Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:baseball: W sobotę mnie nie bedzie ale......

Muszymy zrobić przeca ELSA :drunk:

To podjedź " łosrej " ta impreza :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To podjedź " łosrej " ta impreza :naughty

nie mogę :no:

Opublikowano

nie mogę :no:

to ja kiedyś podjadę po ELSĘ :rolleyes:

Opublikowano

to ja kiedyś podjadę po ELSĘ :rolleyes:

Zawsze możesz :wink4:

Opublikowano

Zawsze możesz :wink4:

ok :good: kiedy przedzwonię to się umówimy :wink4:

Opublikowano

To podjedź " łosrej " ta impreza :naughty

nie mogę :no:

Wiesiek Wiesiek zawsze mozesz... :kox:

trzeba tylko chciec :wink4:

:tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 19:23_________________________________________________

Dobry :hi: po robocie

długi weekend :naughty::kox:

szczesciarz :good: :good: :good:

Arek znasz srebrne b4 swd cale wnetrze w skorze? wlasnie Gromek byl w opt :decayed:

był nawet filmik, czy fotki tej srebrnej, chyba A-rek wrzucał ;)

ale miałem :decayed: dzisiaj rano jak Mirona na wodzisławskiej zobaczyłem :>

Wlasnie Arek wrzucal chyba inna :mysli: .. taka ktora miala i pod maska skore.. a w OPT byla inna i inny wlasciciel - byly kolarz :wink4:

Opublikowano

To podjedź " łosrej " ta impreza :naughty

nie mogę :no:

Wiesiek Wiesiek zawsze mozesz... :kox:

trzeba tylko chciec :wink4:

:tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 19:23_________________________________________________

Dobry :hi: po robocie

długi weekend :naughty::kox:

szczesciarz :good: :good: :good:

Arek znasz srebrne b4 swd cale wnetrze w skorze? wlasnie Gromek byl w opt :decayed:

był nawet filmik, czy fotki tej srebrnej, chyba A-rek wrzucał ;)

ale miałem :decayed: dzisiaj rano jak Mirona na wodzisławskiej zobaczyłem :>

Wlasnie Arek wrzucal chyba inna :mysli: .. taka ktora miala i pod maska skore.. a w OPT byla inna i inny wlasciciel - byly kolarz :wink4:

filmik był tej drugiej, ale ta srebrna SWD też już sie tu kiedyś przewinęła jak mnie pamięć nie myli :wink4:

Opublikowano

To podjedź " łosrej " ta impreza :naughty

nie mogę :no:

Wiesiek Wiesiek zawsze mozesz... :kox:

trzeba tylko chciec :wink4:

:tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 19:23_________________________________________________

Dobry :hi: po robocie

długi weekend :naughty::kox:

szczesciarz :good: :good: :good:

Arek znasz srebrne b4 swd cale wnetrze w skorze? wlasnie Gromek byl w opt :decayed:

był nawet filmik, czy fotki tej srebrnej, chyba A-rek wrzucał ;)

ale miałem :decayed: dzisiaj rano jak Mirona na wodzisławskiej zobaczyłem :>

Wlasnie Arek wrzucal chyba inna :mysli: .. taka ktora miala i pod maska skore.. a w OPT byla inna i inny wlasciciel - byly kolarz :wink4:

filmik był tej drugiej, ale ta srebrna SWD też już sie tu kiedyś przewinęła jak mnie pamięć nie myli :wink4:

a to sorki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arek znasz srebrne b4 swd cale wnetrze w skorze? wlasnie Gromek byl w opt :decayed:

oczywiscie, to od Arka :wink4:

Opublikowano

Artur masz jutro czas ? Ja mam wolne jutro

Opublikowano

nie mogę :no:

to ja kiedyś podjadę po ELSĘ :rolleyes:

Ja Ci wezmę w sobotę ELSĘ :wink4: olej Wieska on już niechce z nami spotować :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Ja Ci wezmę w sobotę ELSĘ :wink4: olej Wieska on już niechce z nami spotować :gwizdanie: :tongue4:

ok :good: mam lapka zabrać ?

Opublikowano

Ja Ci wezmę w sobotę ELSĘ :wink4: olej Wieska on już niechce z nami spotować :gwizdanie: :tongue4:

Eeeee uważaj :decayed::wink4:

Opublikowano

Ja Ci wezmę w sobotę ELSĘ :wink4: olej Wieska on już niechce z nami spotować :gwizdanie: :tongue4:

ok :good: mam lapka zabrać ?

weź :wink4:

Ja Ci wezmę w sobotę ELSĘ :wink4: olej Wieska on już niechce z nami spotować :gwizdanie: :tongue4:

Eeeee uważaj :decayed::wink4:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

Wiesiek podobno już nas nie lubi :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Arek znasz srebrne b4 swd cale wnetrze w skorze? wlasnie Gromek byl w opt :decayed:

oczywiscie, to od Arka :wink4:

kurde ja myslalem ze on ja juz dawno sprzedal :tongue4:

auto znam od prawie serii hahaha z 10lat temu ja u niego widzialem :>

chyba ze wczesniej mial inna :mysli:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 21:25_________________________________________________

Wiesiek podobno już nas nie lubi :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4: :wink4: :wink4:

cala prawda :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Robert sprawdzisz mi dwa numery w Etce :?:

wąż olejowy z turbiny do bloku silnika oraz prawa poduszke silnika

Opublikowano

Robert sprawdzisz mi dwa numery w Etce :?:

wąż olejowy z turbiny do bloku silnika oraz prawa poduszke silnika

ok :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 23:04_________________________________________________Nie wiem czy chodzi ci o wąż z nr. 5C czy nr. 9 także masz oba :wink4:

turbod.th.jpg

A tu poduszka

poduszkam.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.