Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No oczywiście i to jeszcze z takim co zaniesie Cię do auta :polew:

To się żonka nie nada :gwizdanie: :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Widze że musiało być fajnie na spocie :tongue4: szkoda że nie mogłem przyjechać :(

Ma ktoś jakieś zdjęcia :?:

PS. Pozdro do nowych oraz dla starych ryli :> :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po robocie

jak tam samopoczucie po spocie? ;p

Opublikowano

Wczoraj :drunk: dzisiaj :drunk: kto zna adres do AA :kox::lol1:

Opublikowano

w gorzycach jak podpytasz przechodnia, na pewno wskaze ci droge ;p

Opublikowano

na Gliwickiej też Cię wyleczą :kox:

Opublikowano

na gliwicka juz za pozno...

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 08:49_________________________________________________Panowie te zimówki się wam rozpuszczą, bo tak ciepło jest :decayed::D
Opublikowano
  • Autor

:hi:

stare :>

:hi:

Widze że musiało być fajnie na spocie :tongue4: szkoda że nie mogłem przyjechać :(

Ma ktoś jakieś zdjęcia :?:

no bylo nas malutko ale bylo wesolo, ale nastepnym razem to sobie odbijesz :naughty:

a zdjec to kilka zrobilem ale po ciemku :confused4:

Panowie te zimówki się wam rozpuszczą, bo tak ciepło jest :decayed::D

dobrze ze ten weekend malo jezdze :decayed:

Opublikowano

:hi:

Trza lecieć i ściągać te zimówki :decayed:

Jednak do AA nie idę bo Robert by się obraził :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobry w ciepły poranek :hi:

Arek kiedy następny spot 13 czy 14 :?:

Jednak do AA nie idę bo Robert by się obraził :gwizdanie:

:foch:

Opublikowano

Robert wiesz Ty co :blink::decayed:

FOCH - Fachowe Obciąganie CHu*a :polew:

:ssij:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Arek kiedy następny spot 13 czy 14 :?:

no wypadaloby 14-tego, no chyba ze wiekszosc woli 13-tego :przebiegly:

Opublikowano

Arek kiedy następny spot 13 czy 14 :?:

no wypadaloby 14-tego, no chyba ze wiekszosc woli 13-tego :przebiegly:

wiadomo na kogo teraz "kolej" :gwizdanie: także lepiej byłoby w sobotę ale niech inni się jeszcze wypowiedzą :rolleyes:

Opublikowano

heeeeeeeeeeelllllllllllloooooooooooooo Synki :hi:

dzieki za spota :tongue4::polew: :polew: :polew:

i milo bylo poznac nowe twarze i fury :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arek kiedy następny spot 13 czy 14 :?:

no wypadaloby 14-tego, no chyba ze wiekszosc woli 13-tego :przebiegly:

wiadomo na kogo teraz "kolej" :gwizdanie: także lepiej byłoby w sobotę ale niech inni się jeszcze wypowiedzą :rolleyes:

no tak ale Daniel chyba w soboty ma szkole :confused4:

Opublikowano
:hi: Panowie Robert opon szukam na allegro ,a jak chcesz nowe to Napisz wszystkie wymiary i popytam[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:01_________________________________________________Aaaaaa Wejdz na ceneo-tam Znajdziesz gdzie są najtańsze opony ze sklepów internetowych [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:03_________________________________________________ :witch: :witch: lecę na cmentarz[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:05_________________________________________________Jak możecie pomóc to Napiszcie czy do mojej da radę założyć taką stalówkę: 5x112-to ok.6,5J ET 42 bo nie mam czasu wchodzić na felgi teraz-jak wrócę poczytam-są do kupienia 2 szt z 2006r z oponami z 2007 http://allegro.onet.pl/felgi-16-opony-zimowe-mischelin-alpin-205-55-16-i1287624000.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.