Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek robi impreze? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek robi impreze? :gwizdanie:

taaaak ... :kox:

_________________________________________________

zaraz tylko coś znajdę i wkleję ... :naughty:

_________________________________________________

no i proszę ...

u mnie w lodowce chlodzi sie 0,7 Wyborowej :cool1:zapraszam :good:

:kox::naughty:

Opublikowano

to o ktorej jedziecie i czy wszyscy zaproszeni czy jkak to?

Opublikowano

to o ktorej jedziecie i czy wszyscy zaproszeni czy jkak to?

przykro mi ... tylko wybrańcy :gwizdanie:

:polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

to o ktorej jedziecie i czy wszyscy zaproszeni czy jkak to?

przykro mi ... tylko wybrańcy :gwizdanie:

:polew::tongue4:

weekend mu sie zaczal i kozaczy :decayed:

ja jeszcze godzinke, gora poltorej bo czekam na jeden samochod :confused4:

Opublikowano

ja jeszcze godzinke, gora poltorej bo czekam na jeden samochod :confused4:

to Arek daj znać jak coś :wink4: to podjadę po towar :naughty:

Opublikowano

Młody zdał dzisiaj prawko także jest kierowca jakby co na przyszłość :decayed:

Opublikowano

Młody zdał dzisiaj prawko także jest kierowca jakby co na przyszłość :decayed:

:good:

teraz możesz chlastać na spotach :naughty:

Opublikowano

to o ktorej jedziecie i czy wszyscy zaproszeni czy jkak to?

przykro mi ... tylko wybrańcy :gwizdanie:

:polew::tongue4:

weekend mu sie zaczal i kozaczy :decayed:

ja jeszcze godzinke, gora poltorej bo czekam na jeden samochod :confused4:

ci to maja fajnie... moj najblizszy weekend to 1 listopada 1 dzien wolnego ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze godzinke, gora poltorej bo czekam na jeden samochod :confused4:

to Arek daj znać jak coś :wink4: to podjadę po towar :naughty:

dam znac jak juz bede wracal do domu :wink4:

Młody zdał dzisiaj prawko także jest kierowca jakby co na przyszłość :decayed:

to kiedy :?: :drunk:

Opublikowano

ja jeszcze godzinke, gora poltorej bo czekam na jeden samochod :confused4:

to Arek daj znać jak coś :wink4: to podjadę po towar :naughty:

dam znac jak juz bede wracal do domu :wink4:

Młody zdał dzisiaj prawko także jest kierowca jakby co na przyszłość :decayed:

to kiedy :?: :drunk:

myślę że od zaraz :decayed::drunk:

Opublikowano
  • Autor

kurde jutro juz mam zajety wieczor bo ide do kumpla na Johans party, a musze sie odstresowac bo najprawdopodobniej w poniedzialek rano wyruszam na zachod za chlebem wiec mnie tu nie bedzie ;(

Opublikowano

kurde jutro juz mam zajety wieczor bo ide do kumpla na Johans party, a musze sie odstresowac bo najprawdopodobniej w poniedzialek rano wyruszam na zachod za chlebem wiec mnie tu nie bedzie ;(

na jak dlugo jedziesz?

Opublikowano
  • Autor

kurde jutro juz mam zajety wieczor bo ide do kumpla na Johans party, a musze sie odstresowac bo najprawdopodobniej w poniedzialek rano wyruszam na zachod za chlebem wiec mnie tu nie bedzie ;(

na jak dlugo jedziesz?

to sie okaze jak dlugo nam zajmie ta robota, moze tydzien, moze dwa....[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 19:21_________________________________________________wkoncu weekend :notworthy:

sliczne :kox:

Opublikowano

to sie okaze jak dlugo nam zajmie ta robota, moze tydzien, moze dwa....

O kurde :wallbash:

Arek ja jutro drynde do Ciebie jak pojadę z roboty to prawdopodobnie wstąpię.

Napisz jakiej firmy masz te zenony :?:

Opublikowano

kupiłem auto to już były, mam kumpla który się bawi w elektryce/elektronice samoch. więc jak chcesz mogę dać ci na niego namiar i sobie z nim pogadasz , ma mi załatwić w najbliższym czasie przetwornice cyfrowe bo te co teraz mam są cały czas z nimi problemy ( mrugają ) :wallbash:

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 15:00_________________________________________________A tak Wiesiek zapier_dalał po to auto wtedy do chałupek i nie słyszał telefonu że już jest sprzedane ...

http://www.youtube.com/watch?v=BDnYDNN68EQ

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

hejka Robert -już dawno po czasie na odpowiedz -filmik z yamaha r1,ale dopiero czytam zaległe... Powiem Ci,że jak najbardziej cool-to moje marzenie-audi i jej 193PS to powoli za mało-apetyt rośnie w miarę jedzenia i na 100% kiedyś kupię podobną jak nie szybszą maszynę :>[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:28_________________________________________________

panowie pamietacie jak wczoraj mowilem wam o tym Maluchu z Rybnika z silnikiem Kawasaki :?: :decayed:

Arku skup się na Audi a sie n ie rozdrabniaj :>

oto dowod :kox:

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:46_________________________________________________

bd73c05d0a3115ba.jpg

kurde chyba 30 stron przespamowałem masakra :evil:

Zapraszamy na spot Audi w Rybniku :!:

miejsce: parking Tesco przy Neste (ul.Kotucza 35)

data: 30 październik (sobota)

czas: godz. 18:00

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:33_________________________________________________wszyscy spicie ? :mysli:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:35_________________________________________________jak yak to kapelusz na rano :hi:
Opublikowano

Pioter :hi:

Ale zacytowałeś - bieresz coś :?:

Jo tesz chca :kox:

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 00:33_________________________________________________Widza że yno "Bad" Andrzej "żyje" jeszcze o tej godzinie :gwizdanie:

Opublikowano

Pioter :hi:

Ale zacytowałeś - bieresz coś :?:

Jo tesz chca :kox:

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 00:33_________________________________________________Widza że yno "Bad" Andrzej "żyje" jeszcze o tej godzinie :gwizdanie:

no ba w końcu sie oblewało prawko :decayed:

spokojnej nocy :wink4:

Opublikowano

:hi::bry:

Z robotki :silacz:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Arek ja jutro drynde do Ciebie jak pojadę z roboty to prawdopodobnie wstąpię.

Napisz jakiej firmy masz te zenony :?:

jak przyjedziesz to pokaze ci pudelko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.