Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: Ludzie :wink4:

masakra nie było mnie 2 dni a tutaj szok 30min. czytałem , hyhy :>

A teraz lece bo do budy musze jechać za***ane zaliczenia :wallbash::sick3:

Pozdro :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 14:34_________________________________________________PS. Panowie a nie wiecie czasem którego jest ten wyjazd 2011r do BT :?: I kto by pojechał z Rybnika :?: Ja jade na 101% :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witaj Blant88 :hi: dużo czytania miałeś :no:

Opublikowano

no Synki.. zapisywac sie :naughty: :>

bedzie biba :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Seves jak tam b7 ??? bo jakiś czas mnie tu nie było a napierdalacie z tym spamem zdrowo :tongue4:

aaaa teraz widzę podpis:P czyli stoi już na placu :D ?

na placu u mechaniora :cool1:

hahahahahhahahahah no dokladnie

:polew: :polew: :polew:

i dalej jej nie ruszyl :wallbash:

Opublikowano

licz mu za przestojowe :gwizdanie: panie auta do pracy mi trza po coś go brał jak nie robisz,zjebaj go,za łeb i do kibla,a jak to nie pomoże to postrasz kumplami z a4 klub polska :polew::baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

:siema: Ludzie :wink4:

masakra nie było mnie 2 dni a tutaj szok 30min. czytałem , hyhy :>

A teraz lece bo do budy musze jechać za***ane zaliczenia :wallbash::sick3:

nie zazdroszcze Ci :confused4:

Pozdro :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 14:34_________________________________________________PS. Panowie a nie wiecie czasem którego jest ten wyjazd 2011r do BT :?: I kto by pojechał z Rybnika :?: Ja jade na 101% :naughty::kox:

no ja tez chce jechac chociaz nie wiem kiedy to ma byc :P podobno marzec :wink4:

Opublikowano

Dobry :hi: weekend :kox:

Panowie a nie wiecie czasem którego jest ten wyjazd 2011r do BT :?: I kto by pojechał z Rybnika :?: Ja jade na 101% :naughty::kox:

Ostatni weekend marca , ja też z moją jadę :wink4:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 15:37_________________________________________________

Robert toś pojechał z tymi naklejkami :bicz3: aż mi głupio to se je zostawię :foch:

:embarrassed: ja mogę dwie dać gratis :wink4:

Opublikowano

Dobry :hi: weekend :kox:

Panowie a nie wiecie czasem którego jest ten wyjazd 2011r do BT :?: I kto by pojechał z Rybnika :?: Ja jade na 101% :naughty::kox:

Ostatni weekend marca , ja też z moją jadę :wink4:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 15:37_________________________________________________

Robert toś pojechał z tymi naklejkami :bicz3: aż mi głupio to se je zostawię :foch:

:embarrassed: ja mogę dwie dać gratis :wink4:

hello :hi:

no Robert jak Wiesiek bierze jedna, a druga Ci zostanie to jestem chetny :naughty: tylko nie wiem czy dam rade w niedziele podjechac :confused4:

Opublikowano

Ostatni weekend marca , ja też z moją jadę :wink4:

No ja też z moją jade a jak to ma być ostatni weekend marca to luźno :kox: ,a reszta co Arek,Tomek itd. :?:

Opublikowano

Dziś zrobiłem logi dynamiczne gr. 011 :naughty:

Tak to wyglądało rzed czyszczeniem :

logdyn0112.th.jpg

ciśnienie rzeczywiste ciśnienie zadane

prz011a.th.jpg

A tak po wyczyszczeniu:

log011dyn1.th.jpg

prz011b.th.jpg

:kox: :kox: :kox::buhaha: :buhaha: :buhaha:

Opublikowano

Dziś zrobiłem logi dynamiczne gr. 011 :naughty:

Tak to wyglądało rzed czyszczeniem :

logdyn0112.th.jpg

ciśnienie rzeczywiste ciśnienie zadane

prz011a.th.jpg

A tak po wyczyszczeniu:

log011dyn1.th.jpg

prz011b.th.jpg

:kox: :kox: :kox::buhaha: :buhaha: :buhaha:

no brawo brawo :brawo: Panie Doktorze :naughty:

:good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

na BT moze i ja sie z moja wybiore jak dostane wolne z roboty :evil:

No i moje auto ma nowe lacze ale nie goodyear... :cool1:

Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam :confused4:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

na BT moze i ja sie z moja wybiore jak dostane wolne z roboty :evil:

No i moje auto ma nowe lacze ale nie goodyear... :cool1:

Jak Robert daje kolegom to i może Angry zmięknie :decayed:

Jak się uda ti i ja chętnie na BT skoczę z kolegami.

Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam :confused4:

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Jak się uda ti i ja chętnie na BT skoczę z kolegami.

No mamy nadzieję Wiesiek że pojedziesz (pojedziecie) :naughty:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 18:30_________________________________________________

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie:

Na serio już więcej nie mogę "rozdać" , resztę zostawiam sobie :confused4:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 18:32_________________________________________________Jak ktoś jeszcze chce to tu można zamówić >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130035.0 :wink4:

Opublikowano

:hi:

:siema:Arturoo

a ja juz sie zastanawialem gdzie sie podziewasz i jak tam moje fotele :decayed:

Fotele się miewają na razie w porządeczku. Do wiosny niedaleko :wink4:.

Opublikowano

Trochę zalatany w robocie ostatnio jestem ale jak spadnie śnieg to na dechę czas nadejdzie :>.

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 18:50_________________________________________________

A po co Ci takie opony jak zimy nie będzie :D:decayed:

Wypluj stary te słowa a mój bark jak znowu wybiję ?? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.