Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry gieje :hi:

:kox:

[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:11_________________________________________________Andrzej nie chcesz sprzedać tych felg :?: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry gieje :hi:

:kox:

[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:11_________________________________________________Andrzej nie chcesz sprzedać tych felg :?: :gwizdanie:

kup mi ori RS4 18" grafitowe to Ci te moje nawet na plac prziwieza :decayed:

Opublikowano

kup mi ori RS4 18" grafitowe to Ci je nawet na plac prziwieza :decayed:

sprzedej , nie ciulej sie :naughty:

[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:37_________________________________________________

skoro już jesteśmy przy elsie, to mógłbyś podesłać jakiegoś screana i jakiś nr. kat. jak wygląda klucz do odkręcania rolki (sprzęgiełka) na alternatorze :rolleyes: :wink4

:hi:

A proszę cie bardzo. Tylko moja obsługuje do 2005.

n270096.jpg

Tomek podjedź do najbliższego mechanika i ci to odkręci w 30 sekund ( oczywiście altek wyciągnięty z auta) ja niedawno wymieniałem i Zysek w Jejkowicach odkręcił mi to za dyszkę w 30 sekund :wink4:

Opublikowano

kup mi ori RS4 18" grafitowe to Ci je nawet na plac prziwieza :decayed:

sprzedej , nie ciulej sie :naughty:

[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:37_________________________________________________

skoro już jesteśmy przy elsie, to mógłbyś podesłać jakiegoś screana i jakiś nr. kat. jak wygląda klucz do odkręcania rolki (sprzęgiełka) na alternatorze :rolleyes: :wink4

:hi:

A proszę cie bardzo. Tylko moja obsługuje do 2005.

n270096.jpg

Tomek podjedź do najbliższego mechanika i ci to odkręci w 30 sekund ( oczywiście altek wyciągnięty z auta) ja niedawno wymieniałem i Zysek w Jejkowicach odkręcił mi to za dyszkę w 30 sekund :wink4:

dobra zamienia sie na Twoje 16" :decayed: :decayed: :decayed:

ale na zima :polew:

Opublikowano

dobra zamienia sie na Twoje 16" :decayed: :decayed: :decayed:

ale na zima :polew:

:ssij:

:tongue4:

Opublikowano

:hi: po robocie :) 5h spania i do budy :/

decks88 ładnie zapieprzasz :) macie tam miejsce w robocie dla operatorów widlaka?;P

na widlaka moze byc ciezko, na operatora maszyn/spawacza od razu biora ;p

Opublikowano

Ale cisza :gwizdanie:

Żyje ktoś w Rybniku jeszcze :?:

Opublikowano

Ciężko wiesiek :kwasny:

Ale cisza :gwizdanie:

Żyje ktoś w Rybniku jeszcze :?:

wszyscy :drunk: albo :kwiatek::sexinbed::decayed:

Opublikowano

wszyscy :drunk: albo :decayed:

Mówisz Tomek że to same alkoholiki :?:

:kox:

Opublikowano

Ah chopie, jo to pija piwko na lepsze spanie a Ci to do rana walą w kanał :decayed:

Opublikowano

Ah chopie, jo to pija piwko na lepsze spanie a Ci to do rana walą w kanał :decayed:

Ja właśnie ze szwagrem 0.7 skończyłem ( poszedł na disco ze swoją a moja jest zmierzła i nie chciała iść :kwasny: ) myślę czy nie wypić jeszcze "zimnego Lecha na sen" :mysli:

[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 22:55_________________________________________________Właśnie otworzyłem :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

dzien dobry w ten niedzielny poranek :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 10:01_________________________________________________panowie wiecie moze gdzie w naszych okolicach naprawiaja wyswietlacze FIS'a :?:

Opublikowano

:hi:

dzien dobry w ten niedzielny poranek :)

dobry dobry :hi: :hi:

robert. jo też sieknył dwa zimne lechy i poszeł spać :decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 10:11_________________________________________________http://www.sadistic.pl/karuzela-vt53588.htm

Opublikowano

:hi:

dzien dobry w ten niedzielny poranek :)

dobry dobry :hi: :hi:

robert. jo też sieknył dwa zimne lechy i poszeł spać :decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 10:11_________________________________________________http://www.sadistic.pl/karuzela-vt53588.htm

:hi:

Leca na wesele :naughty:

Opublikowano

Roberto udanej zabawy :drunk: znając Ciebie to bydzie grrrrrubbboo :banan3:

Opublikowano

:hi: z roboty :kwasny:

Tomek masz tą ELSE na płytkach bo mi ściągnął się jakiś fake, :wallbash:

Daj komórę na PW

Opublikowano

:hi: z roboty :kwasny:

Tomek masz tą ELSE na płytkach bo mi ściągnął się jakiś fake, :wallbash:

Daj komórę na PW

A mi już ELSA śmiga :naughty:

Opublikowano
  • Autor

panowie jak tam po weekendzie :?: :)

Opublikowano

A mi już ELSA śmiga :naughty:

No to piknie :decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 18:38_________________________________________________

panowie jak tam po weekendzie :?: :)

W robocie

Jedziesz jeszcze na saksy :?:

Będę potrzebował od Ciebie pożyczyć klucza żeby odkręcić świeczki. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.