Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde na allegro znow okazja z xenonem tylko uchwyt urwany ile moze taki kosztowac?

http://allegro.onet.pl/lampa-przod-prawy-audi-a4-05-08-8e0-germany-i1286513998.html

Ale tu brakuje sterownika, a czy przetwornica i żarnik jest to też nie napisał :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde na allegro znow okazja z xenonem tylko uchwyt urwany ile moze taki kosztowac?

http://allegro.onet.pl/lampa-przod-prawy-audi-a4-05-08-8e0-germany-i1286513998.html

Ale tu brakuje sterownika, a czy przetwornica i żarnik jest to też nie napisał :gwizdanie:

ale dokupic idzie chyba... tylko pytanie o koszty naprawy

żarnik 150zł

przetwornica 350zł

+ lampa i naprawa

na mój rozum to się nie opłaca :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-bixenon-i1302297892.html

Opublikowano

kurde na allegro znow okazja z xenonem tylko uchwyt urwany ile moze taki kosztowac?

http://allegro.onet.pl/lampa-przod-prawy-audi-a4-05-08-8e0-germany-i1286513998.html

Ale tu brakuje sterownika, a czy przetwornica i żarnik jest to też nie napisał :gwizdanie:

no wlasnie widze tam ze nie ma przetwornicy :wink4:

Opublikowano

Dzięki panie i panowie za SPOTA :good:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________Tomek kajś był :!:

:chytry:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________Wjym żeś je chory :tongue4:

Opublikowano

Pieroonie na TAXA ni mosz :!: :bicz2:(z AC)

Opublikowano

podziękował pany i Panie za spota :wink4:

Seves gratuluję zakupu, niezły ten Twój paździoch, jak jeszcze kierownica będzie po dobrej stronie to wtedy już będzie :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

ja dalej kombinuje gdzie wsadzic CB radio pod podlokietnikiem odpada u mnie reczny zawadza..

pod kierownicą masz miejsce, sam mam w tym miejscu wsadzone :wink4: masz tam taką wnękę :wink4:

Opublikowano

Seves gratuluję zakupu, niezły ten Twój paździoch, jak jeszcze kierownica będzie po dobrej stronie to wtedy już będzie :kox:

Dokładnie i thx za "napój" :good:

Opublikowano

Pieroonie na TAXA ni mosz :!: :bicz2:(z AC)

Słaby jestech, bo mom gorączka :confused4:

w ASO mi fajno wycena zrobili :decayed: 14kola za sarenka (bez zderzaka i grila, bo to było wcześniej zgłaszane) :gwizdanie:

Opublikowano

ja dalej kombinuje gdzie wsadzic CB radio pod podlokietnikiem odpada u mnie reczny zawadza..

pod kierownicą masz miejsce, sam mam w tym miejscu wsadzone :wink4: masz tam taką wnękę :wink4:

ja dalej kombinuje gdzie wsadzic CB radio pod podlokietnikiem odpada u mnie reczny zawadza..

pod kierą :naughty::mysli:

:gwizdanie:

Opublikowano

podziękował pany i Panie za spota :wink4:

Seves gratuluję zakupu, niezły ten Twój paździoch, jak jeszcze kierownica będzie po dobrej stronie to wtedy już będzie :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

ja dalej kombinuje gdzie wsadzic CB radio pod podlokietnikiem odpada u mnie reczny zawadza..

pod kierownicą masz miejsce, sam mam w tym miejscu wsadzone :wink4: masz tam taką wnękę :wink4:

ale nie wszystkie radia tam wejda.. poza tym obsluga ciulata w trakcie jazdy

Opublikowano

pier**l to CB i tak w przyszłym roku kupujesz [b8] :naughty:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:54_________________________________________________Każdy (no chyba prawie każdy) z nas za młodu znał ten "trik"

:polew:

Opublikowano

podziękował pany i Panie za spota :wink4:

Seves gratuluję zakupu, niezły ten Twój paździoch, jak jeszcze kierownica będzie po dobrej stronie to wtedy już będzie :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

ja dalej kombinuje gdzie wsadzic CB radio pod podlokietnikiem odpada u mnie reczny zawadza..

pod kierownicą masz miejsce, sam mam w tym miejscu wsadzone :wink4: masz tam taką wnękę :wink4:

ale nie wszystkie radia tam wejda.. poza tym obsluga ciulata w trakcie jazdy

a co tam chcesz wielce obsługiwać? przełączyć kanał można bez problemu, a CB i tak sobie ustawisz na początku tak jak Ci będzie odpowiadało i więcej nie ma tam sensu grzebać. Mnie chodziło o to aby zamontować to dyskretnie i żeby nie było to zbytnio widoczne, no ale zrobisz jak tam zechcesz.

Opublikowano

Wiem że niektórzy ładują CB pod fotel :wink4:ale jak to obsługiwać :rolleyes:

Opublikowano

Roberto na rano jutro? wytrwały z Ciebie użytkownik :decayed:

Opublikowano

Andrew nic nie widać :gwizdanie: tak się to pisze >>> użytkownik :cool1:

spadam spać :hi:

Opublikowano

no ja to bardziej by pasowało na giej :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:41_________________________________________________ale jakiego koloru Tyś to użył to jo nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Seves gratulacje furki, piekna :good:

Opublikowano

:hi: z rana

Dzięki za wczorajszego spota :decayed:

Seves gratki fury bardzo fajna no i już się nie zepsuje :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.