Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ja tez sie zbieram bo rano pobudka :confused4:

panowie kto ma konto na allegro :?: :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert masz ty konto na allegro :?:

Mam :wink4: ( tylko muszę znaleźć gdzieś hasło :mysli: , ale myślę że dam radę :wink4: )

Opublikowano

no ja tez sie zbieram bo rano pobudka :confused4:

panowie kto ma konto na allegro :?: :)

ja mam jak coś nie ma problemu ;)

Opublikowano

:hi:czesc chlopaki

kuuurde ale szkoda ze mi sie to tak wczoraj poprzekladalo i przeciagnelo nam sie prawie do 22 walczylismy :wallbash:

ale za to bajer jest :ok2::dance::dance2::radocha:

mam nadz ze spot sie udal jak i jazda tam i nazot :naughty:

Arek jak cos to wal tez mam konto na all... a nawet 2 hahaha

Opublikowano
  • Autor

:hi: panowie

Seves to chwal sie co to za bajer :cool1:

Opublikowano

a no kurde chcialem serio zdazyc... ale caly tunel wymienialismy ramke klimatronik na wezszy i to takie cos co nad klimatronikiem jest :>

jeszcze mialem przez poprzedniego goscia parrota zamontowanego i to wywalilem bo fabrycznego bluetootha wsadze... jak ktos chce to mam na sprzedaz ;)

no i kurde zeszly prawie 4godziny :polew:

Arek co to chcesz kupic na allegro? moge Ci kupic ;)

masz moze wyjmaki do swojego radia? musze juz wyjac kurde to co wczoraj wsadzilem bo cos zle wskoczylo i z prawej mi wystaje :(

Opublikowano
  • Autor
masz moze wyjmaki do swojego radia? musze juz wyjac kurde to co wczoraj wsadzilem bo cos zle wskoczylo i z prawej mi wystaje

tak mam :wink4:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:58_________________________________________________

Arek co to chcesz kupic na allegro? moge Ci kupic

poszlo PW :)

Opublikowano
masz moze wyjmaki do swojego radia? musze juz wyjac kurde to co wczoraj wsadzilem bo cos zle wskoczylo i z prawej mi wystaje

tak mam :wink4:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:58_________________________________________________

Arek co to chcesz kupic na allegro? moge Ci kupic

poszlo PW :)

done ;)

Arek a moglbym do Ciebie podjechac? bylby problem? wyjmakiem tylko bym sprzeta wyjal i by sie zobaczylo czemu nie chce zaskoczyc :confused4:

Opublikowano
  • Autor
Arek a moglbym do Ciebie podjechac? bylby problem? wyjmakiem tylko bym sprzeta wyjal i by sie zobaczylo czemu nie chce zaskoczyc

nie ma problemu :good:

podesle ci na PW adres[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 09:08_________________________________________________Robert :naughty:

http://moto.allegro.pl/emblemat-dtm-audi-a3-a4-a5-a6-a8-s-line-i1265687369.html

Badboy na allegro masz mnostwo tych znaczkow S-line :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Seves to jest ta "bepiatka" mojego kuzyna :naughty:

cac80cd4b80ef465med.jpg

Opublikowano

:hi:

No pikna

Opublikowano

... moge Ci kupic ;)

Mi kup to ... http://otomoto.pl/audi-rs4-100-bezwypadkowy-C14573852.html :kox:

_________________________________________________

:hi:

No pikna

:hi:Wiesiek sprawdzałeś z tym VINem ? Działa ?

Opublikowano
Arek a moglbym do Ciebie podjechac? bylby problem? wyjmakiem tylko bym sprzeta wyjal i by sie zobaczylo czemu nie chce zaskoczyc

nie ma problemu :good:

podesle ci na PW adres[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 09:08_________________________________________________Robert :naughty:

http://moto.allegro.pl/emblemat-dtm-audi-a3-a4-a5-a6-a8-s-line-i1265687369.html

Badboy na allegro masz mnostwo tych znaczkow S-line :wink4:

no tak tylko Ty zamówiłeś 50 zł za 2 sztuki pisałeś nie ? a tam się ceny od 50 zł za sztukę zaczynają :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: reszcie

Seves to jest ta "bepiatka" mojego kuzyna :naughty:

cac80cd4b80ef465med.jpg

piekna jest :good: :good: :good: i biala :slina: :slina:

masz zajebistego konesera w rodzinie :good:

w ogole Arek dzieki wielkie za pomoc przy mojej furce :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor
no tak tylko Ty zamówiłeś 50 zł za 2 sztuki pisałeś nie ? a tam się ceny od 50 zł za sztukę zaczynają

ale ja nie wiem kiedy bede osobiscie w DE, a konta na ebay'u nie mam :confused4:

:hi: reszcie

Seves to jest ta "bepiatka" mojego kuzyna :naughty:

cac80cd4b80ef465med.jpg

piekna jest :good: :good: :good: i biala :slina: :slina:

masz zajebistego konesera w rodzinie :good:

w ogole Arek dzieki wielkie za pomoc przy mojej furce :notworthy: :notworthy: :notworthy:

luzik :>

Seves a mam ci pokazac jego byla B6 :?: :decayed:

Opublikowano

... a mam ci pokazac jego byla B6 :?: :decayed:

poka :slina:

Opublikowano

Seves a mam ci pokazac jego byla B6 :?: :decayed:

no ba :) poka poka poka

juz sie slinie jak Robert :P:slina:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:21_________________________________________________ Arek jak tam zawias w ogole? zabierasz sie za to? :) zeby Ci sie tam nie zecmilo :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:24_________________________________________________lece na plac na chwile z furka jeszcze pokopac troche :wink4:

Opublikowano
no tak tylko Ty zamówiłeś 50 zł za 2 sztuki pisałeś nie ? a tam się ceny od 50 zł za sztukę zaczynają

ale ja nie wiem kiedy bede osobiscie w DE, a konta na ebay'u nie mam :confused4:

:hi: reszcie

Seves to jest ta "bepiatka" mojego kuzyna :naughty:

cac80cd4b80ef465med.jpg

piekna jest :good: :good: :good: i biala :slina: :slina:

masz zajebistego konesera w rodzinie :good:

w ogole Arek dzieki wielkie za pomoc przy mojej furce :notworthy: :notworthy: :notworthy:

luzik :>

Seves a mam ci pokazac jego byla B6 :?: :decayed:

no spoko spoko myślałem że masz tam jakies dojście ;)

Seves bierzesz ten spojler S4 czy nie :P ?

Opublikowano
  • Autor

440058e752165efdmed.jpg

e95e5d18d1f3bbbbmed.jpg

szkoda mi jej bo zakochalem sie w V8 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.