Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: Hello

Arek jak tam nasze zamówienie?

:hi:

dzisiaj zostal wyslany kurier :)

wieczorem napisze ci na PW ile tego wyszlo i dane do przelewu :wink4:

Idę ciaćkać sprzęt.

Arek a ile dałeś za te zenony i czy nie sieja po radiu i CB?

dalem 230 zl i nie ma zadnych zaklucen na radiu oraz na CB

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj zostal wyslany kurier :)

To jutro będzie :wink4:

Opublikowano

Koledzy dzisiaj regulowałem trochę halogeny i stwierdziłem ze kratka obok halogena lewego w zderzaku jest pełna a w moim poprzedniku z benzynką ma otwory więc je zamieniłem będzie lepiej dmuchać na IC. :naughty: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 18:30_________________________________________________

To jutro będzie :wink4:

:notworthy:
Opublikowano
  • Autor
Koledzy dzisiaj regulowałem trochę halogeny i stwierdziłem ze kratka obok halogena lewego w zderzaku jest pełna a w moim poprzedniku z benzynką ma otwory więc je zamieniłem będzie lepiej dmuchać na IC.

ja lewa kratke mam przelotowa, prawa jest pelna :wink4:

Opublikowano

Teraz już też tak mam a była pełna :mysli:

Opublikowano

Arek , a ile wyjdzie koszt przesyłki ?

Za świeczki wyszło 180 pln , tak jak mówiłem ?

Opublikowano
  • Autor

Arek , a ile wyjdzie koszt przesyłki ?

Za świeczki wyszło 180 pln , tak jak mówiłem ?

tak swieczki 180 zl, a koszt przesylki to 20 zl :>

Opublikowano

tak swieczki 180 zl, a koszt przesylki to 20 zl :>

czyli :good:

A kiedy będziesz mieć ten "sprzęt" z Niemiec ?

Opublikowano
  • Autor
A kiedy będziesz mieć ten "sprzęt" z Niemiec ?

na zamowieniu pisze "w trakcie sprowadzania" :)

zastanawia mnie jedna sprawa:

czy mi sie wydaje czy od dluzszego czasu nikt z Gliwic czy Katowic nie odwiedza naszego watku :mysli: myslalem ze jestesmy w kolezenskich stosunkach, a jednak cos jest nie tak.... chyba tez sie zaczne tak zachowywac.....

Opublikowano

zastanawia mnie jedna sprawa:

czy mi sie wydaje czy od dluzszego czasu nikt z Gliwic czy Katowic nie odwiedza naszego watku :mysli: myslalem ze jestesmy w kolezenskich stosunkach, a jednak cos jest nie tak.... chyba tez sie zaczne tak zachowywac.....

:mysli:

Opublikowano
A kiedy będziesz mieć ten "sprzęt" z Niemiec ?

na zamowieniu pisze "w trakcie sprowadzania" :)

zastanawia mnie jedna sprawa:

czy mi sie wydaje czy od dluzszego czasu nikt z Gliwic czy Katowic nie odwiedza naszego watku :mysli: myslalem ze jestesmy w kolezenskich stosunkach, a jednak cos jest nie tak.... chyba tez sie zaczne tak zachowywac.....

co ty mowisz arek przeca stosunki mamy w jak najlepszym porzadalu :wink4:

Opublikowano
  • Autor
co ty mowisz arek przeca stosunki mamy w jak najlepszym porzadalu

no caly czas tak myslalem albo moze tylko tak mi sie wydaje....

luzik :>

Opublikowano
co ty mowisz arek przeca stosunki mamy w jak najlepszym porzadalu

no caly czas tak myslalem albo moze tylko tak mi sie wydaje....

luzik :>

nie no co ty ja mysle ze git jest mialem tam do was zawitac na spota ale ostatnio delegacje non stop i czasu nie ma ;(

Opublikowano

co ty mowisz arek przeca stosunki mamy w jak najlepszym porzadalu :wink4:

:mysli:

chyba nie chodzi o takie

:sexinbed:

:zyzol:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

co ty mowisz arek przeca stosunki mamy w jak najlepszym porzadalu :wink4:

:mysli:

chyba nie chodzi o takie

:sexinbed:

:zyzol:

:tongue4:

a glodnemu chleb na mysli :gwizdanie:

Opublikowano

co ty mowisz arek przeca stosunki mamy w jak najlepszym porzadalu :wink4:

:mysli:

chyba nie chodzi o takie

:sexinbed:

:zyzol:

:tongue4:

a glodnemu chleb na mysli :gwizdanie:

dokladnie

ten tylko o jednym :tongue4:

Opublikowano

a glodnemu chleb na mysli :gwizdanie:

dokladnie

ten tylko o jednym :tongue4:

ja ? nie :jaaaaa:

Opublikowano

Wyrazy współczucia dla Marzenki :polew:

Opublikowano

Wyrazy współczucia dla Marzenki :polew:

Wiesiek bo zebieresz :baseball:

Opublikowano

Wiesiek[/b] bo zebieresz :baseball:

O kurna alech se przejeboł.

Przepraszam bardzo. :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.