Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sdc101581280x768.jpg :gwizdanie:

czyzby nowa dokladeczka od naszego nowego spotowego kolegi :gwizdanie:

a ja dzis zaliczylem kolejna jazde testowa :>

c14050377798fe92m.jpg

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sdc101581280x768.jpg :gwizdanie:

czyzby nowa dokladeczka od naszego nowego spotowego kolegi :gwizdanie:

a ja dzis zaliczylem kolejna jazde testowa :>

c14050377798fe92m.jpg

Niee dokładeczka tylko wydech podwójny :gwizdanie:

I jak się śmiga A1? :naughty:

Opublikowano

sdc101581280x768.jpg :gwizdanie:

czyzby nowa dokladeczka od naszego nowego spotowego kolegi :gwizdanie:

a ja dzis zaliczylem kolejna jazde testowa :>

c14050377798fe92m.jpg

Niee dokładeczka tylko wydech podwójny :gwizdanie:

I jak się śmiga A1? :naughty:

duzo roboty miales z tlumikiem?

Opublikowano

Kupić, przywieść i dać do warsztatu gdzie montują tłumiki. Oczywiście kupiłem kompletny a nie tylko koniec :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po robocie

sdc101581280x768.jpg :gwizdanie:

:good::slina:

a ja dzis zaliczylem kolejna jazde testowa :>

c14050377798fe92m.jpg

Arek ty to musisz mieć chody w MAGRO :gwizdanie:

Opublikowano

Moja niunia sprzedana :naughty: oczywiście poprzednia :wink4:

Tomek ładne to masz :good:

Opublikowano

Moja niunia sprzedana :naughty: oczywiście poprzednia :wink4:

Tomek ładne to masz :good:

Dzięki :cool1: jeszcze czekam, bo dokładka się maluje :gwizdanie:

Opublikowano

No to super :good:

Opublikowano

ramki klubowe :mysli:

[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________

Moja niunia sprzedana :naughty: oczywiście poprzednia :wink4:

Wiesiek za ile jeżeli mogę zapytać :rolleyes: ( jak co napisz na PW )

Opublikowano
  • Autor

przeciez to fura Seves'a :)

:slina::kox:

a to S4 Nikolasa

I jak się śmiga A1?

autko typowo na miasto, przyjemnie za kierownica ale z tylu juz troszke ciasno i jak za ta cene to porazka :thumbdown:

Opublikowano

przeciez to fura Seves'a :)

chce sprzedać :mysli: nie chwalił się :gwizdanie:

autko typowo na miasto, przyjemnie za kierownica ale z tylu juz troszke ciasno i jak za ta cene to porazka :thumbdown:

ile kosztuje A1 ?

Opublikowano

ile kosztuje A1 ?

w ciul drogo![br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:16_________________________________________________spadam spać jutro rano do Hamburga :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

A1 od 70tys w góre...

:hi: :hi: :hi:

To powiem szczerze że wolałbym już Golfa Mk6 :wink4:

Opublikowano

:hi: siemanko z rana[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 09:56_________________________________________________

:hi: :hi:

A1 od 70tys w góre...

:hi: :hi: :hi:

To powiem szczerze że wolałbym już Golfa Mk6 :wink4:

Za 70 tysi to mam taką A4 W cabrio że głowa boli (oczywiście nie nową) :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

hello Chłopaki moja furka do sprzedania :tongue4:

mam jeszcze na sprzedaż yamahe R6 2002r niebieska oryginalny przebieg 18000km ;)

Opublikowano

:siema:

:hi:

hello Chłopaki moja furka do sprzedania :tongue4:

a jaką masz zamiar kupić :?:

Opublikowano

przeciez to fura Seves'a :)

:slina::kox:

a to S4 Nikolasa

I jak się śmiga A1?

autko typowo na miasto, przyjemnie za kierownica ale z tylu juz troszke ciasno i jak za ta cene to porazka :thumbdown:

hahaha no wczoraj znalazlem B7 i musze moja sprzedac :P

lece chlopaki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.