Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: panowie z wieczora

ja panowie nie bede na spocie jak mówiłem :( ja bede przebywał tylko w niedziele :confused4: ale z tego co czytam to mało osób bedzie , why? :gwizdanie:

ja bede w robocie siedzial (standard) ale po szychcie bede dzwonil czy jeszcze siedzicie czy juz nie bo nie wiem o ktorej nas puszcza ale najpozniej o 21 juz bede wolny

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano

jak tam po powrocie?

Opublikowano
  • Autor

wporzadku :good:

Opublikowano

jeszcze bedziesz jechal czy juz nie?

Opublikowano

Ładny pojeb :shocked:

Kontrolka już świeci :decayed: licznik przekodowany :evil:

No a teraz do pracy rodacy. :kox:

Opublikowano

Ładny pojeb :shocked:

Kontrolka już świeci :decayed: licznik przekodowany :evil:

No a teraz do pracy rodacy. :kox:

Wiesiek to co bylo? tylko przekodowales? :)[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 11:56_________________________________________________

:hi: panowie z wieczora

ja panowie nie bede na spocie jak mówiłem :( ja bede przebywał tylko w niedziele :confused4: ale z tego co czytam to mało osób bedzie , why? :gwizdanie:

ja bede w robocie siedzial (standard) ale po szychcie bede dzwonil czy jeszcze siedzicie czy juz nie bo nie wiem o ktorej nas puszcza ale najpozniej o 21 juz bede wolny

Decks o 21 to juz po nas (kierowcach :gwizdanie: ) tylko zimne posagi zostana :wallbash:

ale mam nadz ze atmosfera bedzie goraca :beach::heat:

Opublikowano

Ładny pojeb :shocked:

Kontrolka już świeci :decayed: licznik przekodowany :evil:

No a teraz do pracy rodacy. :kox:

Wiesiek to co bylo? tylko przekodowales? :)[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 11:56_________________________________________________

:hi: panowie z wieczora

ja panowie nie bede na spocie jak mówiłem :( ja bede przebywał tylko w niedziele :confused4: ale z tego co czytam to mało osób bedzie , why? :gwizdanie:

ja bede w robocie siedzial (standard) ale po szychcie bede dzwonil czy jeszcze siedzicie czy juz nie bo nie wiem o ktorej nas puszcza ale najpozniej o 21 juz bede wolny

Decks o 21 to juz po nas (kierowcach :gwizdanie: ) tylko zimne posagi zostana :wallbash:

ale mam nadz ze atmosfera bedzie goraca :beach::heat:

ale sprobowac zawsze mozna ;p

Opublikowano

Panowie co powiecie na to?

vmatina

no wlasnie widzialem kiedys podobny a nawet chyba ten sam filmik :mysli:

i sie zastanawiam czy by tego na swoim autku nie wyprobowac :decayed:

tylko mam 2 drobne bojle przy koncu drzwi :confused4: a to dziala tylko mniej wiecej na srodku elementu- przy krawedzi podobno ta technika nie da rady.. ale i tak sprobuje u siebie.. tylko musze taki lod kupic.. ktos sie sciepnie? :gwizdanie:

Dokładnie to tylko działa na środku elementu a nie na krawędziach już to próbowałem i kapa :kwasny::wallbash:

Opublikowano

Panowie co powiecie na to?

vmatina

no wlasnie widzialem kiedys podobny a nawet chyba ten sam filmik :mysli:

i sie zastanawiam czy by tego na swoim autku nie wyprobowac :decayed:

tylko mam 2 drobne bojle przy koncu drzwi :confused4: a to dziala tylko mniej wiecej na srodku elementu- przy krawedzi podobno ta technika nie da rady.. ale i tak sprobuje u siebie.. tylko musze taki lod kupic.. ktos sie sciepnie? :gwizdanie:

Dokładnie to tylko działa na środku elementu a nie na krawędziach już to próbowałem i kapa :kwasny::wallbash:

:hi: to nie działa na blachę w Audi tylko na cieńkiej w koreańcach
Opublikowano

Dobry :hi: po robocie

długi weekend :naughty::kox:

Opublikowano

Dobry :hi: po robocie

długi weekend :naughty::kox:

szczesciarz :good: :good: :good:

Arek znasz srebrne b4 swd cale wnetrze w skorze? wlasnie Gromek byl w opt :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie wiecie może jak wygłuszyć tylnie nadkole bo jak jade po naszych polskich drogach to mi skacze i słychać to w całym aucie :kwasny::wallbash:

Opublikowano

Dobry :hi: po robocie

długi weekend :naughty::kox:

szczesciarz :good: :good: :good:

Arek znasz srebrne b4 swd cale wnetrze w skorze? wlasnie Gromek byl w opt :decayed:

był nawet filmik, czy fotki tej srebrnej, chyba A-rek wrzucał ;)

ale miałem :decayed: dzisiaj rano jak Mirona na wodzisławskiej zobaczyłem :>

Opublikowano

Wiesiek to co bylo? tylko przekodowales? :)

Tak tylko przekodowałem :naughty:

:hi:

Panowie wiecie może jak wygłuszyć tylnie nadkole bo jak jade po naszych polskich drogach to mi skacze i słychać to w całym aucie :kwasny::wallbash:

Nadkole musisz mieć przykręcone ,może brakuje jakichś mocowań. :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 17:23_________________________________________________

Dobry :hi: po robocie

długi weekend :naughty::kox:

Takiemu to dobrze :gwizdanie:

Opublikowano

robert gratuluję zakupu :good: w końcu mi odpuścisz :decayed: na wiosnę się będziesz lansował :decayed: jeszcze musimy jakąś zawiechę skombinować :wink4:

może by tak Arka znowu do Austrii wysłać :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

długi weekend :naughty::kox:

Takiemu to dobrze :gwizdanie:

trzeba było się uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 17:36_________________________________________________Nie chce ktoś felg alu 15" + zimówki Michelin (dot 3608) :?: opony jak nowe ... ew. zamiana na 16" zimówki

Opublikowano

trzeba było się uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać :gwizdanie:

:baseball: W sobotę mnie nie bedzie ale......

Muszymy zrobić przeca ELSA :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.