Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: kolejny dzień szakala :disgust:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: kolejny dzień szakala :disgust:

:hi:

jeszcze tylko 5 dni i znow weekend :naughty:

ps: Badboy to jest ta Audi od Sebastiana z twoich okolic http://www.tvs.pl/informacje/29738/

Opublikowano

:siema:

wielkie dzieki dla wszystkich za jakze udanego spota :notworthy: :notworthy:

Arek dla mnie cały komplet filtrów +olej, podaj mi konto albo się spotkamy to dam kasę.

A i zapodaj linka do twoich zenonów.

spotkamy sie to sie rozliczymy :wink4:

a xenony kupilem w Raven-Auto Sport w Rybniku

http://www.ravenautosport.pl/

mówiłeś że na tej wodzisławskiej ???

Opublikowano

:hi: :hi:

Tomek mam nadzieję ze cię nie uraziłem tym :wink4:

Nic się nie stało :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor
mówiłeś że na tej wodzisławskiej ???

bo Kadlubka to jest boczna Wodzislawskiej :>

http://mapy.zumi.pl/?loc=Rybnik%2C+Kad%B3ubka+15

Opublikowano

:hi: kolejny dzień szakala :disgust:

:hi:

jeszcze tylko 5 dni i znow weekend :naughty:

ps: Badboy to jest ta Audi od Sebastiana z twoich okolic http://www.tvs.pl/informacje/29738/

no za***ista jest, tylko tu w sumie na tym filmiku nie widac tych szczegolow o ktorych opowiadales :confused4:

Opublikowano
  • Autor

teraz uciekam do roboty wiec podrzucam tylko fotke silnika

http://img687.imageshack.us/i/p9040178.jpg/

Opublikowano

Arek a kiedy to zamowienie robisz? :decayed:

nie zebym poganial tylko z ciekawosci pytam :tongue4:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 11:18_________________________________________________

teraz uciekam do roboty wiec podrzucam tylko fotke silnika

http://img687.imageshack.us/i/p9040178.jpg/

o kur faktycznie pieknie pieknie wyglancowana :good:

super :good:

Opublikowano

Dobry dzień :hi:

Dzięki wszystkim jeszcze raz za spota :notworthy:

Opublikowano

Robert a ty nie w robocie?

Opublikowano

Robert a ty nie w robocie?

Nie ... :gwizdanie:

Opublikowano

Kurna a jo sie mecza, ale zaroz koniec i browar. :beer1: :evil2:

Użet ???

Opublikowano

Ja Użet :embarrassed:

Ja właśnie popijam sobie browca :kox:

Opublikowano

Jak moja nic nie wymyśli to może by my jakie logi dynamiczne zrobili mojego gnojownika. :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Nie widzę problemu :wink4:

Opublikowano

To jak będę w chacie to się wcześniej odezwę. :)

Opublikowano

To jak będę w chacie to się wcześniej odezwę. :)

Ok :wink4:

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 13:25_________________________________________________Wczoraj ci gadałem że też mam ETKĘ 7.2 , jednak mam 7.0

Opublikowano

Jak moja nic nie wymyśli to może by my jakie logi dynamiczne zrobili mojego gnojownika. :mysli: :gwizdanie:

Synki sorry ze sie wtrace :P

jaki macie kabel ? :naughty:

Opublikowano

Robert a ty nie w robocie?

Nie ... :gwizdanie:

toś się wczoraj nie pochwolił że masz wolne :decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 14:20_________________________________________________

mówiłeś że na tej wodzisławskiej ???

bo Kadlubka to jest boczna Wodzislawskiej :>

http://mapy.zumi.pl/?loc=Rybnik%2C+Kad%B3ubka+15

wiem wiem już wszystko jasne trafiłem :wink4:

ale nie miał na stanie 5k jutro ma dowieźć a jak nie to pozostanie mi wybór między 6k albo 4300k.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.