Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki pany za spota :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za Udanego jakże Wesołego Spota , Robert :wink4::kox:

Opublikowano

Jestem

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Robert wymiata w takim stanie :polew:

Opublikowano

Jeszcze raz taki numer i będzie ...

:banned:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Co to za podszywanie się :cool1:

Sorki GURU

:tongue4:

Opublikowano

ja tez dzieki Pany, spot wypas :good:

i... w koncu udalo sie poznac ta czesc ktorej jeszcze nie znalem ;)

Opublikowano

DOBRA TERAZ PANY I PANIE MAM PYTANIE DO WAS :

(sorry że dużymi literami ale sytuacja tego wymaga) :hi:

JA jestem zdania że kolega o nicku H4mm3R >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=21118 powinien zostać VIPEM ??? (specjalnie to piszę " na ogólnym "" żeby wiedział co znaczy ) :hi: :hi: :hi:WIELKI SZACUN TOMEK

czekam na wasze odpowiedzi ... dziś jeszcze piszę do HUGA i wierzcie mi nie opuszczę dopóki Tomek nie dostanie VIP-a :hi:

AREK wstawiasz się za mną :?:

Kto jeszcze :?:

JA JESTEM :good:

Opublikowano

DOBRA TERAZ PANY I PANIE MAM PYTANIE DO WAS :

(sorry że dużymi literami ale sytuacja tego wymaga) :hi:

JA jestem zdania że kolega o nicku H4mm3R >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=21118 powinien zostać VIPEM ??? (specjalnie to piszę " na ogólnym "" żeby wiedział co znaczy ) :hi: :hi: :hi:WIELKI SZACUN TOMEK

czekam na wasze odpowiedzi ... dziś jeszcze piszę do HUGA i wierzcie mi nie opuszczę dopóki Tomek nie dostanie VIP-a :hi:

AREK wstawiasz się za mną :?:

Kto jeszcze :?:

ja jestem za! czapka z glowy :hi: szacun

Opublikowano

i już w domku :) mała rolka z Hammerkiem w drodze powrotnej :decayed:

dzięki za spota Pany :D Roberto istny Gigant z Ciebie hehe

Jestem

:kox: :kox: :kox: :kox:

uważaj co CI limit na użytkowanie laptopa zaraz nie minie:D no chyba że Marzena się za Harlekiny wzięła :decayed:

DOBRA TERAZ PANY I PANIE MAM PYTANIE DO WAS :

(sorry że dużymi literami ale sytuacja tego wymaga) :hi:

JA jestem zdania że kolega o nicku H4mm3R >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=21118 powinien zostać VIPEM ??? (specjalnie to piszę " na ogólnym "" żeby wiedział co znaczy ) :hi: :hi: :hi:WIELKI SZACUN TOMEK

czekam na wasze odpowiedzi ... dziś jeszcze piszę do HUGA i wierzcie mi nie opuszczę dopóki Tomek nie dostanie VIP-a :hi:

AREK wstawiasz się za mną :?:

Kto jeszcze :?:

JA JESTEM :good:

ja również jestem oczywiście na tak :good:

Opublikowano

Spoko Robert na początek klubowicz starczy ale o to sam poproszę :wink4:

Opublikowano

DOBRA TERAZ PANY I PANIE MAM PYTANIE DO WAS :

(sorry że dużymi literami ale sytuacja tego wymaga) :hi:

JA jestem zdania że kolega o nicku H4mm3R >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=21118 powinien zostać VIPEM ??? (specjalnie to piszę " na ogólnym "" żeby wiedział co znaczy ) :hi: :hi: :hi:WIELKI SZACUN TOMEK

czekam na wasze odpowiedzi ... dziś jeszcze piszę do HUGA i wierzcie mi nie opuszczę dopóki Tomek nie dostanie VIP-a :hi:

AREK wstawiasz się za mną :?:

Kto jeszcze :?:

i oczywiscie jak najbardziej ja tez :good:

Opublikowano

Panowie muszę niestety troszkę ostudzić wasz zapał bo z tego co mi wiadomo żeby dostać VIP-a trzeba mieć najpierw Klubowicza

Opublikowano

Spoko Robert na początek klubowicz starczy ale o to sam poproszę :wink4:

jestem zdania że należy ci się VIP

Opublikowano

Spoko Robert na początek klubowicz starczy ale o to sam poproszę :wink4:

jestem zdania że należy ci się VIP niezależnie od Twego czy innych zdania ... :hi: szacun Tomek

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:18_________________________________________________

Panowie muszę niestety troszkę ostudzić wasz zapał bo z tego co mi wiadomo żeby dostać VIP-a trzeba mieć najpierw Klubowicza

Są sytuacje nadzwyczajne :cool1: i tego się trzymajmy :wink4: nikt się nie wstawiał za Tomkiem , to ja zacznę :cool1:

...

INFO poszło do HUGA :wink4:

zasady zasadami sprawiedliwość i tak będzie po naszej stronie :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:28_________________________________________________tak żeście mi smaka zrobili że se właśnie skromnego Bronka otworzyłem :naughty:

Opublikowano

Pany na mnie czas :hi:

dzieki jeszcze raz za spota

i 3mam tam Robert za to Twoje "pismo" ktore poszlo do Hugo :good:

Opublikowano

Tomek mam nadzieję ze cię nie uraziłem tym :wink4:

Opublikowano

hello Pany w dniu po spocie :hi:

Arek co do naszego zamowienia to ja poprosze ;)

-filtr paliwa mann (8E0 201 511G) (do 1.8T avj - ma 2wejscia i 2wyjscia) 110 zł,

-filtr kabiny z węglem aktywnym Mann 80 zł,

łącznie 190pln (plus moja czesc wysylki :P )

dzieki ;)

Opublikowano

:hi:

Kurde czy te komary muszą tak głośno tupać jak chodzą :kox:

Robert tyś je miszcz, jak przida z roboty to moja mie zaś przechrzci :thumbdown:

Ale było zajebioza, następnym razem to nas już tam nie wpuszczą. :gwizdanie:

Arek dla mnie cały komplet filtrów +olej, podaj mi konto albo się spotkamy to dam kasę.

A i zapodaj linka do twoich zenonów.

Opublikowano
  • Autor

:siema:

wielkie dzieki dla wszystkich za jakze udanego spota :notworthy: :notworthy:

Arek dla mnie cały komplet filtrów +olej, podaj mi konto albo się spotkamy to dam kasę.

A i zapodaj linka do twoich zenonów.

spotkamy sie to sie rozliczymy :wink4:

a xenony kupilem w Raven-Auto Sport w Rybniku

http://www.ravenautosport.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.