) 1.8T 150km 240 :D 230wg nawi na 16calach.. na 17calach i 225 - licznikowe 230 :P

wcale mi się to nie podoba będzie program :sesese:

ale Angry sam program zmieni Ci przyspieszenie... max speeda tylko delikatnie bo skonczy Ci sie skrzynia przypuszczam..

Dla poprawy nastroju polecam górkę, wtedy na pewno szybciej Ci to pojedzie :decayed:

Opublikowano

ja z anabergu żech lecioł 215 :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:48_________________________________________________Wiesiek coś zamilkł odsypiasz?

Opublikowano

Angry powiem Ci inaczej.. jestes szczesciarzem :D bo slyszalem ze ajm ma niesamowity potencjal ;) ostatnie silniki ktore szly w b5 dawali 115km a samym programem ciagna je tak jak 1.9 130 na ok. 170km :D

wiem ze wazny jest moment :P konie pisze szacunkowo :gwizdanie:

ja bym sie nad programem nie zastanawial... przy takiej roznicy za 1000zl :naughty

też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 :sick3: navi tylko mi humor psuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nic dziwnego wg mnie.. ja passatem 1.9 130km licznikowe 200-210.. wiecej sie nie kulal.. a wg nawi byloby na pewno duzo mniej ;)

diesle tak maja :naughty:

jak chcesz jezdzic szybciej to benzyna albo inna skrzynia ;) 1.8T 150km 240 :D 230wg nawi na 16calach.. na 17calach i 225 - licznikowe 230 :P

wcale mi się to nie podoba będzie program :sesese:

ale Angry sam program zmieni Ci przyspieszenie... max speeda tylko delikatnie bo skonczy Ci sie skrzynia przypuszczam..

Dla poprawy nastroju polecam górkę, wtedy na pewno szybciej Ci to pojedzie :decayed:

ja z anabergu żech lecioł 215 :decayed:

no z gorki w Deutschach passatem b6 1.9 105koni lecialem nawet lekko ponad 220 :polew: :polew: :polew:

ale to dla diesla podobno baaaaaaaaardzo niebezpieczne taka jazda na czerwonym polu hahaha :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:51_________________________________________________Hammer w ogole wydech rewelacja :good: :good: :good: :good: :good:

Wiesiek coś zamilkł odsypiasz?

a Wiesiek sie pewnie w tym qwerz'u traci :gwizdanie:

Opublikowano

ja wyglądo mi to na upojenie poalkoholowe :polew: tak zwane niedojeb**ie :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:55_________________________________________________potrzebny mi fachowiec od kanalizacji tzw. kanalarz :polew: a i niania :boobs: do dzieci bo są chore i już wariacji z nimi dostaję

Opublikowano

ja wyglądo mi to na upojenie poalkoholowe :polew: tak zwane niedojeb**ie :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:55_________________________________________________potrzebny mi fachowiec od kanalizacji tzw. kanalarz :polew: a i niania :boobs: do dzieci bo są chore i już wariacji z nimi dostaję

:decayed:

dobra niania :naughty:

Opublikowano
:drunk: o niani to se mogę pomarzyć :cool1:
Opublikowano

Ile moja leci max nie wiem, po prostu mi to wali ważne ze na autobanie spokojnie dymam 150 160. :wink4:

Jestem w gościach i dlatego jeździmy sobie w miasto, bylem tez kumplowi oglądać autka ale sam turecki złom :confused4:

Opublikowano

Wiesiek a co z tą A5 do mnie? :decayed: 3.0TDI mnie interesuje, kolor biały albo czarny :decayed:

Opublikowano

Kase przelej to juz lece szukac

Opublikowano

Wiesiek a co z tą A5 do mnie? :decayed: 3.0TDI mnie interesuje, kolor biały albo czarny :decayed:

wysmienity wybor :tongue4:

:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.