Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RS4 MTM fajnie mruczy i nieźle popierdala :kox:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 21:45_________________________________________________i zimówek nie trzeba, bo tam opony sztyc wrawe są :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... zimówek nie trzeba, bo tam opony sztyc wrawe są :decayed:

ja i śnieg sie topi pod nimi :kox:

Opublikowano

Sami se kupcie takie smoki ja se kupie RS4 i silnik TICO wsadzę. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sami se kupcie takie smoki ja se kupie RS4 i silnik TICO wsadzę. :polew: :polew: :polew:

lepiej z CC 700 cm3 :kox:

Opublikowano

Sami se kupcie takie smoki ja se kupie RS4 i silnik TICO wsadzę. :polew: :polew: :polew:

lepiej z CC 700 cm3 :kox:

a może ten z malucha z silnikiem Kawasaki :P

klank prawie jak V8 :P

dzisiaj w końcu po rozebraniu i dojściu do modułu komfortu, udało mi się z nim połączyć, jednak wyświetla mi błąd:

01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)

80-00 - Single-Wire Operation

jest od jakiegoś czasu już i to on może być powodem tych problemów z pilotem.

jutro sprawdzę styki dochodzące do drzwi.

póki co zimówki moga poczekać, Wiesiek nie wywołuj tej zimy daj jej czas :wink4:

Opublikowano

Tomek aleś se te cycki powiększył :kox:

Opublikowano

Wiesiek nie kracz :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:05_________________________________________________dzięki jo lubia jak mi to loto :D

Opublikowano

Tomek aleś se te cycki powiększył :kox:

i namazał czymś :slina:

:kox:

Opublikowano

Dobra, ale w listopadzie na początku mam brykać do Hamburga i raczej na pewno na zimówkach, nie ma co ryzykować

Opublikowano

Tomek aleś se te cycki powiększył :kox:

i namazał czymś :slina:

:kox:

fetym hehehe

grunt to dobre smarowanie a że loto to też nima źle :decayed:

Opublikowano

Leca synki prziłożyć do pieca a potym na moja :decayed:

Opublikowano

dzisiaj w końcu po rozebraniu i dojściu do modułu komfortu, udało mi się z nim połączyć, jednak wyświetla mi błąd:

01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)

80-00 - Single-Wire Operation

jest od jakiegoś czasu już i to on może być powodem tych problemów z pilotem.

jutro sprawdzę styki dochodzące do drzwi.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01331 + "tłumacz google" :wink4:

[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:10_________________________________________________

Leca synki prziłożyć do pieca a potym na moja :decayed:

Leć :lazy:

Opublikowano

Dobra, ale w listopadzie na początku mam brykać do Hamburga i raczej na pewno na zimówkach, nie ma co ryzykować

a no to fakt :wink4:

póki co na jazdy takie po wsi, zimówki mogą jeszcze poczekać. Jakoś sie mi nie spieszy do stalówek hehe, musza kupić matowy spray i je siknyć bydą jak nowe :decayed:

Opublikowano

Narka do jutra ,przyjemnych snów o stuningowanych RS4 :rolleyes:

Opublikowano

dzisiaj w końcu po rozebraniu i dojściu do modułu komfortu, udało mi się z nim połączyć, jednak wyświetla mi błąd:

01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)

80-00 - Single-Wire Operation

jest od jakiegoś czasu już i to on może być powodem tych problemów z pilotem.

jutro sprawdzę styki dochodzące do drzwi.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01331 + "tłumacz google" :wink4:

[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:10_________________________________________________

Leca synki prziłożyć do pieca a potym na moja :decayed:

Leć :lazy:

wiem wiem i dlatego będę to jutro na tej podstawie sprawdzał.

Opublikowano

Dobra , ja też już powoli spadam :lazy:

Narta :hi:

Opublikowano

a ja mam jutro wolne :tongue4:

takie ciężkie życie studenta że piątek tez mam wolny :decayed:

Opublikowano

hello w to przedpoludnie :hi:

Badboy jak tam fura? zlokalizowales problem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.