Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na mazowsze tez jezdze a i tak sie idzie dogadac z kierownictwem zeby tam jakas niedziele dopisali :naughty:

grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie :good:

dobra ja spadam spać :wink4:

nara :hi:

3maj sie Robert :hi:

ja tez sie zbieram pomalu

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na mazowsze tez jezdze a i tak sie idzie dogadac z kierownictwem zeby tam jakas niedziele dopisali :naughty:

grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie :good:

dobra ja spadam spać :wink4:

nara :hi:

3maj sie Robert :hi:

ja tez sie zbieram pomalu

wiesz... Tenneco to rodzinna firma, brat brygadzista, kuzyn kierownik, drugi kuzyn majster, sasiad brygadzista takze wiesz jest sie gdzie obracac[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:14_________________________________________________o znizkach na tlumiki nie wspominajac :cool1:

Opublikowano

na mazowsze tez jezdze a i tak sie idzie dogadac z kierownictwem zeby tam jakas niedziele dopisali :naughty:

grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie :good:

dobra ja spadam spać :wink4:

nara :hi:

3maj sie Robert :hi:

ja tez sie zbieram pomalu

wiesz... Tenneco to rodzinna firma, brat brygadzista, kuzyn kierownik, drugi kuzyn majster, sasiad brygadzista takze wiesz jest sie gdzie obracac[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:14_________________________________________________o znizkach na tlumiki nie wspominajac :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Roberto, Seves spokojnej :hi:

Decks pogadamy o Teneco w cztery oczy :cool1:

Opublikowano

Roberto, Seves spokojnej :hi:

Decks pogadamy o Teneco w cztery oczy :cool1:

Dzieki Arek wzajemnie

spadam :hi:

Opublikowano

Roberto, Seves spokojnej :hi:

Decks pogadamy o Teneco w cztery oczy :cool1:

Dzieki Arek wzajemnie

spadam :hi:

seves w koncu udalo mi sie wyciagnac od jednego z forumowcow jaki dokladnie spojler kupil i jest zadowolony. O dziwo nawet juz do tego sprzedawcy pisalem, ogladalem raz aukcje na niemieckim ebayu i podpadlo mi iz sprzedawca jest z pl a na zdjeciach mial maila napisanego i pisał że ma takie spojlery jeszcze póki co. Będę coś działał w tym kierunku, piszesz się też jak coś ???

Opublikowano

Roberto, Seves spokojnej :hi:

Decks pogadamy o Teneco w cztery oczy :cool1:

powiedz tylko kiedy i gdzie a pogadamy :drunk:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:38_________________________________________________czas na mnie z rana do roboty :gwizdanie: narazie

Opublikowano
  • Autor

no ja tez zmykam :hi:

Opublikowano

:hi: z wieczora :tongue4:

Ale panowie odwaliliście wielki SPAM :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

co tam Daniel :?: :)

Ale panowie odwaliliście wielki SPAM

ja bym ci powiedzial kto tu jest najwiekszym spamowiczem :gwizdanie:

i oby tak dalej

Opublikowano
:hi: z samego rańca
Opublikowano

:hi: z samego rańca

dobry :):hi:

Roberto, Seves spokojnej :hi:

Decks pogadamy o Teneco w cztery oczy :cool1:

Dzieki Arek wzajemnie

spadam :hi:

seves w koncu udalo mi sie wyciagnac od jednego z forumowcow jaki dokladnie spojler kupil i jest zadowolony. O dziwo nawet juz do tego sprzedawcy pisalem, ogladalem raz aukcje na niemieckim ebayu i podpadlo mi iz sprzedawca jest z pl a na zdjeciach mial maila napisanego i pisał że ma takie spojlery jeszcze póki co. Będę coś działał w tym kierunku, piszesz się też jak coś ???

Badboy jak mamy pewnosc to biore :good:

no oczywiscie zalezy jeszcze jaka cena :mysli:

Opublikowano

Arek zapodaj sreena z Everesta zakładka- Płyta główna-SPD i płyta główna :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 08:21_________________________________________________Takie świece http://allegro.pl/swieca-zarowa-firmy-beru-gn855-okazaja-i1273769085.html

Opublikowano

Wiesiek a Ty w robocie? :decayed:

Opublikowano
:hi: w piątkowy poranek
Opublikowano

:hi: w piątkowy poranek

hehe Stan jestes dzis najszczesliwszym czlowiekiem co :polew: :polew: :polew: dzis sie skonczy poniedzialkowe odliczanie :polew:

Opublikowano

Wiesiek a Ty w robocie? :decayed:

A jak :lol1:

Arek dajesz te sreeny

Opublikowano

:hi: w piątkowy poranek

hehe Stan jestes dzis najszczesliwszym czlowiekiem co :polew: :polew: :polew: dzis sie skonczy poniedzialkowe odliczanie :polew:

żebys wiedział, od niedzieli ani gramy alko, dzisiaj jak otworzę piwo, to aż się do niego przytulę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z samego rańca

dobry :):hi:

:hi: w piątkowy poranek

:siema:

Arek zapodaj sreena z Everesta zakładka- Płyta główna-SPD i płyta główna :gwizdanie:

Wiesiek prosze

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/099035559f200dd1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/408aa793ee212e04.html

Opublikowano

Arek drugi sreen z płyta główna-płyta główna , wydaje mi sie że powinieneś mieć wolny slot bo zawsze są dwa a masz zajęty jeden. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.