Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie śpimy - czuwamy :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i o to chodziło. :decayed:

Robert jaka ma być oporność na świecach bo dwie mam na pewno do wymiany a dwie nie wiem :disgust:

Opublikowano

po szkole :hi:

Opublikowano

Andrzej z Ciebie to dopiero bydzie doktor, yno sie uczysz i uczysz :wink4:

Opublikowano

Co tak cicho spicie??? :przebiegly:

nie spimy ale prawie hahaha drzemlem sie przy kompie :gwizdanie:

klikam klikam i.. odpadlem :polew:

Opublikowano

nie spimy ale prawie hahaha drzemlem sie przy kompie :gwizdanie:

klikam klikam i.. odpadlem

Uważaj żebyś z krzesła nie spadł :naughty:

Opublikowano

No i o to chodziło. :decayed:

Robert jaka ma być oporność na świecach bo dwie mam na pewno do wymiany a dwie nie wiem :disgust:

Z tego co mi wiadomo ~ 1Ω :cool1:

W każdym razie musi mieć przejście ( między "czubkiem" świecy a masą )

Przewodem podłączonym do "+" aku dotknij do "czubka" świecy - powinno zaiskrzyć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi:

Arek a Ty co się tak po wodzichu lansujesz :gwizdanie:

pracuje w Wodzislawiu :gwizdanie:

:hi: po robocie

znowu mnie czeka 16h w sobote i niedziela na I zmiane :gwizdanie:

stary co ty bedziesz z ta kasa robil :cool1: nie gadaj ze na B8 zbierasz :gwizdanie:

Robert jaka ma być oporność na świecach bo dwie mam na pewno do wymiany a dwie nie wiem :disgust:

ja lepiej nie sprawdzam bo sie okaze ze tez mam do wymiany ;(

Opublikowano

nie spimy ale prawie hahaha drzemlem sie przy kompie :gwizdanie:

klikam klikam i.. odpadlem :polew:

Ja też dzisiaj jakiś przymulony jestem ... chyba taka pogoda :mysli:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:00_________________________________________________

:hi: po robocie

znowu mnie czeka 16h w sobote i niedziela na I zmiane :gwizdanie:

stary co ty bedziesz z ta kasa robil :cool1:nie gadaj ze na B8 zbierasz :gwizdanie:

Musi najpierw spłacić [b7] ... :cool1:

:tongue4:

Robert jaka ma być oporność na świecach bo dwie mam na pewno do wymiany a dwie nie wiem :disgust:

ja lepiej nie sprawdzam bo sie okaze ze tez mam do wymiany ;(

Lepiej wymienić niż później auta nie odpalić przy - 10oC

Opublikowano

Kurcze na iskrzenie ich nie brałem ale dwie maja po ileś tam kiloom a dwie przerwę :angry:

A to sa takie same jak u Ciebie ?

Ciągnę ELSE a mam już Worshopa.

Opublikowano

A to sa takie same jak u Ciebie ?

chyba nie :mysli:

zaraz sprawdzę :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Lepiej wymienić niż później auta nie odpalić przy - 10oC

w zeszlym roku odpalala na dotyk nawet przy -30 i jest tak do tej pory

Opublikowano

nie spimy ale prawie hahaha drzemlem sie przy kompie :gwizdanie:

klikam klikam i.. odpadlem

Uważaj żebyś z krzesła nie spadł :naughty:

no na szczescie na lezaco lekko sie kimnalem :kox:

nie spimy ale prawie hahaha drzemlem sie przy kompie :gwizdanie:

klikam klikam i.. odpadlem :polew:

Ja też dzisiaj jakiś przymulony jestem ... chyba taka pogoda :mysli:

no cos chyba wisi w lufcie :gwizdanie:

Opublikowano

A to sa takie same jak u Ciebie ?

Inna , na 99.9 % BERU GN 855 , prawie połowę tańsza od GN 046 (takie ja mam)

Opublikowano

Mi też fajnie pali ,ale tak z ciekawości sprawdzam co by nie wtopić.[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:14_________________________________________________

no cos chyba wisi w lufcie :gwizdanie

Ja haja :decayed:

A to sa takie same jak u Ciebie ?

Inna , na 99.9 % BERU GN 855 , prawie połowę tańsza od GN 046 (takie ja mam)

Już mi się paszcza cieszy jak są tańsze od twoich :kox:

Opublikowano
Lepiej wymienić niż później auta nie odpalić przy - 10oC

w zeszlym roku odpalala na dotyk nawet przy -30 i jest tak do tej pory

Arek Ty masz ta fure bezobslugowa :>

pieknie pieknie zes ja wyszukal :good:

Opublikowano

Kurcze na iskrzenie ich nie brałem ale dwie maja po ileś tam kiloom a dwie przerwę :angry:

100% pewność to wykręcenie świecy i połączenie ją na krótko z aku :wink4:

Ciągnę ELSE a mam już Worshopa.

ELSA :slina:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:16_________________________________________________

Już mi się paszcza cieszy jak są tańsze od twoich :kox:

:foch:

:tongue4:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:17_________________________________________________

w zeszlym roku odpalala na dotyk nawet przy -30 i jest tak do tej pory

tylko pogratulować takiej fury :good:

Opublikowano

Robert a gdzie Ty to wyszukujesz jakie to sa części??

pisząc o cenie miałem na myśli moje puste konto :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Lepiej wymienić niż później auta nie odpalić przy - 10oC

w zeszlym roku odpalala na dotyk nawet przy -30 i jest tak do tej pory

Arek Ty masz ta fure bezobslugowa :>

pieknie pieknie zes ja wyszukal :good:

no szukalem prawie pol roku i dostalem do niej cala teczke faktur :> z ciekawosci sprawdze czy na ktores fakturze sa swiece :gwizdanie:

Wiesiek domyslam sie ze Elsa to cos lepszego nic Etka :cool1:

a jesli juz mowa o Etce to nie uwierzysz ale nacieszylem sie nia 2 dni i teraz za kazdym razem jak klikam na folder Etka to zawiesza mi sie komp ;( jak sie wk..wie to wyj..ie tego lapka na smietnik :disgust:

Opublikowano

A to ciekawe :mysli:

ELSA to program do napraw a ETKA to wiadomo części :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.