Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

jeszcze 8 h i weekend :!:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z rana

jeszcze 8 h i weekend :!:

:hi:

hehe Arek :good:

jeszcze 6:45 i ... i ... i weekned :>

Opublikowano
:hi: Jak tam sie ekipa szykuje na dzisiejszy spot w Gliwicach? Niestety nie bedzie mnie na niedzielnym w Rybniku więc chciałbym choc do Gliwic jechać :tongue4: Jeśli dobrze zrozumiałem to jedziemy spod TESCO mini o 18:40 :)
Opublikowano

efekt dzisiejszego wiruska: 162ps i 385nm. :naughty:

wyszło średniawo no ale cóż - jest to wina wtrysków.

ale póki co banan z gęby nie schodzi :decayed:

Opublikowano
:hi: po robocie WEEKEND :banan2:
Opublikowano

:hi: po robocie WEEKEND :banan2:

Ja również :hi:

WEEKEND :drinks::banan2::banan:

No to widzimy sie o 18.40 pod mini TESCO :wink4:

Opublikowano

No to widzimy sie o 18.40 pod mini TESCO :wink4:

:hi:

Taaa :good:

Opublikowano
:hi: siemanko :) Jadę z Wami oczywiście,tylko wcześniej na myjnie przy neste ,bo uwalony że hej
Opublikowano

efekt dzisiejszego wiruska: 162ps i 385nm. :naughty:

wyszło średniawo no ale cóż - jest to wina wtrysków.

ale póki co banan z gęby nie schodzi :decayed:

hehe :good:

czemu piszesz ze srednio? ;) oprocz programu chyba nic wiecej nie robiles? :gwizdanie:

No to widzimy sie o 18.40 pod mini TESCO :wink4:

Taaa :good:

moglismy sie lepiej na 18:30 umowic bo znajac zycie i tak sie ktos spozni hahaha a Arek jak juz pisal ze 18:40 to bedzie 18:40 :P

w ogole :hi:

Opublikowano

no ja bede szybciej :wink4:

Opublikowano

no ja bede szybciej :wink4:

no ja bede szybciej :wink4:

no ciekawe kto pierwszy będzie i o której :>
Opublikowano

Ja już autko wypucowałem :) też powinienem być ok 18:30 z moją lubą. Jakby kto był chętny to mam fele z AUDI 16' do sprzedania (takie jak na foto, przy okazji :naughty: ) No i świeżutkie zdjęcie ze wczorajszego ściemniania:

xbWCS.jpg

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Jeśli dobrze zrozumiałem to jedziemy spod TESCO mini o 18:40

dokladnie :good:

efekt dzisiejszego wiruska: 162ps i 385nm. :naughty:

wyszło średniawo no ale cóż - jest to wina wtrysków.

ale póki co banan z gęby nie schodzi :decayed:

no troszeczke malutko jak na AWX'a ale zawsze +30 PS :good:

no to teraz wieksze wtryski, IC i korekta :naughty:

Ja już autko wypucowałem :) też powinienem być ok 18:30 z moją lubą. Jakby kto był chętny to mam fele z AUDI 16' do sprzedania (takie jak na foto, przy okazji :naughty: ) No i świeżutkie zdjęcie ze wczorajszego ściemniania:

xbWCS.jpg

Romus a to nie kupiles ich niedawno :cool1:

Opublikowano

kurde wlasnie mi Tolek dzwonil ze do mnie jedzie... bo umawialem sie z nim na mody w mojej malej w niedziele :P a ze mam wszystkie graty to go prosilem predzej predzej i mi dzwoni wlasnie ze jest w drodze :kox: :kox: :kox:

ciesze sie za***iście :decayed:

ale kurde nie dam rady jednak dzis z Wami zajs na tego spota jechac :(

mam nadz ze sie predko uporamy i dolecimy do SG do 20 :naughty:

bede dzwonil do Arka powiedzcie mu prosze :wink4:

Opublikowano

Romus[/b] a to nie kupiles ich niedawno :cool1

Arku te, które mam na aucie kupiłem niedawno i one nie są na sprzedaż, ale mam jeszcze jedne identyczne, na innych oponach, jakby kto chciał :wink4:

Opublikowano

Ja już autko wypucowałem :) też powinienem być ok 18:30 z moją lubą. Jakby kto był chętny to mam fele z AUDI 16' do sprzedania (takie jak na foto, przy okazji :naughty: ) No i świeżutkie zdjęcie ze wczorajszego ściemniania:

xbWCS.jpg

pieknie pikenie szybki zrobione :good:

Opublikowano
  • Autor
bede dzwonil do Arka powiedzcie mu prosze

ok, przekaze :wink4:

:decayed:

a co to za mody :?:

Romus[/b] a to nie kupiles ich niedawno :cool1

Arku te, które mam na aucie kupiłem niedawno i one nie są na sprzedaż, ale mam jeszcze jedne identyczne, na innych oponach, jakby kto chciał :wink4:

aaaaa :good:

Opublikowano
bede dzwonil do Arka powiedzcie mu prosze

ok, przekaze :wink4:

:decayed:

a co to za mody :?:

hehe a no nie zauwazylem jak sie zjawiles :tongue4:

mody wnetrza :naughty:

mam nadz ze jeszcze dzis zobaczycie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.