Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładna ładna :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Arek jak tam zawias w ogole? zabierasz sie za to? smiley zeby Ci sie tam nie zecmilo

olalem to dzisiaj :decayed:

Opublikowano

440058e752165efdmed.jpg

e95e5d18d1f3bbbbmed.jpg

szkoda mi jej bo zakochalem sie w V8 :kox:

właśnie taki plan mam na moją ! zresztą A-rek widziałeś tą co wkleiłem w moim wątku całkiem podobna :wink4: też ma czarny dach o ile się nie mylę :)

tylko gdzie tu ten tył od S4 dorwać :disgust:

Opublikowano
Arek jak tam zawias w ogole? zabierasz sie za to? smiley zeby Ci sie tam nie zecmilo

olalem to dzisiaj :decayed:

Przed chwilą mi moja gadała że słyszała w radiu że na następny tydzień ma śnieg spaść :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no to ladnie :confused4:

Opublikowano

Pany kombinujcie gdzie będziemy robić spoty jak się zacznie zima na dobre :kwasny:

Opublikowano

Pany kombinujcie gdzie będziemy robić spoty jak się zacznie zima na dobre :kwasny:

to jest dobre pytanie...

Plaza czy Focus odpadają bo tam jest ciągle full.

no chyba że u A-rka na chacie :decayed:

Opublikowano
:hi: Rybniczan :wink4:
Opublikowano

no chyba że u A-rka na chacie :decayed:

No całkiem dobry pomysł :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:52_________________________________________________

:hi: Rybniczan :wink4:

:siema:Daniel

Opublikowano
  • Autor

Pany kombinujcie gdzie będziemy robić spoty jak się zacznie zima na dobre :kwasny:

chyba nam pozostanie to co jest, a jak bedzie naprawde ostra zima to ograniczymy spotkania :kwasny:

Plaza czy Focus odpadają bo tam jest ciągle full.

dokladnie :confused4:

no chyba że u A-rka na chacie

:tongue4:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:54_________________________________________________Blant gotowy dzisiaj na :boobs:

Opublikowano

chyba nam pozostanie to co jest, a jak bedzie naprawde ostra zima to ograniczymy spotkania :kwasny:

Damy radę , najwyżej spali się jakąś oponę itp. :wink4:

Opublikowano

:hi: Rybniczan :wink4:

:siema:Daniel

:siema:Robert :>

Opublikowano
  • Autor

chyba nam pozostanie to co jest, a jak bedzie naprawde ostra zima to ograniczymy spotkania :kwasny:

Damy radę , najwyżej spali się jakąś oponę itp. :wink4:

wyreza sie jakis koksownik :decayed:

Opublikowano

_________________________________________________Blant gotowy dzisiaj na :boobs:

:good::drunk::banan::banan3:

Opublikowano

_________________________________________________Blant gotowy dzisiaj na :boobs:

:good::drunk::banan::banan3:

To się będzie działo ... :gwizdanie:

Opublikowano

_________________________________________________Blant gotowy dzisiaj na :boobs:

:good::drunk::banan::banan3:

To się będzie działo ... :gwizdanie:

oj będzie :naughty: bo bedzie napewno jakas ładna pani :kox::slina:

Opublikowano

wyreza sie jakis koksownik :decayed:

Kupi się po jakim jabcoku i bedzie cieplutko ze hej ... :kox:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 14:00_________________________________________________

oj będzie :naughty: bo bedzie napewno jakas ładna pani :kox::slina:

:boobs::banan1:

Opublikowano

0k lece do auta ,zrobie to tak Robert jak mówiłes wczoraj i zobacze bo zima w tym aucie :confused4:

Opublikowano

o kurcze ostatni raz tu byłem przy 74 stronie :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Seves pochwal sie jakimiś fotami z tym Twoim wczorajszym rezaniem, no chyba że będziesz na spocie tomorrow :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.