Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::bry:

Z robotki :silacz:

:hi: z rana

hello Panowie :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co Wy, na wykopkach :decayed:

Opublikowano

kuźwa,

Pany dziś przestał mi działać pilot z centralki, chciałem go na nowo zaprogramować i tu zonk nie mogę połączyć się z modułem komfortu...

i pytanie co teraz ? czyżby zesrał się cały moduł komfortu od tak ? :wallbash:

Opublikowano

:bry::hi:

Świeczki wymienione , Dzięki Arek za klucz dynamometryczny :notworthy:

Miałem strach ze ukręcę którąś ale poszły bez problemu

Malutki test dwóch odrdzewiaczy:

WD-40 kontra Wurth

Popsikałem w okolice gwintu dwóch świec WD-40 a dwóch Wurth'a , te gdzie był Wurth praktycznie poszły w palcach :> natomiast gdzie było WD szły ciężko , popsikałem jeszcze raz te dwie ale teraz Wurth'em , fajeczka :palacz: łyk :beer1: i próba - poszły w palcach :evil:

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 15:10_________________________________________________

kuźwa,

Pany dziś przestał mi działać pilot z centralki, chciałem go na nowo zaprogramować i tu zonk nie mogę połączyć się z modułem komfortu...

i pytanie co teraz ? czyżby zesrał się cały moduł komfortu od tak ? :wallbash:

Spróbuj tak :

Wsiądź do auta i włącz zapłon.

Wciśnij obojętnie który przycisk na pilocie i trzymaj przez kilka sekund.

Wyłącz zapłon. :naughty:

Sprawdź, czy działa.

Opublikowano

:bry::hi:

Świeczki wymienione , Dzięki Arek za klucz dynamometryczny :notworthy:

Miałem strach ze ukręcę którąś ale poszły bez problemu

Malutki test dwóch odrdzewiaczy:

WD-40 kontra Wurth

Popsikałem w okolice gwintu dwóch świec WD-40 a dwóch Wurth'a , te gdzie był Wurth praktycznie poszły w palcach :> natomiast gdzie było WD szły ciężko , popsikałem jeszcze raz te dwie ale teraz Wurth'em , fajeczka :palacz: łyk :beer1: i próba - poszły w palcach :evil:

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 15:10_________________________________________________

kuźwa,

Pany dziś przestał mi działać pilot z centralki, chciałem go na nowo zaprogramować i tu zonk nie mogę połączyć się z modułem komfortu...

i pytanie co teraz ? czyżby zesrał się cały moduł komfortu od tak ? :wallbash:

Spróbuj tak :

Wsiądź do auta i włącz zapłon.

Wciśnij obojętnie który przycisk na pilocie i trzymaj przez kilka sekund.

Wyłącz zapłon. :naughty:

Sprawdź, czy działa.

próbowałem nie działa ;([br]Dopisany: 16 Październik 2010, 16:45_________________________________________________możliwe że wilgoć dostała się do modułu, bo znajduje się on pod nogami. Muszę spróbować posprawdzać wszystkie wtyczki.

Opublikowano
  • Autor

zawieszenie wymienione, zimowki zalozone :dance:

teraz tak buja ze czuje sie jak na statku :kox:

czas operacyjny 7 godz :>

Opublikowano

zawieszenie wymienione, zimowki zalozone :dance:

teraz tak buja ze czuje sie jak na statku :kox:

czas operacyjny 7 godz :>

uuu to pewnie teraz dziwnie autko wygląda :kox: :gwizdanie:

masz foto :?: :guma:

Opublikowano

Badboy masz tylko 1 klucz? probowales tym drugim?

jest jeszcze opcja ze jeden kluczyk masz w stacyjce a drugi w zamku i tam naciskasz... tylko za bardzo nie pamietam co w jakiej kolejnosci sie robi :tongue4:

Opublikowano

1 kluczyk w stacyjce na włączonym zapłonie , drugi w zamku (drzwi/centralny zamknięty) i przytrzymujesz obojętnie jaki przycisk na pilocie :wink4: . sprawdzasz ... jak zadziała zamieniasz kluczyki miejscami ... można tak zakodować 4 sztuki :naughty:

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 21:22_________________________________________________Żyje dziś jeszcze ktoś z Rybnika :mysli:

Cisza jakaś w "eterze" ... :?: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po robocie

:hi:

Jeden robotnik , a reszta "daje w czajnik" :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

ja zara spac spadam na nogach od 5 w robocie od 6 przed chwila wrocilem i jutro na 6 do roboty

Opublikowano

ja zara spac spadam na nogach od 5 w robocie od 6 przed chwila wrocilem i jutro na 6 do roboty

To ty normalnie maszyna jakaś jesteś :gwizdanie:

Nie chciałbym być w "Twojej skórze" :no:

Opublikowano

czemu? nie jest zle :gwizdanie: w od poniedzialku nocka wiec odpoczne

Opublikowano

czemu? nie jest zle :gwizdanie: w od poniedzialku nocka wiec odpoczne

Tomek jak ja bym miał "rodzinne" kierownictwo na moim oddziele na Chwałowicach też bym dawał radę

Żartuję :wink4:

:tongue4:

Opublikowano

wiesz... "rodzina" w firmie mi niewiele pomaga a nawet przeszkadza kuzyn kierownik wie ze moze se wiecej pozwolic wobec mnie niz wobec kogos innego w firmie to kierownik poza firma kuzyn tak to jest..

Opublikowano

wiem Tomek ...

przecież napisałem że żartuję :wink4:

ale kaj je reszta tych alkocholików z Rybnika :?: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

pewnie jak to w weekend siedza i leja w brzuchy :drunk:

Opublikowano

ale kaj je reszta tych alkocholików z Rybnika :?: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:baseball: Hmm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.