Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może i jest coś takiego, ale po co to komu....

I don't know :dontknow:

pisza ze niby do lepszego demontazu :P i ochrony przed korozja

ale czy to czysty marketing czy dziala to kto to wie :rolleyes:

a gdzie tam ma się jakaś korozja pojawić pod pokrywą wałków rozrządu, skoro tam wszystko w oleju pływa :doh1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a gdzie tam ma się jakaś korozja pojawić pod pokrywą wałków rozrządu, skoro tam wszystko w oleju pływa :doh1:

W 2.0 TDI tak już jest ale w 1.9 jeszcze nie :cool1:

Ale moje zdanie jest takie - nic nie smarować przy świeczkach :!: ( chyba że samego siebie :beer1: )

Opublikowano

Pany zbieram sie spac :hi:

Opublikowano

ja też dobrounoc :hi:

Opublikowano

:hi: o poranku

:hi:

Opublikowano
  • Autor

dobry z rana :hi:

Opublikowano

jak tam pany w ten piekny poranek?

Opublikowano
  • Autor

ja czekam na Andy'iego az wpadnie po listwy, potem na Rybnik, a potem do pracy :confused4:

Opublikowano

:hi: z rańca

Brykam wymienić kółeczka na zimowe i może świece też wymienię :decayed:

Opublikowano

ja z zimowkami jeszcze sie wstrzymam hehe, dzis znow podjalem probe przejscia badan okresowych - okazalo sie ze pani dr wziela sobie wolne :gwizdanie: jutro znow o poranku wstawac :angry: no i pomalu sie przygotowuje psychicznie do pracy z utesknieniem czekajac na weekend 2x 16h :cool1:

Opublikowano

Tomek z Ciebie to normalny Stachanowiec. :kox:

Tak prawdę mówiąc to kółeczka zimowe już dawno powinny być założone, średnia temp. jest poniżej 10C. :przebiegly:

Lecę marznąć przy niuni

Opublikowano

Tomek z Ciebie to normalny Stachanowiec. :kox:

Tak prawdę mówiąc to kółeczka zimowe już dawno powinny być założone, średnia temp. jest poniżej 10C. :przebiegly:

Lecę marznąć przy niuni

Póki niema temp. na minusie, to ja nie zakładam zimówek :tongue4:

Opublikowano

ja pierw musze te zimowki kupic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tomek z Ciebie to normalny Stachanowiec. :kox:

Tak prawdę mówiąc to kółeczka zimowe już dawno powinny być założone, średnia temp. jest poniżej 10C. :przebiegly:

Lecę marznąć przy niuni

od temp +7 opona powinna byc zmieniona na zimową, ale oczywiscie jak kto woli :wink4:

Póki niema temp. na minusie, to ja nie zakładam zimówek :tongue4:

Opublikowano
:hi: Hello :naughty: Ja wczoraj założyłem już komplet zimowy. Co rano jak z nocki wracam to temperatura ok 0' to już bokiem na letnich można wchodzić :)
Opublikowano

Dobry :hi:

ja pierw musze te zimowki kupic :gwizdanie:

Zastanawiam się nad sprzedaniem moich , 15" ori (słoneczka) + opony zimowe MICHELIN ALPIN A3 z końca 2008 roku, przejechane na nich jakieś 10 kkm na pewno nie więcej - są jak nowe , Arek je widział , chciałbym za ten kpl. jakieś dobrej firmy i w dobrym stanie 4 opony zimowe 16" (ew. po małej dopłacie kupno nowych )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.