Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnia wersja VAGa która obsługuje szynę KKL to 409.1 ??? czy się mylę ? od 5 wzwyż jest już szyna CAN nie ?

dokładnie , ja jak już wspomniałem połączyłem się bez problemu z Golfem 93 r. (tym przejściem na OBD I) , mam 311 i 409 - oba śmigały :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Panowie jedziemy :decayed:

beztytuuxo.jpg

Opublikowano

No Panowie jedziemy :decayed:

beztytuuxo.jpg

:slina:

Wiesiek da się to nagrać na płytkę ? :rolleyes:

ELSĘ jeszcze ssiesz ?

Opublikowano

Robert oczywiście że sie da :gwizdanie:

ELSA bedzie chyba jutro jak mi kompa nie wyłączą :evil:

Opublikowano

Na temat smaru -nie może być miedziowy tylko specjalny bo miedź w chodzi w reakcje chemiczną z aluminium :gwizdanie:

Taki powinien być smar np. BERU GKF :wink4:

Ma ktoś pożyczyć na godzinkę klucz dynamometryczny ( żeby zmierzyć moment 15-20 Nm ) :?:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 19:22_________________________________________________

Robert oczywiście że sie da :gwizdanie:

ELSA bedzie chyba jutro jak mi kompa nie wyłączą :evil:

:kwiatek::drunk:

Opublikowano

Ma ktoś pożyczyć na godzinkę klucz dynamometryczny ( żeby zmierzyć moment 15-20 Nm ) :?:

A co dokręcasz ???

Opublikowano

Wiesiek moge teraz do Ciebie podjechac ? :)

Opublikowano

A co dokręcasz ???

Na razie nic , ale jak Arek dostanie paczkę od Tom'a to będę wymieniał świeczki , a lubią te qrwy się ukręcać :wallbash:

Opublikowano

Wiesiek moge teraz do Ciebie podjechac ? :)

Możesz

Opublikowano

Wiesiek moge teraz do Ciebie podjechac ? :)

Możesz

ok lece ;)

Opublikowano

Na razie nic , ale jak Arek dostanie paczkę od Tom'a to będę wymieniał świeczki , a lubią te qrwy się ukręcać :wallbash:

Ja chyba dam se wymienić i nie będę miał kłopotów a cena za usługę nie może być wysoka.

Z/W jada po browar :kox:

Opublikowano

Ja chyba dam se wymienić i nie będę miał kłopotów a cena za usługę nie może być wysoka.

Z/W jada po browar :kox:

Ja właśnie byłem w lodówce po zimnego Żubra :naughty:

A co do wymiany świec w warsztacie ... słyszałem że bardzo bardzo często dają ci do podpisania taką "umowę" że jak urwą świecę to nie pokrywają kosztów :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
Generalnie z lapem to nie zawsze taka prosta sprawa;)

tez tak myslalem

Ściągnij ten program i tam będzie widać czy masz zajęte dwa sloty czy jeden.

http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Home-Edition,Program,Windows,11558.html

sciagnalem. mam to sprawdzic w: plyta glowna -> SDP :?:

Ma ktoś pożyczyć na godzinkę klucz dynamometryczny ( żeby zmierzyć moment 15-20 Nm )

ja mam :)

ps: paczuszka od Tom'a dotarla :good:

Opublikowano

Arek może w weekend obejrzymy twjego lapka

Dobranoc :lazy::closed:

Opublikowano

ja mam :)

ps: paczuszka od Tom'a dotarla :good:

to pożyczysz :rolleyes: np. jak podjadę sobie po te świeczki :rolleyes:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 20:38_________________________________________________

Arek może w weekend obejrzymy twjego lapka

Dobranoc :lazy::closed:

Wiesiek po jednym browarku :?: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Arek może w weekend obejrzymy twjego lapka

Dobranoc :lazy::closed:

nie, nie zamykaj jeszcze ;(

ja mam :)

ps: paczuszka od Tom'a dotarla :good:

to pożyczysz :rolleyes: np. jak podjadę sobie po te świeczki :rolleyes:

nie ma problemu :wink4:

Wiesiek w tym programie co mi podales po tej sciezce: plyta glowna -> SDP pisze: Rozmiar modułu 512 MB (2 ranks, 4 banks). czy to to :?:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 20:40_________________________________________________

Arek może w weekend obejrzymy twjego lapka

bardzo bym chcial ale nie wiem czy znajde czas bo od rana musze wkoncu zabrac sie za wymiane calego zawieszenia i kol + zbierznosc, a wieczorem ide do kumpla na impreze :confused4:

Wiesiek po jednym browarku :?:

a po co po browarku, u mnie w lodowce chlodzi sie 0,7 Wyborowej :cool1: zapraszam :good:

Opublikowano

No Wiesiek pojechał po browara i teraz napisał że idzie spać :gwizdanie:

Z/W jada po browar :kox:

Opublikowano
  • Autor

No Wiesiek pojechał po browara i teraz napisał że idzie spać :gwizdanie:

Z/W jada po browar :kox:

ale jest online :gwizdanie:

Opublikowano

Ta , znika i zara wraca :naughty:

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 20:48_________________________________________________Arek kiedy mogę wpaść po świeczki ?

Opublikowano

no i śmiga :)

podziękował roberto :wink4:

jebniemy po secie na nastepnym spocie jak bede miał kierowcę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.