Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: przed dlugim weekendem :>

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: Z rana

I nie najeżdżać mi tu na starszego pod jego nieobecność. :evil:

:hi:

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:kox:

:hi:

:>

Robert wiem kto szuka samych opon 15' :tongue4:

kto szuka samych opon to ja tez wiem :decayed:

w ten weekend maja byc ;)

dawaj cynk jak coś :wink4:

:hi:

:hi: Kapelusze :kox:

:hi:

:evil2:

[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 14:10_________________________________________________

Tomek Ty masz podobno do sprzedania oponki 16" wziąłbym ale same oponki i oczywiście po jakiejś negocjacji :naughty:

To są w sumie znajomego, zapytam czy same opony sprzeda i za ile :wink4:

Za 1.1 k (góra 1.2 k) mogę przywłaszczyć same oponki :wink4:

tu są takie same nowe >>> http://www.netcar.pl/opony/zimowe/osobowe/BRIDGESTONE+Blizzak+LM-30+205-55R16+91H,205%2055R16,44,0,5-0,115570348,szi.html?utm_source=sklepy24&utm_medium=kangoo.pl

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OK :good:

co ok ? zgadza się ?

Opublikowano

OK :good:

co ok ? zgadza się ?

Powiem mu ile możesz dać za gumki :wink4: w sumie się zastanawiam czy jakieś 17" na zimę nie kupić :gwizdanie:

Opublikowano

Powiem mu ile możesz dać za gumki :wink4: w sumie się zastanawiam czy jakieś 17" na zimę nie kupić :gwizdanie:

Ooo widzę że nasze drogi są już wyrównane, jeżeli wolno Tomku zapytać to którą ekspresówką latasz na rybol żeby Ci wahacze nie odleciały. :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 16:46_________________________________________________

Ma nowych kolegów z hondy :gwizdanie:

:decayed::D

Honda pisze się z dużej litery :przebiegly::foch::baseball:

Opublikowano

Honda pisze się z dużej litery :przebiegly::foch::baseball:

Na forum AUDI z małej :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

Powiem mu ile możesz dać za gumki :wink4: w sumie się zastanawiam czy jakieś 17" na zimę nie kupić :gwizdanie:

Ooo widzę że nasze drogi są już wyrównane, jeżeli wolno Tomku zapytać to którą ekspresówką latasz na rybol żeby Ci wahacze nie odleciały. :polew:

A1 :decayed:

Honda pisze się z dużej litery :przebiegly::foch::baseball:

Na forum AUDI z małej :gwizdanie:

:wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

Honda pisze się z dużej litery :przebiegly::foch:

Na forum AUDI z małej :gwizdanie:

:wink4:

Te gościu a masz fajny lakier na aucie :baseball:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 17:07_________________________________________________

A 1 :decayed:

Wirtualna :?:

A wiedziałem że jednak nie jeździsz normalnymi drogami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Honda pisze się z dużej litery :przebiegly::foch:

Na forum AUDI z małej :gwizdanie:

:wink4:

Te gościu a masz fajny lakier na aucie :baseball:

Szary "delphin" metalic :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

A 1 :decayed:

Wirtualna :?:

A wiedziałem że jednak nie jeździsz normalnymi drogami :polew: :polew: :polew:

Ogólnie mało do Rybnika jeżdżę, bo faktycznie drogi tam są nie najlepsze :tongue4::decayed:

Opublikowano

Szary "delphin" metalic :naughty:

:tongue4:

A bo się chciałem tylko zapytać :kox:

Opublikowano

Panowie mam takie pytanko : jeździł/jeździ ktoś z was na takich gumach "Pirelli Snowsport" ?

Przedtem miałem Michelin A3 były za***iste ale Michelin A4 jest trochę drogi już na 16" :kwasny:

Opublikowano

Panowie mam takie pytanko : jeździł/jeździ ktoś z was na takich gumach "Pirelli Snowsport" ?

Przedtem miałem Michelin A3 były za***iste ale Michelin A4 jest trochę drogi już na 16" :kwasny:

kup sobie opony z indeksem prędkości do 190 są tańsze a i tak nie będziesz latał w zimie powyżej 2 pak
Opublikowano

kup sobie opony z indeksem prędkości do 190 są tańsze a i tak nie będziesz latał w zimie powyżej 2 pak

to wiem że mam szukać z "T" :wink4:

[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 20:08_________________________________________________Jutro będziesz ?

Opublikowano

niestety spadam do wrocka na święta :confused4:

Opublikowano
:hi: po robocie a zarazem przed 16h w robocie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi: w dzien spota

H4mm3R jak cos to mam fajne alu 17" na zime :decayed:

Opublikowano
:bry: rano
Opublikowano

:hi: po robocie a zarazem przed 16h w robocie :decayed:

:hi: w dzien spota

:bry: rano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Robert nie nudzi ci sie chwile :?: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.