Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po robocie

szkoda ze mnie nie bylo na spocie, poznalbym nowe twarze i auta :confused4: no ale nastepnym razem postaram sie byc

kolejne 16h w pracy minelo teraz czas na wyplate :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po robocie

szkoda ze mnie nie bylo na spocie, poznalbym nowe twarze i auta :confused4: no ale nastepnym razem postaram sie byc

kolejne 16h w pracy minelo teraz czas na wyplate :naughty:

pamiętasz chyba o haraczu dla mnie ??? :paker::baseball:

[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:50_________________________________________________

:drunk:

:banan1:

:lol1:

Opublikowano

Noooo, cieszę się że spocik mieliście extra, pozdrowionka dla tych których nie poznałem :hi: a szczególne dla Tych których znam :kox: to łotry i znowu pili jak mnie nie było. :disgust:

[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 23:21_________________________________________________Pozdrawiam Wszystkich do jutra :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed:

Opublikowano

Wiesiek mam pytanko [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 23:27_________________________________________________ale pójdzie na PW :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie

szkoda ze mnie nie bylo na spocie, poznalbym nowe twarze i auta :confused4: no ale nastepnym razem postaram sie byc

kolejne 16h w pracy minelo teraz czas na wyplate :naughty:

pamiętasz chyba o haraczu dla mnie ??? :paker::baseball:

[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:50_________________________________________________

:drunk:

:banan1:

:lol1:

nie, nic mi o tym nie wiadomo :gwizdanie:

Opublikowano

cytrynówka nie dotyczy Ciebie :cool1: ( tylko tych co byli dziś na spocie :kox: )

Ciebie tylko haracz z wypłaty :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

cytrynówka nie dotyczy Ciebie :cool1: ( tylko tych co byli dziś na spocie :kox: )

Ciebie tylko haracz z wypłaty :gwizdanie: :tongue4:

no ja o tym haraczu mowie... :cool1:

Opublikowano

cytrynówka nie dotyczy Ciebie :cool1: ( tylko tych co byli dziś na spocie :kox: )

Ciebie tylko haracz z wypłaty :gwizdanie: :tongue4:

no ja o tym haraczu mowie... :cool1:

:baseball:

:cygaro:

Opublikowano

ide spac, o 5 wstaje i do roboty..

dobrej zycze :hi:

Opublikowano

ide spac, o 5 wstaje i do roboty..

dobrej zycze :hi:

dobrej :hi:

:wink4:

Opublikowano

No ja też dziekuję wszystkim za spotkanie zwłaszcza nowo przybyłym do Rybca :cool1:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 00:30_________________________________________________Robert wiem ,że już Śpisz ale jaka cytrynówka :>

Opublikowano

No ja też dziekuję wszystkim za spotkanie zwłaszcza nowo przybyłym do Rybca :cool1:

Pioter masz ten dostęp do tych opon ?

Opublikowano

witam Panów z Rybnika a szczególnie Pana Roberta z kropeczką . :naughty:

Opublikowano

witam Panów z Rybnika a szczególnie Pana Roberta z kropeczką . :naughty:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie dla wszystkich za kolejnego udanego spota :notworthy:

Arturoo, Draco milo bylo poznac :good: autka macie za***iste :kox:

Jednak kupiliśmy z Marzeną jeszcze tą "Cytrynówkę" :naughty::kox:

no to dzisiaj Marzena bedzie miala ciężką głowe :>

Dziewczyny jeszcze troszkę by :drunk:,i kubełki by poszły do Arka :>

i teraz mi to mowisz ;( wiedzialem ze mam skoczyc do Tesco po flaszeczke.....

to łotry i znowu pili jak mnie nie było. :disgust:

ani kropelki % nie wzielismy do ust bo nasza kolej jest na nastepnym :naughty:

witam Panów z Rybnika a szczególnie Pana Roberta z kropeczką . :naughty:

no no no :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

ani kropelki % nie wzielismy do ust bo nasza kolej jest na nastepnym :naughty:

No i to jest męska solidarność :decayed:

Opublikowano

:hi:

ani kropelki % nie wzielismy do ust bo nasza kolej jest na nastepnym :naughty:

No i to jest męska solidarność :decayed:

znaczy się trza by z kierowcą wpaść :mysli::przebiegly::decayed:

Opublikowano

Robert PW[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 12:08_________________________________________________

znaczy się trza by z kierowcą wpaść :mysli::przebiegly::decayed:

No oczywiście i to jeszcze z takim co zaniesie Cię do auta :polew:

Opublikowano

Dobry :hi:

ale mnie łeb jebie po tej cytrynówce :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.