Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello w to przedpoludnie :hi:

Badboy jak tam fura? zlokalizowales problem?

siemano z rana :hi:

wszystko już działa jak należy, ale ciągle ten jeden błąd powraca, sprawdzę jeszcze dzisiaj połączenie drzwi z modułem komfortu, może jakiś kabelek sie przerwał. Kolega Jarol ma dokładnie tak samo i też od dłuższego czasu olał sprawę bo wszystko jest okey. Także jeśli nic nie uda mi się wykombinować zostawię tak jak jest.

seves chcesz zobaczyć te lampy ???

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano z rana :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z rana :gwizdanie:

wszystko już działa jak należy, ale ciągle ten jeden błąd powraca, sprawdzę jeszcze dzisiaj połączenie drzwi z modułem komfortu, może jakiś kabelek sie przerwał. Kolega Jarol ma dokładnie tak samo i też od dłuższego czasu olał sprawę bo wszystko jest okey. Także jeśli nic nie uda mi się wykombinować zostawię tak jak jest.

:good: to wypas

seves chcesz zobaczyć te lampy ???

no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy :wink4:

Opublikowano

siemano z rana :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z rana :gwizdanie:

wszystko już działa jak należy, ale ciągle ten jeden błąd powraca, sprawdzę jeszcze dzisiaj połączenie drzwi z modułem komfortu, może jakiś kabelek sie przerwał. Kolega Jarol ma dokładnie tak samo i też od dłuższego czasu olał sprawę bo wszystko jest okey. Także jeśli nic nie uda mi się wykombinować zostawię tak jak jest.

:good: to wypas

seves chcesz zobaczyć te lampy ???

no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy :wink4:

jutro kończę w budzie o 16.30, wiec jeśli miałbyś czas moglibyśmy się gdzieś ugadać :wink4:

Opublikowano

siemano z rana :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z rana :gwizdanie:

wszystko już działa jak należy, ale ciągle ten jeden błąd powraca, sprawdzę jeszcze dzisiaj połączenie drzwi z modułem komfortu, może jakiś kabelek sie przerwał. Kolega Jarol ma dokładnie tak samo i też od dłuższego czasu olał sprawę bo wszystko jest okey. Także jeśli nic nie uda mi się wykombinować zostawię tak jak jest.

:good: to wypas

seves chcesz zobaczyć te lampy ???

no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy :wink4:

jutro kończę w budzie o 16.30, wiec jeśli miałbyś czas moglibyśmy się gdzieś ugadać :wink4:

ok, rzuce Ci namiar na mnie na PW :)

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

:hi:

Daniel ty pijoku :wink4:

Bo miałem urodziny wczoraj więc była okazja do wypicia :wink4::tongue4:

Opublikowano

Bo miałem urodziny wczoraj więc była okazja do wypicia :wink4::tongue4:

A to wszystkiego najlepszego :kwiatek:

Znowu mamy okazję na następnym spocie ... :naughty:

:drunk:

Opublikowano

A to wszystkiego najlepszego :kwiatek:

Znowu mamy okazję na następnym spocie ... :naughty:

:drunk:

Dzięki :good:

Ale na następnym spocie mnie nie bedzie :( bo mam bude :kwasny::disgust::wallbash::sick3:

Ale wypijemy tam kiedyś :good::naughty: :>

Opublikowano

Robert takie pytanko do Ciebie, bo wiem że rezałeś też pełnego FISa,

tę wtyczkę o oznaczeniu 1, w jaki sposób ją zmasować? trzeba odłączyć tą wtyczkę i sam kabelek poprowadzić do masy, czyli np do tej śrubki obok bezpieczników?

z góry dzieki :wink4:

Opublikowano

Tak , wtyczka po stronie lewej (od strony bezpieczników) musisz mieć taki wolny pin lub wyciągnięty z podobnej wtyczki (mi taki pin z przewodem dał kumpel który zajmuje się elektryką/elektronika samochodową) Wtyczkę da redę wyciągnąć bez wyciągania licznika ale strasznie ch*jowy dostęp ... jak już odłączysz tą wtyczkę musisz ja rozebrać (jak ją będziesz mia na widoku to sie kapniesz jak) i wsunąć w "1" ten twój nowy pin z przewodem ... drugi koniec przewodu pod obojętnie jaką śrubkę byle byłaby zwarta z masą , jak zewrzesz tą "1" z masą kontrolka braku płynu spryskiwaczy od razu nie zgaśnie - trwa to klika sekund , ja za niedługo będę podłączać też ten czujnik poziomu wody

Opublikowano

Tak , wtyczka po stronie lewej (od strony bezpieczników) musisz mieć taki wolny pin lub wyciągnięty z podobnej wtyczki (mi taki pin z przewodem dał kumpel który zajmuje się elektryką/elektronika samochodową) Wtyczkę da redę wyciągnąć bez wyciągania licznika ale strasznie ch*jowy dostęp ... jak już odłączysz tą wtyczkę musisz ja rozebrać (jak ją będziesz mia na widoku to sie kapniesz jak) i wsunąć w "1" ten twój nowy pin z przewodem ... drugi koniec przewodu pod obojętnie jaką śrubkę byle byłaby zwarta z masą , jak zewrzesz tą "1" z masą kontrolka braku płynu spryskiwaczy od razu nie zgaśnie - trwa to klika sekund , ja za niedługo będę podłączać też ten czujnik poziomu wody

o kurde czyli z tego wynika że muszę jeszcze coś kupować ... myslałem że całą tą wtyczkę trzeba zmasować, czyli ją odłączyć i ten kabelek do masy walnąć.

Opublikowano

nic nie musisz kupować , no chyba że nie masz takiego pinu , przeszukaj jakieś stare wtyczki jeżeli masz , podjedź do sklepu elektron. tylko musiałbyś mieć taki PIN na "miarę"

Wtyczki nie masujesz !!!

Do masy podłączasz tylko pin nr. 1 tej wtyczki !!!

Wtyczkę wpinasz z powrotem na swoje miejsce z dodanym pinem i przewodem podłączonym do masy :wink4:

... myslałem że całą tą wtyczkę trzeba zmasować, czyli ją odłączyć i ten kabelek do masy walnąć.

To byś niezłego k**estwa narobił :blink:

Opublikowano

:hi:

audimaniacy :wink4:

[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 21:10_________________________________________________Ale fajny garaż nie :naughty:

Opublikowano

Ale to już chyba jakiś świr :kox:

Opublikowano

:hi:

audimaniacy :wink4:

[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 21:10_________________________________________________Ale fajny garaż nie :naughty:

o żesz w morde :kox::slina:

chłopaki kiedy robimy mu wjazd na chatę, w sensie garaż :decayed:

Opublikowano

hehe czesc Hammer :hi:

wlasnie to rs4 Miron chcial wziasc i nawet kase zaczal zbierac :gwizdanie:

ale cos chyba sprawdzil spalanie i sie poddal :>

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:12_________________________________________________

iiiiii jakie furki :shocked::slina::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a piekna se Koles ta otoczke wokol Audic przygotowal :decayed:

co to/te audice z czlowiekiem robia :> lambo czy ferrarke to by pewnie w zwyklym trzymal ale audi to nie wypada :no::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.