Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o kurcze ostatni raz tu byłem przy 74 stronie :shocked: :shocked: :shocked:

niezly spam co nie :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o kurcze ostatni raz tu byłem przy 74 stronie :shocked: :shocked: :shocked:

dopiero się rozkręcamy :naughty:

Opublikowano

Robercik mam ETKA 7.2v5 zaktualizowaną do 826, ale nie szuka po VIN. :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 16:39_________________________________________________Co tak cicho trenujecie na jutro? :drunk:

Opublikowano
:hi: i zarazem narka lece do roboty .Fajnie się jechało do Gliwic :) Do zoba jutro w Rybcu :thumbup:
Opublikowano

:hi:

a gdzie jakieś foty z SG jak byliście bo widziałem kolega robił zdjątka a sie nie pochwalił :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Robercik mam ETKA 7.2v5 zaktualizowaną do 826, ale nie szuka po VIN. :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 16:39_________________________________________________Co tak cicho trenujecie na jutro? :drunk:

To coś nie teges masz Wiesiek :gwizdanie:

w ogóle skąd ty taką aktualizację wziąłeś ? Ja mam dla AUDI 799 , VW 805, ... i szukają po VIN-ie :naughty:

Opublikowano

:hi: z rana

panowie ja sie dzis spoznie troche na spota, sciagaja mnie do roboty jeszcze na 14 powiedzialem im ze dluzej jak do 18 nie moge wiec na spota wpadne po 18

Opublikowano

Dobry :hi:

Jakoś tu dziś cicho ... czyżby wczorajsze imprezki ... :gwizdanie:

Opublikowano

Dobry :hi:

Jakoś tu dziś cicho ... czyżby wczorajsze imprezki ... :gwizdanie:

imprezki 16 godzinne w pracy ;p a po nie mialem sily juz sie napic

Opublikowano

No wcale się nie dziwię :gwizdanie:

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 13:22_________________________________________________I poszło ... >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163366.0 :slina:

Opublikowano

no nic ja spadam do roboty dozo na spocie :hi:

Opublikowano

:hi:

Kto chce Etkę brać lapki na spota

Opublikowano

:hi:

Pany żyjecie :?: :mysli:

Co wyście wczoraj robili ... :drunk::banan1::drunk::banan::drunk::banan2::drunk: ... :gwizdanie:

Robimy tego spota dziś :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

:hi:

a gdzie jakieś foty z SG jak byliście bo widziałem kolega robił zdjątka a sie nie pochwalił :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi: fotki wrzucę jak tylko trochę czasu wynajdę a z tym ciężko :>[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 16:28_________________________________________________

:hi:

Pany żyjecie :?: :mysli::) Jasne ze robimy

Co wyście wczoraj robili ... :drunk::banan1::drunk::banan::drunk::banan2::drunk: ... :gwizdanie:

Robimy tego spota dziś :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

:hi:

Kto chce Etkę brać lapki na spota

ja chce ja chce :naughty:

Robert no mi trochwe dzis z pierdami zeszlo a wczoraj pozno wzrocilem

oczywsicei dzis juz mnie nic nie zatrzyma i kolo 18 wpadaaaaam na spota :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

tymczasem zbieram sie do zobaczenia ;)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ale wczoraj dalem w palnik :sick3:

zaczelo sie o 18:00, a o 22:00 juz nic nie pamietam :wallbash: teraz dopiero wstalem i mam nadzieje ze dam rade wpasc na spota....

Opublikowano

ale wczoraj dalem w palnik :sick3:

zaczelo sie o 18:00, a o 22:00 juz nic nie pamietam :wallbash: teraz dopiero wstalem i mam nadzieje ze dam rade wpasc na spota....

Hee a flacha będzie :kox::drunk:

Opublikowano
  • Autor

ja juz nie pije :no:w tym tygodniu

Opublikowano

:hi: Rybnik

Sorry że dopiero teraz (ale dopiero teraz siadłem do kompa od piątku) ale dzięki za przybycie do nas w piątek :hi: Ja niestety dziś nie dam rady do was podjechać ale na pewno jeszcze nie raz zagoszczę :wink4:

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 17:56_________________________________________________

:hi: właśnie wróciła nasza "delegacja" ze spota w Gliwicach :wink4:

postanowiłem już więcej nie grzebać w AWXie, za rok, dwa mam w planach 3.0 TDI jeszcze nie wiem jakiej marki :P to wtedy sie pogrzebie na 300ps :naughty:

Jeszcze raz taki numer i będzie ...

:banned:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Co to za podszywanie się :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.