Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Normalnie po tym kluczu i Wurth i nowych świeczkach to zaraz lepiej jeździ :gwizdanie:

No a jak odwdzięczyła ci się :decayed:

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:05_________________________________________________Jak rozłączałeś wtyczkę były dwa piny - tak ??

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No a jak odwdzięczyła ci się :decayed:

W dupe mnie zagrzała :polew:

Jak rozłączałeś wtyczkę były dwa piny - tak ??

Yes

Opublikowano
Jak rozłączałeś wtyczkę były dwa piny - tak ??

Yes

włączyłeś zapłon wtedy (na rozłączonej wtyczce) ? czasami trzeba chwilę poczekać :wink4:

Opublikowano

Jak sprawdzałem deche Vag-iem to podczas testu kontrolek też nie zaświeciła ,ciekawe czy jak np. jest wyłączona kodowaniem to w teście zaświeci :?:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:11_________________________________________________

włączyłeś zapłon wtedy (na rozłączonej wtyczce) ? czasami trzeba chwilę poczekać :wink4:

Nie właśnie włączyłem jak dałem zwarcie bo myślałem że tak to działa

Opublikowano

Jak sprawdzałem deche Vag-iem to podczas testu kontrolek też nie zaświeciła ,ciekawe czy jak np. jest wyłączona kodowaniem to w teście zaświeci :?:

Powinna , u mnie w teście oświeca się np. kontrola żarówek a nie mam takowej

Opublikowano

A to może dioda padła ;(

Opublikowano

Zrób test elementów wykonawczych VAGiem w [17 INSTRUMENTS]

Opublikowano

Zrób test elementów wykonawczych VAGiem w [17 INSTRUMENTS]

Robiłem i o ile pamiętam to nie świeciła.

To ja tej dziwce zmienię przy okazji podświetlenie :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:20_________________________________________________ :hi: do jutra

Opublikowano

Zrób test elementów wykonawczych VAGiem w [17 INSTRUMENTS]

Robiłem i o ile pamiętam to nie świeciła.

To ja tej dziwce zmienię przy okazji podświetlenie :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:20_________________________________________________ :hi: do jutra

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Robert i jak tam w Bedzinie :?:

Opublikowano

Robert i jak tam w Bedzinie :?:

kupiłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Robert i jak tam w Bedzinie :?:

kupiłem :wink4:

:good:

Opublikowano

trochę porysowane ale szwagier (lakiernik) oglądał już je i będą jak nowe :decayed:

5 sztuk + 5 opon (dwie super reszta góra 1 sezon) ale uważam że się opłaciło

Opublikowano

:hi: panowie z wieczora

ja panowie nie bede na spocie jak mówiłem :( ja bede przebywał tylko w niedziele :confused4: ale z tego co czytam to mało osób bedzie , why? :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: w ten pogodny poranek

Idę niunie Vag-iem postraszyć :kox:

Opublikowano

:hi: Rybnik

Opublikowano

Panowie co powiecie na to?

vmatina

no wlasnie widzialem kiedys podobny a nawet chyba ten sam filmik :mysli:

i sie zastanawiam czy by tego na swoim autku nie wyprobowac :decayed:

tylko mam 2 drobne bojle przy koncu drzwi :confused4: a to dziala tylko mniej wiecej na srodku elementu- przy krawedzi podobno ta technika nie da rady.. ale i tak sprobuje u siebie.. tylko musze taki lod kupic.. ktos sie sciepnie? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.