Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pochwalę się, to ich rozjadymy. :decayed:

04072010005.th.jpg

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co do logów Wiesiek jak mówiłem ... termostat ... po wymianie może i ta dawka paliwa się poprawi , a lmm przypuszczam że troszkę więcej pokaże po wymianie filtra powietrza :wink4:

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:18_________________________________________________

Pochwalę się, to ich rozjadymy. :decayed:

04072010005.th.jpg

piękna maszyna :good:

Opublikowano

Wiesz co ja go oleje bo potem było 87 ,dam mu spokój. :gwizdanie:

Dzięki :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Pochwalę się, to ich rozjadymy. :decayed:

04072010005.th.jpg

ladna Honda :good:

Opublikowano

Wiesz co ja go oleje bo potem było 87 ,dam mu spokój. :gwizdanie:

Dzięki :notworthy:

Nie ma za co :wink4:

... było 87oC ale po logach dynamicznych , u mnie po tych logach było prawie 100oC , potem mała przejażdżka i spadło do 90oC i tak sie trzymało :wink4:

Opublikowano

Pochwalę się, to ich rozjadymy. :decayed:

04072010005.th.jpg

ladna Honda :good:

Dzięki, ale wiedziałem że tak poważnym ludziom spodoba się taka maszynka :wink4:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:26_________________________________________________

... było 87oC ale po logach dynamicznych , u mnie po tych logach było prawie 100oC , potem mała przejażdżka i spadło do 90oC i tak sie trzymało :wink4

Pojeżdżę i sprawdzę po jakiejś dłuższej przejażdżce.

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek wlasnie pisze zamowienie do Tom'a, ty chciales olej, filtr oleju, powietrza i kabiny tak :?:

Opublikowano

Pojeżdżę i sprawdzę po jakiejś dłuższej przejażdżce.

klimatronik kanał 49 , temp. z czujnika G2 :wink4:

G62 tylko VAGiem

Opublikowano

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:30_________________________________________________

Wiesiek wlasnie pisze zamowienie do Tom'a, ty chciales olej, filtr oleju, powietrza i kabiny tak :?:

Cały komplet z olejem + filtr paliwa

Opublikowano

Wiesiek wlasnie pisze zamowienie do Tom'a, ty chciales olej, filtr oleju, powietrza i kabiny tak :?:

Mi Arek 4 x świeca żarowa "BERU GN 046" :wink4:

Opublikowano

Olej ,filtr oleju, powietrza, paliwa, i pyłkowy. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

zamowienie poszlo :>

Opublikowano

Arek jesteś wielki :notworthy:

Opublikowano

zamowienie poszlo :>

Arek jesteś wielki :notworthy:

dokładnie :notworthy::good:

Opublikowano
  • Autor

:polew: dobre

nic zmykam troche na TV a za godzinke znow do pracy :confused4:

Opublikowano

nic zmykam troche na TV a za godzinke znow do pracy :confused4:

do pracy ... na pewno ... :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed:

Opublikowano

:polew: dobre

nic zmykam troche na TV a za godzinke znow do pracy :confused4:

Eeee jak to przecież ledwo co skończyłeś :shocked:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:49_________________________________________________Ja też idę zaraz orać :sexinbed:

Opublikowano
  • Autor

nic zmykam troche na TV a za godzinke znow do pracy :confused4:

do pracy ... na pewno ... :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed:

no niestety jeden tir nie dojechal na czas i czekam na tel zeby zajechac go zaladowac :kwasny:

Opublikowano

No to przejebane, ale jaka kasa :>

Opublikowano

No to przejebane, ale jaka kasa :>

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.