Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie

Nad Angrym popracuj. :naughty:

Lecę do roboty narta jak coś to się odezwę. :gwizdanie:

Robert wiedziałem że dasz temu rady :notworthy:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a ja jeszcze siedze w robocie :kwasny:

widze ze niezla ekipa od nas planuje jechac na ogolnopolski do BT i tym samym niezla presje na mnie wywieracie :disgust: a mialem fundusze przeznaczyc na wyjazd do europejskiej stolicy tuningu, a tak bogaty nie jestem aby starczylo na to i na to ;(

a co z jutrzejsza impreza w Szymocicach, wybiera sie ktos od nas :?:

Opublikowano

a ja jeszcze siedze w robocie :kwasny:

widze ze niezla ekipa od nas planuje jechac na ogolnopolski do BT i tym samym niezla presje na mnie wywieracie :disgust: a mialem fundusze przeznaczyc na wyjazd do europejskiej stolicy tuningu, a tak bogaty nie jestem aby starczylo na to i na to ;(

a co z jutrzejsza impreza w Szymocicach, wybiera sie ktos od nas :?:

Arek no tak jak pisalem ja ale nie wiem na jak dlugo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dziś zrobiłem logi dynamiczne gr. 011 :naughty:

Tak to wyglądało rzed czyszczeniem :

logdyn0112.th.jpg

ciśnienie rzeczywiste ciśnienie zadane

prz011a.th.jpg

A tak po wyczyszczeniu:

log011dyn1.th.jpg

prz011b.th.jpg

:kox: :kox: :kox::buhaha: :buhaha: :buhaha:

no no no :good:

i tym oto sposobem utwierdziles mnie w przekonaniu ze jestes moim guru w sprawach technicznych Audi A4 :oklaski:

Opublikowano

a co z jutrzejsza impreza w Szymocicach, wybiera sie ktos od nas :?:

Ja jechałbym bardzo chętnie , ale jesteśmy już od dawna umówieni z Marzeną że teraz w sobotę jedziemy do znajomych :confused4:

Opublikowano
  • Autor
Arek no tak jak pisalem ja ale nie wiem na jak dlugo

no to my sie jutro zdzwonimy ale juz wstepnie moge ci powiedziec ze bede wyjezdzal z Rybnika tak okolo 18:40 w kierunku Rud wiec umowimy sie gdzies po drodze :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:02_________________________________________________

a co z jutrzejsza impreza w Szymocicach, wybiera sie ktos od nas :?:

Ja jechałbym bardzo chętnie , ale jesteśmy już od dawna umówieni z Marzeną że teraz w sobotę jedziemy do znajomych :confused4:

no to szkoda :confused4:

Opublikowano

no no no :good:

i tym oto sposobem utwierdziles mnie w przekonaniu ze jestes moim guru w sprawach technicznych Audi A4 :oklaski:

No coś ty nie poważny :blink:

Opublikowano
Arek no tak jak pisalem ja ale nie wiem na jak dlugo

no to my sie jutro zdzwonimy ale juz wstepnie moge ci powiedziec ze bede wyjezdzal z Rybnika tak okolo 18:40 w kierunku Rud wiec umowimy sie gdzies po drodze :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:02_________________________________________________

a co z jutrzejsza impreza w Szymocicach, wybiera sie ktos od nas :?:

Ja jechałbym bardzo chętnie , ale jesteśmy już od dawna umówieni z Marzeną że teraz w sobotę jedziemy do znajomych :confused4:

no to szkoda :confused4:

na rudy to kolo mnie lecisz wiec bede czekal przy drodze

Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam :confused4:

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie:

Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał :wink4:
Opublikowano
  • Autor
na rudy to kolo mnie lecisz wiec bede czekal przy drodze

no specjalnie wybralem ta droge :>

no no no :good:

i tym oto sposobem utwierdziles mnie w przekonaniu ze jestes moim guru w sprawach technicznych Audi A4 :oklaski:

No coś ty nie poważny :blink:

calkowicie powazny :good:

Opublikowano

a i się nie przywitałem :embarrassed::hi:

Opublikowano

Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał :wink4:

I w ten sposób Andrzej stracił dyszkę :gwizdanie:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:23_________________________________________________

a i się nie przywitałem :embarrassed::hi:

:gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam :confused4:

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie:

Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał :wink4:

ale ty ja masz chyba duza co nie"? ja raczej kupie te co linka dal robert pod znaczek A4 przykleje :cool1:

Opublikowano

jak nie chcesz to oddam komu innemu :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________zgadnijcie ile dałem kasy za wymianę paska rozrządu,alternatora wymianę wahacza i przesmarowanie krzyżaka na drążku zmiany biegów w moim super ścigancie tico by suzuki kto zgadnie stawiam pifo :gwizdanie:

Opublikowano

150 złoty :naughty:

Opublikowano

coście tak dzisiaj pocichli czytacie zaległe posty czy co :tongue4:

Opublikowano

180 złoty ?

Opublikowano

180 złoty ?

ej pierwsza odpowiedź będzie brana pod uwagę :decayed:
Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam :confused4:

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie:

Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał :wink4:

:mysli:angry o co Ci tu chodzilo? :tongue4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:53_________________________________________________

jak nie chcesz to oddam komu innemu :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________zgadnijcie ile dałem kasy za wymianę paska rozrządu,alternatora wymianę wahacza i przesmarowanie krzyżaka na drążku zmiany biegów w moim super ścigancie tico by suzuki kto zgadnie stawiam pifo :gwizdanie:

stawiam ze hmm 3stówki :decayed:

Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam :confused4:

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie:

Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał :wink4:

:mysli:angry o co Ci tu chodzilo? :tongue4:

źle zakumałeś,chodziło o tego gieja darko jakiś tam ciulowy extrem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.