Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Arek jak dasz radę to wejź płytkę :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek jak dasz radę to wejź płytkę :wink4:

:good:

Opublikowano

:good:

:notworthy:

:good:

Opublikowano

ok chlopaki ja lece do garazu ;)

do wieczora :wink4:

Opublikowano

:siema:

Jeśli dobrze zrozumiałem to jedziemy spod TESCO mini o 18:40

dokladnie :good:

efekt dzisiejszego wiruska: 162ps i 385nm. :naughty:

wyszło średniawo no ale cóż - jest to wina wtrysków.

ale póki co banan z gęby nie schodzi :decayed:

no troszeczke malutko jak na AWX'a ale zawsze +30 PS :good:

no to teraz wieksze wtryski, IC i korekta :naughty:

Ja już autko wypucowałem :) też powinienem być ok 18:30 z moją lubą. Jakby kto był chętny to mam fele z AUDI 16' do sprzedania (takie jak na foto, przy okazji :naughty: ) No i świeżutkie zdjęcie ze wczorajszego ściemniania:

xbWCS.jpg

Romus a to nie kupiles ich niedawno :cool1:

malutko może nie bo średnio... brakują te 3 konie do optimum 165 koni tak więc też nie jest najgorzej, tak jak pisałem winowajcami są wtryski.

ale radość z jazdy póki co i tak bezcenna ;)

postanowiłem już więcej nie grzebać w AWXie, za rok, dwa mam w planach 3.0 TDI jeszcze nie wiem jakiej marki :P to wtedy sie pogrzebie na 300ps :naughty:

Opublikowano

:hi: właśnie wróciła nasza "delegacja" ze spota w Gliwicach :wink4:

postanowiłem już więcej nie grzebać w AWXie, za rok, dwa mam w planach 3.0 TDI jeszcze nie wiem jakiej marki :P to wtedy sie pogrzebie na 300ps :naughty:

Jeszcze raz taki numer i będzie ...

:banned:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

_________________________________________________

ale radość z jazdy póki co i tak bezcenna ;)

Musisz dać się kiedyś karnąć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no ja tez juz jestem :>

patrzycie na Iron Man :?: fajnym autkiem jezdzi :kox:

Opublikowano

efekt dzisiejszego wiruska: 162ps i 385nm. :naughty:

wyszło średniawo no ale cóż - jest to wina wtrysków.

ale póki co banan z gęby nie schodzi :decayed:

ile Cie takie cos kosztowalo?[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:51_________________________________________________spadam spac jutro 16h w pracy :hi:

Opublikowano

spadam spac jutro 16h w pracy :hi:

:blink:

Opublikowano
  • Autor
ile Cie takie cos kosztowalo?

pewnie okolo 1000 zl

spadam spac jutro 16h w pracy

powodzenia :blink:

trzeba bylo kupic B5 zamiast B7 :decayed:

Opublikowano

trzeba bylo kupic B5 zamiast B7 :decayed:

:kox:

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:27_________________________________________________

s__S.jpg teYJ.jpg

:evil:

Opublikowano
  • Autor

fajna bestaia nie :) mialem ja kiedys na tapecie

Opublikowano

ciekawe jakby się jeździło po naszych pięknych drogach :mysli:

:evil2:

Opublikowano
  • Autor

ona ma zawieszenie pneumatyczne wiec luz :wink4:

Robert wkleje ci pare fajnych B6 :>

2d4a30baea2c21a3m.jpg b2a049e1d42c9749m.jpg 710ab63cf90214c0m.jpg b9f12571ee4654e3m.jpg 9e445991ca16c5a9m.jpg

Opublikowano

Robert wkleje ci pare fajnych B6 :>

:slina:

Chcę zmienić fele na 17" na wiosnę (najbardziej interesuje mnie wzór Sline) , jakbyś widział jakieś za fajną kaskę daj cynka , mogą być z gumami w dobrym stanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bedziem sie rozgladac :wink4:

ps: Leszek smakuje :good:

Opublikowano

ps: Leszek smakuje :good:

No to "chluśniem bo uśniem" :drunk:

Ja już drugiego kończę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ja ide po drugiego :decayed:

Robert masz ty konto na allegro :?:

Opublikowano

Dzięki za spota :) "Perła" wypita i idziem do wyrka :) Branoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.