Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie co do jutrzejszego wyjazdu na Gliwice, umawiamy sie o 18:40 na naszym miejscu :?: :rolleyes:

ok :good:

nr. emblematów/naklejek na listwy drzwi Sline to 8N0 853 601 A :wink4:

ale jak obydwoje chcielibysmy z wami wypic :naughty:

To zawsze można sie jakoś dogadać :naughty: (moja bardzo rzadko pije) :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

panowie co do jutrzejszego wyjazdu na Gliwice, umawiamy sie o 18:40 na naszym miejscu :?: :rolleyes:

ok :good:

nr. emblematów/naklejek na listwy drzwi Sline to 8N0 853 601 A :wink4:

juz patrze ile kosztuja :)

ale jak obydwoje chcielibysmy z wami wypic :naughty:

To zawsze można sie jakoś dogadać :naughty: (moja bardzo rzadko pije) :naughty:

:kox:

Opublikowano

Napis Sline na grill ( w A4 nie występuje tylko w A3 ) 8P4 853 736 A 2ZZ i jest jeszcze 4F0 853 736 A 2ZZ niestety nie wiem czym się różnią :confused4:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:21_________________________________________________

juz patrze ile kosztuja :)

18 € a u Gajosa 92 pln-y :wink4:

Opublikowano

Spot pijaków A4 będzie w niedziele 10.10.2010 :kox:

Robert to ty nie miałeś FISa :?:

Opublikowano

Spot pijaków A4 będzie w niedziele 10.10.2010 :kox:

:drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::kox:

Robert to ty nie miałeś FISa :?:

Nie ( wyświetlało tylko dystans do następnego tankowania , teraz wyświetla wszystko :naughty: )

Opublikowano
  • Autor

Napis Sline na grill ( w A4 nie występuje tylko w A3 ) 8P4 853 736 A 2ZZ i jest jeszcze 4F0 853 736 A 2ZZ niestety nie wiem czym się różnią :confused4:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:21_________________________________________________

juz patrze ile kosztuja :)

18 € a u Gajosa 92 pln-y :wink4:

no mi po tym numerze 8N0 853 601 A wyszlo ze to stary nr, a nowy ma koncowke 2ZZ ale cos dziwnego w cenach bo za stary nr 80 zl, a za nowy 40 zl :mysli:

Spot pijaków A4 będzie w niedziele 10.10.2010 :kox:

a ja mam jeszcze jedno pytanko, bylibyscie chetni aby po spocie wybrac sie razem do kina na Street Dance 3D :?: seans jest o 22:30, a bilet tylko 15 zl/os (promocja) :naughty:

Opublikowano

witam RYBNICZAN :)

Opublikowano

Jest i A4 8E0 853 736 C 2ZZ na grill ( występowało w [b7] )

Opublikowano
  • Autor

Robert to ty nie miałeś FISa :?:

Nie ( wyświetlało tylko dystans do następnego tankowania , teraz wyświetla wszystko :naughty: )

no to ladnie :good:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:29_________________________________________________

witam RYBNICZAN :)

witaj Angry :hi:

Opublikowano

witam RYBNICZAN :)

Witamy :hi:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:29_________________________________________________

no mi po tym numerze 8N0 853 601 A wyszlo ze to stary nr, a nowy ma koncowke 2ZZ ale cos dziwnego w cenach bo za stary nr 80 zl, a za nowy 40 zl :mysli:

2ZZ to nr. koloru :wink4:

Opublikowano

No Robert jesteś BIG. :notworthy:

Dajesz mi linka do tej stronki co generuje kod do ETKI :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to dlaczego dwie rozne ceny :mysli:

Opublikowano

a ja mam jeszcze jedno pytanko, bylibyscie chetni aby po spocie wybrac sie razem do kina na Street Dance 3D :?: seans jest o 22:30, a bilet tylko 15 zl/os (promocja) :naughty:

Pijani do kina na taki film, no wiesz co :kox:

Opublikowano
  • Autor

a ja mam jeszcze jedno pytanko, bylibyscie chetni aby po spocie wybrac sie razem do kina na Street Dance 3D :?: seans jest o 22:30, a bilet tylko 15 zl/os (promocja) :naughty

Pijani do kina na taki film, no wiesz co :kox:

no kurde i tu jest problem ;(

dobra ja spadam na Hous'a wiec do zobaczenia jutro pod mini Tesco :hi:

Opublikowano

a ja mam jeszcze jedno pytanko, bylibyscie chetni aby po spocie wybrac sie razem do kina na Street Dance 3D :?: seans jest o 22:30, a bilet tylko 15 zl/os (promocja) :naughty

Pijani do kina na taki film, no wiesz co :kox:

ten film to straszna porażka
Opublikowano

8N0 853 601 A naklejka na listwy drzwiowe Sline ~ 19 €

8E0 853 736 C 2ZZ emblemat/znaczek Sline na grill ~ 15 €

8E0 853 601 A naklejka DTM :naughty: ~ 15 €

8E0 853 601 B V8 :naughty: ~ 15 €

Wszystko dla A4 [b7]

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:37_________________________________________________

Dajesz mi linka do tej stronki co generuje kod do ETKI :cool1:

http://www.etka-online.net/ :wink4:

Jeden VIN dziennie :!:

Wygenerowany plik txt. zapisujesz i wklejasz do ETKA >> USER INFO >> FGST ... po uruchomieniu ETKI wpisujesz VIN i sprawdzasz czy działa :wink4:

Opublikowano
:hi: i jak tam :?: kto jutro jedzie na Gliwice :?:
Opublikowano

:hi: i jak tam :?: kto jutro jedzie na Gliwice :?:

:hi:

Ja na 99.9 % :wink4:

Opublikowano

Ja mam II zmianę. :kwasny:

Robert a ten VIN już zostaje na stałe?

Opublikowano

:hi: i jak tam :?: kto jutro jedzie na Gliwice :?:

:hi:

Ja na 99.9 % :wink4:

no to elegancko ,a Arek coś tam mówił żeby jechać o 18.40 jak tak to będę czekał na was :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.