Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu ?

Zaraz Artur ma przyjechać na wymianę termostatu :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dalbys rade sprawdzic w Etce nr tych dolnych gum na drzwi ale do Audi 100 C4 :?: :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

:siema:

Opublikowano

dalbys rade sprawdzic w Etce nr tych dolnych gum na drzwi ale do Audi 100 C4 :?: :rolleyes:

trochę później ok :wink4:

teraz spadam do kanału :dziura:

[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 09:01_________________________________________________

:bry:

:bry:

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj się w końcu zjawię by zapoznać maniaków z okolicy :>.

Opublikowano

:hi: po robocie a zarazem przed 16h w robocie :decayed:

:hi: w dzien spota

:bry: rano

:hi:

:bry:

:hi:

Dzisiaj się w końcu zjawię by zapoznać maniaków z okolicy :>.

:hi: hello wreszcie w dzien spota :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie a zarazem przed 16h w robocie :decayed:

:hi: w dzien spota

:bry: rano

:hi:

:bry:

:hi:

Dzisiaj się w końcu zjawię by zapoznać maniaków z okolicy :>.

:hi: hello wreszcie w dzien spota :wink4:

:hi: :> :a4fan::bry::cygaro:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 11:21_________________________________________________Arek Weż mi na spota mój filtr paliwa :guma:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 11:24_________________________________________________Ma KTOŚ z Was przypadkiem 4 zimówki na zbyciu 205/55/16 91H,lub V,ew.W?Jeśli tak to chętnie obejrzę na spocie :)
Opublikowano

:hi: w dzień spota w którym mnie nie będzie :( ;(

przynajmniej macie fajną pogodę :cool1::kox:

Opublikowano

:hi: Chłopaki

Miłej zabawy na spocie, fajna pogoda jest dzisiaj to i ja pozwoliłem zejść rdzy z tłoku w mojej Hondzi. :gwizdanie:

Bawcie się dobrze ,szkoda że mnie nie będzie. :wallbash:

Opublikowano

:naughty::decayed: :decayed:

skubany :decayed: fajna zabawka :>

Opublikowano

nic trzeba iść auto przetrzeć i się na spotosa zbierać :gwizdanie:

Opublikowano

Szkoda że mnie nie będzie na spocie :(

Opublikowano

Dzięki Pany za zimne nogi i uhahane dziewczyny:decayed: :wink4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:23_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-3-0-quattro-s-line-navi-dvd-recaro-solar-i1288649357.html :naughty:

Opublikowano

Dzięki za spota panie i panowie :good:

Jednak kupiliśmy z Marzeną jeszcze tą "Cytrynówkę" :naughty::kox:

Opublikowano

Dzięki za spotkanko :notworthy: miło było poznać kolejnych A4 maniaków .

Dziewczyny jeszcze troszkę by :drunk:,i kubełki by poszły do Arka :> [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:51_________________________________________________

miodzio ,takie mogę dostać na gwiazdkę :thumbup:

Opublikowano

szwajcar ... mam kumpla który (powiedzmy "robi" auta) ze Szwajcarii po powodzi

nie mówię że ten akurat jest , były by tam np. inne "zwykłe" stołki ...

Opublikowano

Dzięki za spotkanie.

Miło było Poznać Was, do zaś...

pozdr.

Opublikowano

Dzięki za spotkanie.

Miło było Poznać Was, do zaś...

pozdr.

Dzięki :good: ... fajną bryczkę masz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.