Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i śmiga :)

podziękował roberto :wink4:

jebniemy po secie na nastepnym spocie jak bede miał kierowcę :decayed:

:wink4:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 20:58_________________________________________________jak co mam 409-2 , 311-2 i polskiego 4.9 :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Arek kiedy mogę wpaść po świeczki ?

dzisiaj do godz 24:00, jutro po 20:00 lub w sobote od rana :)

Opublikowano

no i śmiga :)

podziękował roberto :wink4:

jebniemy po secie na nastepnym spocie jak bede miał kierowcę :decayed:

:wink4:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 20:58_________________________________________________jak co mam 409-2 , 311-2 i polskiego 4.9 :>

ja mam 208 PL i tego 409-2 też ;)

Opublikowano
Arek kiedy mogę wpaść po świeczki ?

dzisiaj do godz 24:00, jutro po 20:00 lub w sobote od rana :)

to wybiorę tą środkową opcję , ok ? (jutro po 20:00)

tylko napisz mi dokładnie gdzie mam podjechać :wink4:

Opublikowano

ps: paczuszka od Tom'a dotarla :good:

:>

wypas :radocha::yeee:

Dobranoc :lazy::closed:

o tej porze Wiesiek ? :doh1:

Opublikowano

:hi: :hi:

Arek a Ty co się tak po wodzichu lansujesz :gwizdanie:

pracuje w Wodzislawiu :gwizdanie:

:hi: po robocie

znowu mnie czeka 16h w sobote i niedziela na I zmiane :gwizdanie:

stary co ty bedziesz z ta kasa robil :cool1: nie gadaj ze na B8 zbierasz :gwizdanie:

Robert jaka ma być oporność na świecach bo dwie mam na pewno do wymiany a dwie nie wiem :disgust:

ja lepiej nie sprawdzam bo sie okaze ze tez mam do wymiany ;(

Arek B8 to moje marzenie wiec kto wie :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:27_________________________________________________

nie spimy ale prawie hahaha drzemlem sie przy kompie :gwizdanie:

klikam klikam i.. odpadlem :polew:

Ja też dzisiaj jakiś przymulony jestem ... chyba taka pogoda :mysli:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:00_________________________________________________

:hi: po robocie

znowu mnie czeka 16h w sobote i niedziela na I zmiane :gwizdanie:

stary co ty bedziesz z ta kasa robil :cool1:nie gadaj ze na B8 zbierasz :gwizdanie:

Musi najpierw spłacić [b7] ... :cool1:

:tongue4:

Robert jaka ma być oporność na świecach bo dwie mam na pewno do wymiany a dwie nie wiem :disgust:

ja lepiej nie sprawdzam bo sie okaze ze tez mam do wymiany ;(

Lepiej wymienić niż później auta nie odpalić przy - 10oC

z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8 :kox:

Opublikowano

z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8 :kox:

:shocked:

no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz :kox:

Opublikowano
  • Autor
z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8

Decks nie szukaja pracownikow do Teneco :cool1: jezdze na wozkach od 4 lat :gwizdanie:

Opublikowano

z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8 :kox:

:shocked:

no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz :kox:

no chyba ze sie nim PIP zainteresuje :decayed:

Opublikowano

z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8 :kox:

:shocked:

no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz :kox:

no chyba ze sie nim PIP zainteresuje :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8

Decks nie szukaja pracownikow do Teneco :cool1: jezdze na wozkach od 4 lat :gwizdanie:

do tenneco sa caly czas przyjecia ale glownie spawaczy potrzebuja i operatorow maszyn oczywiscie kursy spawacza firma robi ;p jesli powaznie mowisz moge podpytac o wyzkowych :decayed:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:00_________________________________________________

z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8 :kox:

:shocked:

no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz :kox:

no chyba ze sie nim PIP zainteresuje :decayed:

na PIP mamy knify :evil: po 8h odbijam dyskietke i przez kolejne 8h nie ma mnie w pracy :naughty:

Opublikowano
z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8

Decks nie szukaja pracownikow do Teneco :cool1: jezdze na wozkach od 4 lat :gwizdanie:

do tenneco sa caly czas przyjecia ale glownie spawaczy potrzebuja i operatorow maszyn oczywiscie kursy spawacza firma robi ;p jesli powaznie mowisz moge podpytac o wyzkowych :decayed:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:00_________________________________________________

z B7 nieduzo juz mi zostalo do splacenia mysle ze do 2 lat w garazu bedzie B8 :kox:

:shocked:

no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz :kox:

no chyba ze sie nim PIP zainteresuje :decayed:

na PIP mamy knify :evil: po 8h odbijam dyskietke i przez kolejne 8h nie ma mnie w pracy :naughty:

gorzej jak wpadną w czasie tych kolejnych 8 godzin :gwizdanie:

Opublikowano

a najlepsze w tym wszystkim jest to ze w tym miesiacu jest 5 weekendow czyli 10 dni weekendowych jak to u nas w robocie licza, jak wszystko pojdzie po mojej mysli bede mial 16 dni weekendowych a co za tym idzie... $$$$ :banan2:

Opublikowano

a najlepsze w tym wszystkim jest to ze w tym miesiacu jest 5 weekendow czyli 10 dni weekendowych jak to u nas w robocie licza, jak wszystko pojdzie po mojej mysli bede mial 16 dni weekendowych a co za tym idzie... $$$$ :banan2:

ty nie masz w weekend co innego do roboty :chytry:

Opublikowano

mam ale na wszystko znajde czas :evil:

Opublikowano

a najlepsze w tym wszystkim jest to ze w tym miesiacu jest 5 weekendow czyli 10 dni weekendowych jak to u nas w robocie licza, jak wszystko pojdzie po mojej mysli bede mial 16 dni weekendowych a co za tym idzie... $$$$ :banan2:

Decks Ty tam lepiej pomysl o podrozy na mazowsze co jakis czas :naughty: a nie tylko praca praca :gwizdanie:

Opublikowano

mi sie to normalnie w tydniu nie chce iść do roboty a co dopiero w weekend :beach: (no chyba że czasami trzeba )

Opublikowano

na mazowsze tez jezdze a i tak sie idzie dogadac z kierownictwem zeby tam jakas niedziele dopisali :naughty:

Opublikowano

dobra ja spadam spać :wink4:

nara :hi:

Opublikowano

dobra ja spadam spać :wink4:

nara :hi:

"Stosunkowo" udanej nocy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.