Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to nawet nie wiedziałem, że Miron takie plany ma :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to nawet nie wiedziałem, że Miron takie plany ma :decayed:

nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja :polew:

nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral :wink4:

Opublikowano

siema SR :hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:33_________________________________________________

A to nawet nie wiedziałem, że Miron takie plany ma :decayed:

nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja :polew:

nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral :wink4:

ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja :decayed:

Opublikowano

siema SR :hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:33_________________________________________________

A to nawet nie wiedziałem, że Miron takie plany ma :decayed:

nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja :polew:

nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral :wink4:

ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema SR :hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:33_________________________________________________

A to nawet nie wiedziałem, że Miron takie plany ma :decayed:

nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja :polew:

nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral :wink4:

ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja :decayed:

:decayed:

Nie no oczywiście oglądać nie byłem bo i po co jak kupić bym i tak nie kupił :)

Pierwsza myśl po dotarciu do ogłoszenia była taka, żeby pojechać, udawać zaintersowanego i przejechać się RS4 ( bo w sumie dawno nie miałem okazji ) ale o poważnych myślach dotyczących kupna takiej furki nie ma mowy :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:02_________________________________________________co oczywiście nie zaprzecza że furka jest Cudna :slina:

Opublikowano

siema SR :hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:33_________________________________________________

A to nawet nie wiedziałem, że Miron takie plany ma :decayed:

nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja :polew:

nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral :wink4:

ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja :decayed:

:decayed:

Nie no oczywiście oglądać nie byłem bo i po co jak kupić bym i tak nie kupił :)

Pierwsza myśl po dotarciu do ogłoszenia była taka, żeby pojechać, udawać zaintersowanego i przejechać się RS4 ( bo w sumie dawno nie miałem okazji ) ale o poważnych myślach dotyczących kupna takiej furki nie ma mowy :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:02_________________________________________________co oczywiście nie zaprzecza że furka jest Cudna :slina:

BTW

nie wiem czy widziałeś, ale na naszym "bazarze" OKO zamieścił fajne ogłoszenie :decayed:

Opublikowano

widziałem - byłem w szoku muszę przyznać - może mojego przygarnie :naughty:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:07_________________________________________________ciekawe ile chce przeznaczyć

Opublikowano

siema SR :hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:33_________________________________________________

A to nawet nie wiedziałem, że Miron takie plany ma :decayed:

nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja :polew:

nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral :wink4:

ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja :decayed:

:decayed:

Nie no oczywiście oglądać nie byłem bo i po co jak kupić bym i tak nie kupił :)

Pierwsza myśl po dotarciu do ogłoszenia była taka, żeby pojechać, udawać zaintersowanego i przejechać się RS4 ( bo w sumie dawno nie miałem okazji ) ale o poważnych myślach dotyczących kupna takiej furki nie ma mowy :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:02_________________________________________________co oczywiście nie zaprzecza że furka jest Cudna :slina:

dokladnie.. cudna ;( i kiedy mnie bedzie na taka stac :mysli:

nigdy :no:

Opublikowano
:hi: po dłuższej przerwie
Opublikowano

:hi: po dłuższej przerwie

Wiesiek :hi:

powiedz mi..

powiedzcie mi :naughty:

http://otomoto.pl:80/volkswagen-passat-super-stan-sedan-C15660218.html

wiadomo.. nie ma ze bezwypadkowy, ale kto by sie mogl cos wypowiedziec.. cena jest ok jak byl lekko stukniety a nie rozdupiony moze warto..

i kto jest w stanie po vinie sprawdzic?

Kumpel chce passata b6 / vectre C (vectra nie sedan) ..

Opublikowano

Jechać i oglądać

Daniel najlepszego, wczoraj mnie nie było

Opublikowano

Jechać i oglądać

Daniel najlepszego, wczoraj mnie nie było

tos mi pomogl :decayed:

nie no.. zauwazyles cos swoim dobrym okiem? [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 13:51_________________________________________________

:hi:

Daniel ty pijoku :wink4:

Bo miałem urodziny wczoraj więc była okazja do wypicia :wink4::tongue4:

oooooooooooo

Blant i ja sie dolaczam do zyczen :friends:

Najlepszego!!! :drunk:

Opublikowano

:hi: po dłuższej przerwie

Wiesiek :hi:

powiedz mi..

powiedzcie mi :naughty:

http://otomoto.pl:80/volkswagen-passat-super-stan-sedan-C15660218.html

wiadomo.. nie ma ze bezwypadkowy, ale kto by sie mogl cos wypowiedziec.. cena jest ok jak byl lekko stukniety a nie rozdupiony moze warto..

i kto jest w stanie po vinie sprawdzic?

Kumpel chce passata b6 / vectre C (vectra nie sedan) ..

ciekawe jak z przebiegiem, załatw VIN

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Daniel najlepszego

oooooooooooo

Blant i ja sie dolaczam do zyczen :friends:

Najlepszego!!! :drunk:

Dzięki chłopaki :wink4::notworthy:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Daniel, 100 lat - spoznione ale szczere :)

Opublikowano

Wiesiek i jak dzwoniłeś :?:

Opublikowano

Wiesiek i jak dzwoniłeś :?:

Tak, cena taka jak w Rybniku, jutro stawiam auto do rybola.

Robert Ty masz jeszcze ten klucz do świec :?:

Opublikowano

Nasadkę długą 10" mam , ale klucz dynamometryczny miałem od Arka

Opublikowano

hello Chlopaki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.