Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

H4mm3R super fotki :good:

ale wyszlem na nich zmeczony :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

H4mm3R super fotki :good:

ale wyszlem na nich zmeczony :decayed:

z tego co opowiadales nie dziwne ze zmeczony :kox:

H4mm3R nawet nie wiedzialem ze tyle fot poszlo :wink4:

Opublikowano

Co jakiś czas coś sie tam siekło za fota i sie nazbierało ;)

Opublikowano

iiiiiiiiiiiijjjjjaaaaaaaaa :notworthy:

o ktorej te logi robicie? robicie w ogole?

mam vaga 908 i kabel :D tylko mi nie funguje na moim kompie bo o sterowniki sie pluje

looknalbys czy da sie odpalic na Twoim? :naughty:

Teraz dopiero to przeczytałem bo byłem na dworze z Wieśkiem - logi robiliśmy (już niestety po :confused4: ) ale możemy kiedyś się dogadać i sprawdzimy , nie ma problemu :wink4:

Opublikowano

iiiiiiiiiiiijjjjjaaaaaaaaa :notworthy:

o ktorej te logi robicie? robicie w ogole?

mam vaga 908 i kabel :D tylko mi nie funguje na moim kompie bo o sterowniki sie pluje

looknalbys czy da sie odpalic na Twoim? :naughty:

Teraz dopiero to przeczytałem bo byłem na dworze z Wieśkiem - logi robiliśmy (już niestety po :confused4: ) ale możemy kiedyś się dogadać i sprawdzimy , nie ma problemu :wink4:

mieliście kierowców na te logi :decayed: ????

Opublikowano

mieliście kierowców na te logi :decayed: ????

Wiesiek był już monter :wink4:

Opublikowano

mieliście kierowców na te logi :decayed: ????

Wiesiek był już monter :wink4:

i jak wyniki ???

Opublikowano

się okaże , raczej wporzo wszystko , ale trzeba poczekać na odpowiedzi fachurów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mieliście kierowców na te logi :decayed: ????

Wiesiek był już monter :wink4:

Robert nie gadaj ze odebrales ten przywilej Marzenie :>

Opublikowano

Ale my zapier****li z Robertem. :a4fan:

A teraz to już monter nie jestem

Koledzy z nad granicy dzięki ale już po fakcie

Opublikowano

Robert nie gadaj ze odebrales ten przywilej Marzenie :>

Taa ... kiedyś logowałem mojego z nią i dała radę :kox:

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:22_________________________________________________

Ale my zapier****li z Robertem. :a4fan:

A teraz to już monter nie jestem

:evil:

Opublikowano

Kurna ale na zdjęciach ubywa tej pizzy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Robert nie gadaj ze odebrales ten przywilej Marzenie :>

Taa ... kiedyś logowałem mojego z nią i dała radę :kox:

no wlasnie wiem i myslalem ze dzisiaj znow zasiądzie za kierownica :naughty:

Opublikowano

Seves płytka z Etka do odbioru

Opublikowano

no wlasnie wiem i myslalem ze dzisiaj znow zasiądzie za kierownica :naughty:

Wiesiek nie chciał jej dać jego furą pojeździć :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

iiiiiiiiiiiijjjjjaaaaaaaaa :notworthy:

o ktorej te logi robicie? robicie w ogole?

mam vaga 908 i kabel :D tylko mi nie funguje na moim kompie bo o sterowniki sie pluje

looknalbys czy da sie odpalic na Twoim? :naughty:

Teraz dopiero to przeczytałem bo byłem na dworze z Wieśkiem - logi robiliśmy (już niestety po :confused4: ) ale możemy kiedyś się dogadać i sprawdzimy , nie ma problemu :wink4:

:good: nie ma sprawy Robert mam nadz ze logi sie udaly :decayed:

Robert i Wiesiek robiacy logi hmm :mysli: musialo byc co najmniej ciekawie :polew: :polew: :polew:

a w ogole jak napisal Badboy grunt zescie nie musieli dmuchac :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:49_________________________________________________

Seves płytka z Etka do odbioru

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

dzieki Wiesiek jak moge to jutro bym podjechal, zgadamy sie na pw :wink4:

Opublikowano

Robert mam nadz ze logi sie udaly :decayed:

Robert i Wiesiek robiacy logi hmm :mysli: musialo byc co najmniej ciekawie :polew: :polew: :polew:

a w ogole jak napisal Badboy grunt zescie nie musieli dmuchac

Kurna to była poważna robota, skupienie, prędkość, i logi. :naughty:

Ale jak następnym razem z Robertem zrobimy logi dynamiczne to się zdziwicie :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

... od jutra znowu sąsiedzi będą na mnie patrzeć jak na jakiegoś świra :kox:

Opublikowano

... od jutra znowu sąsiedzi będą na mnie patrzeć jak na jakiegoś świra :kox:

Nie martw się przyjechać na motorze??? :evil:

Opublikowano

Taaa ... i następnego dnia siedzę w Raciborzu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.