Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry :hi:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:56_________________________________________________

Robert nie chcesz lamp z ciemnymi środkami :naughty: ???

Nie bardzo :rolleyes:

jeżeli chodzi o oświetlenie to myślę tylko nad ori przetwornicami :wink4:

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:58_________________________________________________

SWD :polew: :polew:

Ale baran :laghing2: wcale się nie dziwię że to gościu z SWD :wallbash:

czyli nad bixami czy jak ????

one są ori tylko z ciemnymi środkami :wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 14:06_________________________________________________

Robert nie chcesz lamp z ciemnymi środkami :naughty: ???

Adi już skleił Ci te lampy :naughty:

musi jeszcze poskładać do końca...

jak tam Twoje listwy S4 : :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak w ogóle trzeba to zmienić i "nasza kolej" (facetów) musi być w soboty a nie niedziele :gwizdanie:

no juz na ostatnim spocie o tym mowilismy i nie wiem czemu teraz umawiacie sie na wodke :cool1:

To co jutro nie pijemy :?: Niech sie baby napiją :naughty:

Albo robimy głosowanie :mysli:

Arek i ja jesteśmy za tym żeby chłopy pili w soboty a nasze stare w niedzielę ... (czyli przegłosowane niezależnie od wyniku) :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
jo Ci dom strzaskoł :tongue4: pupa sie czeskiemu taxówkarzowi spodobała :kwasny:

Haa broł cie od zadu :polew:

Arek i ja jesteśmy za tym żeby chłopy pili w soboty a nasze stare w niedzielę ... (czyli przegłosowane niezależnie od wyniku) :gwizdanie:

Od następnego spota :kox:

Tomek zawsze lubiłem kierowców z SWD szczególnie w ruchu :evil:

Robert leca trenować na jutro narka Wszystkim

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Robert leca trenować na jutro narka Wszystkim

:hi: :hi: :hi:

Ja też będę wieczorem "trenować" :naughty:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

nie chce nic gadac ale tam przy tej maturze to mnie zagial dobrych pare razy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

nie dziwne skoro nie wiedziales co to zenony :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Siemanko ,gdzie to imprezujecie dzisiaj?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Siemanko ,gdzie to imprezujecie dzisiaj?

w Szymocicach, wpadasz :?: :naughty:

Opublikowano

daj mi pełny adres -papuga mnie zaprowadzi,bo będę w SR wieczorkiem to bym podjechał

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

SWD :polew: :polew:

Dobrze, że ON nie naloł :polew:

A tak poza tym, mocie problem do SWD? :mysli:

... nie moja wina, że mi taki tabule wciśli :cool1:

Opublikowano

SWD :polew: :polew:

Dobrze, że ON nie naloł :polew:

A tak poza tym, mocie problem do SWD? :mysli:

... nie moja wina, że mi taki tabule wciśli :cool1:

wciskali ci je kaj :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 19:10_________________________________________________pono jutro spota momy, mom brać te naklejki czy se je w d*pę wsadzić :dontknow:
Opublikowano
:hi: kto jutro bedzie na spocie :?:
Opublikowano

jo :kox:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 19:54_________________________________________________sorry nie przywitoł żech sie :hi:

Opublikowano

SWD :polew: :polew:

i w końcu ugniecione trochę to trawało ale ma 0,5 litra więcej!!!!!!!!!!! Co za i....dio.....!!! Pamiętajcie jak się to robi :> :)

Opublikowano

:hi: kto jutro bedzie na spocie :?:

jo :kox:

jo też :cool1:

i w końcu ugniecione trochę to trawało ale ma 0,5 litra więcej!!!!!!!!!!! Co za i....dio.....!!! Pamiętajcie jak się to robi :> :)

Widzę jakiegoś że jakiś nowy kolega nas odwiedził :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i po imprezie w Szymocicach, koledzy z Gliwic i Katowic bardzo milo nas ugoscili :good:

impreza zakonczyla sie w ten sposob :kox:

83b899146be60730med.jpg

:hi: kto jutro bedzie na spocie :?:

jo tyz z małżonkom

Opublikowano

Imprezka super to fakt,byłem krótko ale było bardzo ciekawie :>.

Dzięki i do następnego razu.[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 02:54

imag0025u.jpg

Do odważnych świat należy :wink4::decayed:

Opublikowano

Widzę A-rek, że głębokość tego basenu była bezpieczna (1.4 m) nawet dla tych co nie potrafią pływać :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.