Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dobrej nocki

dobrej :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej ludziska!

Będę za parę dni do lokalnej prasy dawał ogłoszenia, ale może i tu znajdzie się ktoś zainteresowany. Mianowicie, poszukuję ludzi na okres zimowy do odśnieżania (w tym wypadku) dachu hali MAKRO w Rybniku. Praca ciężka, ale kaska dobra. :)

Pzdr. :hi:

Opublikowano

Decks może to łykniesz :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Wiesiek i Robert

dzięki za info o tym zawiasie 1be ale niestety zostały już tylko sprężyny :kwasny:

Opublikowano

To szkoda :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Hej ludziska!

Będę za parę dni do lokalnej prasy dawał ogłoszenia, ale może i tu znajdzie się ktoś zainteresowany. Mianowicie, poszukuję ludzi na okres zimowy do odśnieżania (w tym wypadku) dachu hali MAKRO w Rybniku. Praca ciężka, ale kaska dobra. :)

Pzdr. :hi:

ile za robote? moze doloze reszte i bixy kupie xD

Robert, jak zobaczysz ze sa zapisy na BT a mnie by nie bylo zapodaj tam ze jestem chetny +1 moge na Ciebie liczyc?

Opublikowano

50 gr/m2

pisać na PW jak coś, a najlepiej dzwonić pod 505 599 577

Opublikowano

50 gr/m2

pisać na PW jak coś, a najlepiej dzwonić pod 505 599 577

a ile tam tych metrow jest?

Opublikowano

~ 13 000

Opublikowano

~ 13 000

sam to moge wziac na klate na weekend :evil: to i bixy kupie i na zderzak zostanie :gwizdanie:

Opublikowano

jakbyś zrobił za dnia 1/10 z tego to byłbyś prze wuj :wink4:

Opublikowano

jakbyś zrobił za dnia 1/10 z tego to byłbyś prze wuj :wink4:

16h dzwigania w robocie u siebie na klate bralem to mam sie bac kawalka dachu :gwizdanie: :evil: chocby 24h tam siedziec dam rade xD

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Opublikowano

helo :hi:

Opublikowano
:hi: Wszystkim :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:21_________________________________________________ Kurde ma ktoś 2 szt.zimówek 205/55/16 ?Najlepiej tak 2008-09r[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:25_________________________________________________Wiesiek zamiast Twoich dekli takie Zapodaj KOŁPAKI do AUDI 15 w 5 kolorach!!!!!!! 13 14 16 (numer1322603916) :gwizdanie: koła w bryce są jak buty u człowieka :cool1:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:42_________________________________________________http://allegro.onet.pl/kolpaki-do-audi-15-w-5-kolorach-13-14-16-i1322603916.html
Opublikowano

:hi: Wszystkim :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:21_________________________________________________ Kurde ma ktoś 2 szt.zimówek 205/55/16 ?Najlepiej tak 2008-09r[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:25_________________________________________________Wiesiek zamiast Twoich dekli takie Zapodaj KOŁPAKI do AUDI 15 w 5 kolorach!!!!!!! 13 14 16 (numer1322603916) :gwizdanie: koła w bryce są jak buty u człowieka :cool1:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 10:42_________________________________________________http://allegro.onet.pl/kolpaki-do-audi-15-w-5-kolorach-13-14-16-i1322603916.html

:hi: Witam

Dokupię naklejki ze znaczkiem oooo i będą jak te z aukcji :decayed:

Decks nie dej sie :silacz:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 11:59_________________________________________________Spadam do roboty narka.

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.