Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przeglądałem Arek teraz fotki ze spota i rzuciły mi się w oczy dwie miłe Panie które zawsze stoją z flaszką w ręku.

:polew: :polew: :polew: :polew:

a szkoda ze cie nie bylo i ich nie slyszales :polew:

Przed :

dsc00505nv.th.jpg

Po :

dsc00516ix.th.jpg

dsc00514o.th.jpg

dsc00509f.th.jpg

dsc00508g.th.jpg

Jutro jeszcze porobię logi bo dziś mi się już nie chciało

pieknie, pieknie :good:

ciekawe czy bedzie czuc jakas roznice :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:40_________________________________________________

dobrej nocy wszystkim :hi:

spokojnej :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przejebane miałem z przewodem zasilającym turbo w olej , ale dałem rady , odkręciłem go od bloku silnika i 2 godziny wyciągałem turbo razem z nim raz lewo , prawo , góra , dół itp ... turbo wyjąłem nietypowo pod auto :kox:

Opublikowano

Robert jak coś zrobi to jest extra ,tera niunia będzie Mu śmigać że ho ho :good:

Opublikowano

Przed :

dsc00505nv.th.jpg

Po :

dsc00516ix.th.jpg

dsc00514o.th.jpg

dsc00509f.th.jpg

dsc00508g.th.jpg

Jutro jeszcze porobię logi bo dziś mi się już nie chciało

:shocked: :shocked: :shocked:

:slina: :slina: :slina: :slina: no normalnie nowka :good:

Opublikowano

dobrej nocy wszystkim :hi:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Robert jak coś zrobi to jest extra ,tera niunia będzie Mu śmigać że ho ho :good:

nie wiadomo jak będzie z tym przewodem bo mi się trochę przekręcił i nie wiem czy to tak może być :mysli:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:43_________________________________________________

dobrej nocy wszystkim :hi:

Dobrej nocki :wink4:

Opublikowano

dobrej nocy wszystkim :hi:

:hi:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________tez lece Synki :hi:

Opublikowano
  • Autor

tez lece Synki :hi:

:hi:

Opublikowano

Nie wiem jak tam na spocie ale na forum zachował się jak ciul

na spocie też wydawał mi się jakiś giejowaty :gwizdanie:

Taka piz*eczka ...

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 23:00_________________________________________________Czytałem że ktoś tam naklejki by chciał :?:

Na spota wezmę , ze dwie mogę rozdać gratis resztę zostawiam dla siebie :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Na spota wezmę , ze dwie mogę rozdać gratis resztę zostawiam dla siebie

konkurencje robisz Angry'emu :gwizdanie:

Opublikowano

Na spota wezmę , ze dwie mogę rozdać gratis resztę zostawiam dla siebie :wink4:

Jedna dla mnie :naughty:

Opublikowano

Nie wiem jak tam na spocie ale na forum zachował się jak ciul

na spocie też wydawał mi się jakiś giejowaty :gwizdanie:

Taka piz*eczka ...

Hyhy :decayed:

Opublikowano

Jedna dla mnie :naughty:

Ok jedna dla Wieśka :wink4:

Została jeszcze jedna :wink4:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 23:11_________________________________________________

Na spota wezmę , ze dwie mogę rozdać gratis resztę zostawiam dla siebie

konkurencje robisz Angry'emu :gwizdanie:

A Andrzej je chce sprzedać ?

Opublikowano

Chciałbym go posłuchać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym go posłuchać :decayed:

moze bedzie na spocie :gwizdanie:

A Andrzej je chce sprzedać ?

yhy :gwizdanie:

Opublikowano

Chciałbym go posłuchać :decayed:

Serio taki cytuję ciul z niego i według mnie :wink4:

Tomek chciał sobie obejrzeć w środku to otworzył mu centralny , podjechał z drugiej strony a tu jeb znowu zamknięte :wallbash: ten ciul bał się żeby nikt mu do środka nie wlazł :wallbash:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 23:17_________________________________________________

yhy :gwizdanie:

No i co ale ja dam gratis kolegom :cool1: ... ale tylko dwie (góra trzy :przebiegly: )

Opublikowano

Chciałbym go posłuchać :decayed:

moze bedzie na spocie :gwizdanie:

No to trza się merytorycznie przygotować,a skąd on jest :bicz:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 23:21_________________________________________________Aaa to ciuli trzeba tępić :baseball:

Opublikowano
  • Autor

z pod Raciborza chyba :mysli:

Opublikowano

Gdzieś z SRC

Opublikowano

z pod Raciborza chyba :mysli:

Szałociorz :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.