Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe 10 sie pomalutku zbliza $$ :drunk:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja ide na wesele :kox::drunk::banan2::punk:

A ja idę w niedzielę na wesele ... "Złote" :naughty::drunk:

Opublikowano

A ja idę w niedzielę na wesele ... "Złote" :naughty::drunk:

Zas bydziesz jodł wielkom łyzkom :decayed:

Nasadka długo mom do swiec, a na ile ustawiałeś dynamometra :?:

Opublikowano

20 Nm , to zależy od świec , powinieneś znaleźć bez problemu w ELSIE takie info dla twojego typu silnika/świec :naughty:

Moment odkręcania 30 Nm , więcej ani grama bo ukręcisz :gwizdanie:

Opublikowano

Dokręcanie 15 Nm a moment gięcia 30 Nm i więcej przy odkręcaniu nie możesz dać bo ukręcisz. :kwasny:

Opublikowano

Dokręcanie 15 Nm a moment gięcia 30 Nm i więcej przy odkręcaniu nie możesz dać bo ukręcisz. :kwasny:

a sprawdź moje :mysli:

ja dokręciłem 20 Nm :gwizdanie:

Opublikowano

Też 15 Nm :mysli:

A ile dawałeś przy odkrecaniu :?:

Opublikowano

Też 15 Nm :mysli:

A ile dawałeś przy odkrecaniu :?:

30Nm odkręcanie , 20Nm dokręcanie , myślę (przynajmniej mam taka nadzieję) że ja już więcej tych świec nie będę wykręcał , a jak jeszcze trzeba byłoby odkręcić to pisałem o właściwościach tego środka w porównaniu z WD40 - http://www.wurth.pl/katalog2/karty/A0890%20200.pdf :good:

Opublikowano

Wurth kupiony dzisiaj psikałem już po świecach, czekam na świeczki i Arka bo ma klucz :naughty:.

Mykam na noc do roboty ,jak bezie luz to eis odezwę :hi:

Aaa jeszcze jedno odkręcałeś na ciepłym czy zimnym motorku :?:

Opublikowano

Ciepłym ale nie gorącym :wink4:

Byłem u Arka po klucz , przyjechałem do domu , wypiłem kawkę i zabrałem się za rozbieranie - osłona plastikowa , u mnie żeby odkręcić 4 świecę trzeba odkręcić filtr paliwa i jego mocowanie ... powiedzmy dwie godzinki auto stało zanim zacząłem odkręcać 1 świecę , potem 10 minut i wszystkie były wymienione :>

Opublikowano

Eeee to spoko :good:

Kupiłem se HIDy na Ebayu odbiorę w niemcowni u rodzinki

Opublikowano

sorki Wiesiek ale z czasem nie wyszłem :kwasny: a co do tej maty, to chyba nic z tego nie bydzie, bo jest jednak zniszczona :wallbash:

Opublikowano
:hi: po robocie a zarazem przed robota za 5,5h wstaje i do roboty wio... pozniej weekend do 6 rana i na 16h do roboty...
Opublikowano

:hi: po robocie :) 5h spania i do budy :/

decks88 ładnie zapieprzasz :) macie tam miejsce w robocie dla operatorów widlaka?;P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

seves jak tam było w SG :?:

lece bede może jutro bo szykuje sie na weselicho :naughty::kox::drunk::banan::yeee:

Opublikowano

sorki Wiesiek ale z czasem nie wyszłem :kwasny: a co do tej maty, to chyba nic z tego nie bydzie, bo jest jednak zniszczona :wallbash:

:hi: w słoneczny dzień

Tomek a mocno zniszczona ,bo jak zdatna do użytku to dalej jestem zainteresowany.

Opublikowano

:hi:

seves jak tam było w SG :?:

dlugo jakos :decayed: hehe w sumie pozno dotarlem bo chyba po 19:30 bylem pogadalismy na forum a potem wybralismy sie jeszcze z Puckiem Gregorym i Guregoru na kebaba no i jakos tam nam zeszlo ze w domu przed 1 bylem :polew: :polew: :polew: a dzis na 7wyjatkowo do roboty :wallbash:

lece bede może jutro bo szykuje sie na weselicho :naughty::kox::drunk::banan::yeee:

:good: Udanej zabawy i zaszalej tam ostro :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 13:01_________________________________________________

dobry :hi:

seves tu są jeszcze foty z tego spojlera:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=80854.msg1912105;topicseen#msg1912105

:mysli: :mysli: :mysli:

ja juz nie mam sily szukac :tongue4:

Andrzej ten jakos z boku jak sie patrzy na furke inaczej mi wyglada :P

bierzemy i koniec kombinowania :wink4:

bede w domu po poludniu bo teraz koncze robote :gwizdanie:

to sie zgadamy co do aukcji i sie wybierze co?

lece

Opublikowano

:hi:

seves jak tam było w SG :?:

dlugo jakos :decayed: hehe w sumie pozno dotarlem bo chyba po 19:30 bylem pogadalismy na forum a potem wybralismy sie jeszcze z Puckiem Gregorym i Guregoru na kebaba no i jakos tam nam zeszlo ze w domu przed 1 bylem :polew: :polew: :polew: a dzis na 7wyjatkowo do roboty :wallbash:

lece bede może jutro bo szykuje sie na weselicho :naughty::kox::drunk::banan::yeee:

:good: Udanej zabawy i zaszalej tam ostro :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 13:01_________________________________________________

dobry :hi:

seves tu są jeszcze foty z tego spojlera:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=80854.msg1912105;topicseen#msg1912105

:mysli: :mysli: :mysli:

ja juz nie mam sily szukac :tongue4:

Andrzej ten jakos z boku jak sie patrzy na furke inaczej mi wyglada :P

bierzemy i koniec kombinowania :wink4:

bede w domu po poludniu bo teraz koncze robote :gwizdanie:

to sie zgadamy co do aukcji i sie wybierze co?

lece

no i ku@#$ h$% bo już mnie te kombinowanie wkur...za :)

daj znać co do tych zimówek jak coś :wink4:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 13:54_________________________________________________nic trza iść paździocha umyć bo już srebrnego se w nim nie idzie dopatrzyć :decayed:

blant88 udanego weselicha :wink4::drunk:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 14:44_________________________________________________efekt pucowania :decayed:

59178372.jpg

27858680.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.