Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:baseball: Hmm

:guma:

Wiesiek :friends::drinks::drunk:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale kaj je reszta tych alkocholików z Rybnika :?: :mysli:

:baseball: Hmm

:disgust::baseball:

:tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

Kurna sam ze sobą tzn z moją ryczącą siedzę i popijam.

Robert myślałem że podjedziesz po ELSE :drunk:

Olej wymiony + filtr, filtr powietrza i pyłkowy, kurcze po co ja kupiłem filtr paliwa :co: jak przy 180 tkm był wymieniony, czyli jeszcze 15 tkm wytrzyma.

Najdroższy filtr :fool:

Opublikowano

Kurna sam ze sobą tzn z moją ryczącą siedzę i popijam.

Robert myślałem że podjedziesz po ELSE :drunk:

Olej wymiony + filtr, filtr powietrza i pyłkowy, kurcze po co ja kupiłem filtr paliwa :co: jak przy 180 tkm był wymieniony, czyli jeszcze 15 tkm wytrzyma.

Najdroższy filtr :fool:

Wymień i filtr paliwa i masz spokój na jakiś czas :wink4:

Wpadłbym ale miałem gości i pękło coś ... :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

Chłopie nie pękaj bo co my zrobimy :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 22:44_________________________________________________

Wymień i filtr paliwa i masz spokój na jakiś czas :wink4:

Zastanawiam się ale po co, autko jeździło na niemieckiej ropie więc filtr będzie OK

Musiał bym Ci pokazać filtr powietrza po 15 tkm, zdziwił byś się jak jest czysty.

Opublikowano

:bry::hi:

Świeczki wymienione , Dzięki Arek za klucz dynamometryczny :notworthy:

Miałem strach ze ukręcę którąś ale poszły bez problemu

Malutki test dwóch odrdzewiaczy:

WD-40 kontra Wurth

Popsikałem w okolice gwintu dwóch świec WD-40 a dwóch Wurth'a , te gdzie był Wurth praktycznie poszły w palcach :> natomiast gdzie było WD szły ciężko , popsikałem jeszcze raz te dwie ale teraz Wurth'em , fajeczka :palacz: łyk :beer1: i próba - poszły w palcach :evil:

No to Robert niezle tam testy przeprowadzasz :kox:

trzaby se wurtha kupic ;)

a ja sie dzis wzialem za poprawianie czarnych popielniczek i oslony biegow na... carbonowe :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no nic panowie ja ide spac rano do roboty... :gwizdanie: dobrej nocy

Opublikowano

no nic panowie ja ide spac rano do roboty... :gwizdanie: dobrej nocy

Spokojnej i szczęśliwej :hi:

Opublikowano

no nic panowie ja ide spac rano do roboty... :gwizdanie: dobrej nocy

3maj sie tam odpoczynku :hi:

Opublikowano

Jeszcze co do tego Würth'a :

tak oto wygląda :

Würth Rost Off

vEb8J.jpg

kupiłem u siebie w Jejkowicach za 12 pln - puszka 300 ml

Opublikowano

Jeszcze co do tego Würth'a :

tak oto wygląda :

Würth Rost Off

vEb8J.jpg

kupiłem u siebie w Jejkowicach za 12 pln - puszka 300 ml

:good: no to tanio nawet :mysli:

a Robert cos tam kiedys wspominal ze nad jednosladem myslisz :naughty:

Opublikowano

Dobra Pany brykam nyny narka :hi:

Robert bydymy jeszcze godać :naughty:

Opublikowano

Dobra Pany brykam nyny narka :hi:

Robert bydymy jeszcze godać :naughty:

Bydymy , ni ma problymu :wink4:

Wiesiek spokojnej :hi:

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 23:06_________________________________________________

a Robert cos tam kiedys wspominal ze nad jednosladem myslisz :naughty:

jo na pewno ni :jaaaaa:

Opublikowano

Dobra Pany brykam nyny narka :hi:

Robert bydymy jeszcze godać :naughty:

spokojnej :hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 23:14_________________________________________________

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 23:06_________________________________________________

a Robert cos tam kiedys wspominal ze nad jednosladem myslisz :naughty:

jo na pewno ni :jaaaaa:

Pioter :hi:

Ale zacytowałeś - bieresz coś :?:

Jo tesz chca :kox:

a to co :?: :naughty:

Opublikowano

Dobra ... to powitajmy nowego klubowicza u nas :naughty:

Gratki Tomek :hi::good:

:wink4:

Opublikowano

:shocked:

No faktycznie Hammer juz nie wladca postow ? :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

zawieszenie wymienione, zimowki zalozone :dance:

teraz tak buja ze czuje sie jak na statku :kox:

czas operacyjny 7 godz :>

uuu to pewnie teraz dziwnie autko wygląda :kox: :gwizdanie:

masz foto :?: :guma:

dzisiaj zrobie :)

Opublikowano

:hi: :hi:

Dzięki Pany a szczególnie Robert :wink4: i znów mamy powód do oblewania :decayed::drinks:

Opublikowano

Dobry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.