Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

źle zakumałeś,chodziło o tego gieja darko jakiś tam ciulowy extrem :kox:

Draco :cool1:

Ale i tak ciul :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie może być nawet Dupo

Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam :confused4:

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie:

Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał :wink4:

:mysli:angry o co Ci tu chodzilo? :tongue4:

źle zakumałeś,chodziło o tego gieja darko jakiś tam ciulowy extrem :kox:

:decayed:

źle zakumałeś,chodziło o tego gieja darko jakiś tam ciulowy extrem :kox:

Draco :cool1:

Ale i tak ciul :wink4:

dokladnie :good: mi tam rzadko kto podpada ale tak jak stalismy z Robertem i z boku patrzylem to jakos dziwne wrazenie mialem szpanera ktory chcialby slyszec jakie to ma za***iste wozidlo i w dodatku jakis taki nieufny :no: stalismy wszyscy w sumie wokol jego fury a on ja zamykal i otwieral co pare minut :kox:

Opublikowano

dokladnie :good: mi tam rzadko kto podpada ale tak jak stalismy z Robertem i z boku patrzylem to jakos dziwne wrazenie mialem szpanera ktory chcialby slyszec jakie to ma za***iste wozidlo i w dodatku jakis taki nieufny :no: stalismy wszyscy w sumie wokol jego fury a on ja zamykal i otwieral co pare minut :kox:

Ale najlepsze było jak Tomek chciał z drugiej strony obejrzeć a ten ciul mu to zamknął :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Robert jak masz jakas wolna naklejke chetnie odkupie :kox:

Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam :confused4:

ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie:

Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał :wink4:

:mysli:angry o co Ci tu chodzilo? :tongue4:

źle zakumałeś,chodziło o tego gieja darko jakiś tam ciulowy extrem :kox:

:decayed:

źle zakumałeś,chodziło o tego gieja darko jakiś tam ciulowy extrem :kox:

Draco :cool1:

Ale i tak ciul :wink4:

dokladnie :good: mi tam rzadko kto podpada ale tak jak stalismy z Robertem i z boku patrzylem to jakos dziwne wrazenie mialem szpanera ktory chcialby slyszec jakie to ma za***iste wozidlo i w dodatku jakis taki nieufny :no: stalismy wszyscy w sumie wokol jego fury a on ja zamykal i otwieral co pare minut :kox:

może się bał że coś mu zaiwanicie :kox:
Opublikowano

dokladnie :good: mi tam rzadko kto podpada ale tak jak stalismy z Robertem i z boku patrzylem to jakos dziwne wrazenie mialem szpanera ktory chcialby slyszec jakie to ma za***iste wozidlo i w dodatku jakis taki nieufny :no: stalismy wszyscy w sumie wokol jego fury a on ja zamykal i otwieral co pare minut :kox:

Ale najlepsze było jak Tomek chciał z drugiej strony obejrzeć a ten ciul mu to zamknął :wallbash:

no dokladnie ledwo Tomek drzwiami trzasnal fru juz centralny i zamkniete :rolleyes:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________

może się bał że coś mu zaiwanicie :kox:

taaaaaa ten triptronik

abo kiere z airbag :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Olać go ciepłym moczem :wink4:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 20:10_________________________________________________Dobra spadam na film , później jeszcze tu zajrzę :naughty:

Opublikowano

ja niedlugo do roboty :gwizdanie:

Opublikowano

Olać go ciepłym moczem :wink4:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 20:10_________________________________________________Dobra spadam na film , później jeszcze tu zajrzę :naughty:

3m sie :hi:

Opublikowano

tylko uważajcie z tymi inwektywami o Darko bo na spota z kumplami przyjedzie i mały wypierdol zrobi :polew:

Opublikowano

ja niedlugo do roboty :gwizdanie:

ja no kiedy Ci sie to zmierznie :rolleyes:

Opublikowano

nara :hi:

Opublikowano

tylko uważajcie z tymi inwektywami o Darko bo na spota z kumplami przyjedzie i mały wypierdol zrobi :polew:

nie no Darco moze wpasc sam moze wpasc z kim tylko chce :wink4:

kazdy zasluguje na to zeby mu dac druga szanse :gwizdanie:

Opublikowano

tylko uważajcie z tymi inwektywami o Darko bo na spota z kumplami przyjedzie i mały wypierdol zrobi :polew:

nie no Darco moze wpasc sam moze wpasc z kim tylko chce :wink4:

kazdy zasluguje na to zeby mu dac druga szanse :gwizdanie:

ale bez kisty niech się nie pokazuje :decayed:
Opublikowano

ja niedlugo do roboty :gwizdanie:

ja no kiedy Ci sie to zmierznie :rolleyes:

jak w mym garazu zawita B8 :slina:

Opublikowano

ja niedlugo do roboty :gwizdanie:

ja no kiedy Ci sie to zmierznie :rolleyes:

jak w mym garazu zawita B8 :slina:

jak zawita to zaczniesz zbierać na B9 i tak już do usranej śmierci :wallbash:
Opublikowano

ja niedlugo do roboty :gwizdanie:

ja no kiedy Ci sie to zmierznie :rolleyes:

jak w mym garazu zawita B8 :slina:

jak zawita to zaczniesz zbierać na B9 i tak już do usranej śmierci :wallbash:

nie, pozniej A5

Opublikowano

ja niedlugo do roboty :gwizdanie:

ja no kiedy Ci sie to zmierznie :rolleyes:

jak w mym garazu zawita B8 :slina:

jak zawita to zaczniesz zbierać na B9 i tak już do usranej śmierci :wallbash:

true :gwizdanie:

Opublikowano

a potem A7 i A8 i Q7

Opublikowano

ja niedlugo do roboty :gwizdanie:

ja no kiedy Ci sie to zmierznie :rolleyes:

jak w mym garazu zawita B8 :slina:

jak zawita to zaczniesz zbierać na B9 i tak już do usranej śmierci :wallbash:

true :gwizdanie:

a potem A7 i A8 i Q7

[/quote

pamietajcie ze mam ten sam wiek emerytalny co wy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.