Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra narka idę robić. :boobs:

Arek, Robert dzięki za dzisiaj.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra narka idę robić. :boobs:

Arek, Robert dzięki za dzisiaj.

Nara ja też spadam :hi:

Opublikowano

Wiesiek no ladna ladna ta Twoja waska maszyna :good: i zadbany i przebieg malutki :naughty:

Arek i ja tez dzieki za zamowienie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

az mi Cie szkoda jak pomysle ze do roboty sie zbierasz :confused4:

tymczasem zbieram sie chlopaki :hi:

Robert a Ty jutro juz chyba uzeta nie bierzesz? :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: z rana po robocie :)
Opublikowano

:hi: z rana po robocie :)

:hi: z rana z roboty :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

No to przejebane, ale jaka kasa :>

:naughty:

ja, ja, ja..... bylem za free bo to kolega nie dojechal :disgust:

Opublikowano

:bry:

ja, ja, ja..... bylem za free bo to kolega nie dojechal :disgust:

Aj to niedobrze.

Opublikowano
:hi: po szkole :hi:
Opublikowano

:hi: po szkole :hi:

:hi:

Badboy a co robimy z tym szpojlerem ? :)

Opublikowano

:hi: po szkole :hi:

:hi:

Badboy a co robimy z tym szpojlerem ? :)

kurde nie wiem właśnie pisałem jeszcze z : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163683.msg1884490#msg1884490

i on pisał że nie warto oszczędzać, za swoją dokładkę dał niby 300zł... i pasowała idealnie.

już sam nie wiem :disgust:

ktoś musiałby kupić ją jako 1 i sprawdzić :gwizdanie:

Opublikowano

Dobry :hi: po robocie

Opublikowano

Dobry :hi: po robocie

Roberto już żeś napewno odwyknął od roboty :tongue4:

ale tak jak mówiłeś gruba napewno w poniedziałek nie stoła :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :kox:
Opublikowano

zajmuje sie ktos papugami?

Opublikowano

nic wracam do dziobakowania z matmy :disgust:

Opublikowano

:hi: po szkole :hi:

:hi:

Badboy a co robimy z tym szpojlerem ? :)

kurde nie wiem właśnie pisałem jeszcze z : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163683.msg1884490#msg1884490

i on pisał że nie warto oszczędzać, za swoją dokładkę dał niby 300zł... i pasowała idealnie.

już sam nie wiem :disgust:

ktoś musiałby kupić ją jako 1 i sprawdzić :gwizdanie:

no wlasnie :gwizdanie:

hehe nie no zamowimy jak juz bedziemy pewni ze ktos kupil i byla idealna ;)[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:15_________________________________________________

nic wracam do dziobakowania z matmy :disgust:

a co Ty tam w ogole studiujesz? :)

Opublikowano

a co Ty tam w ogole studiujesz? :)

WSTD :naughty:

Wyższa Szkoła Terowania Dachów :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:42_________________________________________________

zajmuje sie ktos papugami?

Znam kogoś kto ma świra na punkcie kanarków :wink4:

Opublikowano

a co Ty tam w ogole studiujesz? :)

WSTD :naughty:

Wyższa Szkoła Terowania Dachów :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:42_________________________________________________

zajmuje sie ktos papugami?

Znam kogoś kto ma świra na punkcie kanarków :wink4:

chodzi mi bardziej o papugi z wyzszej polki :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.